Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2008., 17:26   #1
Question Kako uživati u seksu s partnericom bez bola i straha ako je pišo poveći?

Odmah da napomenem da nisam tu dosao da budem troll ili slicno! Imam jedan problem koji je ajmo rec ne tako cest, barem po pricama ovako koje kruze i po temama koje sam vidio tu otvorene!

Vecina muskaraca se zali na onu vise legendarnu dali je velicina vazna, jel mi je premali ovo ono, no moj je problem sto je meni to hm...malo preveliko Naime, jos sam mlad i naravno trazim uvijek cure svojih godina koje takoder nemaju bas previse iskustva kao ni ja u seksu ( od 20-27). Vecinom svaka prica kako voli velike "alatke",no kad mi skine bokserice ostane zatecena i ne zna sta da radi. Skoro uvijek dobijem odgovor kako cu ju povrijedit s tim, a ako i zaista zapocnemo s samim cinom, nakon 2-3 "ulaska" vec se zali na bol,da ne idem do kraja, da ovo da ono, sto meni naravno onda nije gust,jer se nemogu opustit, vidim da i partnerica ne uziva bas,jer ju boli itd. Zelja mi je bila isprobat i analni seks, no na sam spomen jednoj curi je bilo "ti nisi normalan, pa uzasno ce me boljet, nema sanse da to stane",a znao sam da je cura prije imala analnih odnosa i mislio sam da ce upravo s njom mi mozda biti malo bolje posto "ima" iskustva, ali ni s njom se nisam mogao bas opustit i radit kaj hocu,a da pritom i ja i cura uzivamo u tome, jer do sada sam uvijek ako sam htio svrsit, morao ulazit s pola u nju i tako cijelo vrijeme, uzasno bit pazljiv, dok neke nisu cak ni dale iako su prije toga kao bile jako napaljene i zeljne seksa. a da ne spominjem da o analnom jos i dalje mogu samo sanjat

sta uopce mogu napravit da se opustim u seksu i uzivam zajendo s partnericom bez bolova i straha?
random11 is offline  
Old 15.12.2008., 17:29   #2
daj nam napisi dimenzije ono obujam i duzinu u punoj erekciji
biancha is offline  
Old 15.12.2008., 17:29   #3
Quote:
random11 kaže: Pogledaj post
Odmah da napomenem da nisam tu dosao da budem troll ili slicno! Imam jedan problem koji je ajmo rec ne tako cest, barem po pricama ovako koje kruze i po temama koje sam vidio tu otvorene!

Vecina muskaraca se zali na onu vise legendarnu dali je velicina vazna, jel mi je premali ovo ono, no moj je problem sto je meni to hm...malo preveliko Naime, jos sam mlad i naravno trazim uvijek cure svojih godina koje takoder nemaju bas previse iskustva kao ni ja u seksu ( od 20-27). Vecinom svaka prica kako voli velike "alatke",no kad mi skine bokserice ostane zatecena i ne zna sta da radi. Skoro uvijek dobijem odgovor kako cu ju povrijedit s tim, a ako i zaista zapocnemo s samim cinom, nakon 2-3 "ulaska" vec se zali na bol,da ne idem do kraja, da ovo da ono, sto meni naravno onda nije gust,jer se nemogu opustit, vidim da i partnerica ne uziva bas,jer ju boli itd. Zelja mi je bila isprobat i analni seks, no na sam spomen jednoj curi je bilo "ti nisi normalan, pa uzasno ce me boljet, nema sanse da to stane",a znao sam da je cura prije imala analnih odnosa i mislio sam da ce upravo s njom mi mozda biti malo bolje posto "ima" iskustva, ali ni s njom se nisam mogao bas opustit i radit kaj hocu,a da pritom i ja i cura uzivamo u tome, jer do sada sam uvijek ako sam htio svrsit, morao ulazit s pola u nju i tako cijelo vrijeme, uzasno bit pazljiv, dok neke nisu cak ni dale iako su prije toga kao bile jako napaljene i zeljne seksa. a da ne spominjem da o analnom jos i dalje mogu samo sanjat

sta uopce mogu napravit da se opustim u seksu i uzivam zajendo s partnericom bez bolova i straha?

ja mislim da je ovaj tvoj post malo onak mamac za ženske.e cureeeeeeee i ja imam velikog dajte se javite na pp.
šumskičovjek is offline  
Old 15.12.2008., 17:40   #4
za pocetak se ONE moraju opustit.. ako mislis da ce te nesto boljet i prije nego probas, normalno da ce boljet..
OnlyMe5 is offline  
Old 15.12.2008., 17:52   #5
Hm nema laganog rjesenja za taj problem, na netu sam nasao samo ovo (ali ne preporucam): http://www.altpenis.com/penis_news/2...runc_sys.shtml
kuroishijin is offline  
Old 15.12.2008., 18:07   #6
Quote:
random11 kaže: Pogledaj post
sta uopce mogu napravit da se opustim u seksu i uzivam zajendo s partnericom bez bolova i straha?
Nalit sebe i partnerku bocom (može i sa dvije) wiskija?...

Zadnje uređivanje Teta2U : 15.12.2008. at 18:08. Reason: bez ikakvih aludiranja na zoofiliju, molim
M_A_R_K_O is offline  
Old 15.12.2008., 18:14   #7
Quote:
random11 kaže: Pogledaj post
Odmah da napomenem da nisam tu dosao da budem troll ili slicno! Imam jedan problem koji je ajmo rec ne tako cest, barem po pricama ovako koje kruze i po temama koje sam vidio tu otvorene!

Vecina muskaraca se zali na onu vise legendarnu dali je velicina vazna, jel mi je premali ovo ono, no moj je problem sto je meni to hm...malo preveliko Naime, jos sam mlad i naravno trazim uvijek cure svojih godina koje takoder nemaju bas previse iskustva kao ni ja u seksu ( od 20-27). Vecinom svaka prica kako voli velike "alatke",no kad mi skine bokserice ostane zatecena i ne zna sta da radi. Skoro uvijek dobijem odgovor kako cu ju povrijedit s tim, a ako i zaista zapocnemo s samim cinom, nakon 2-3 "ulaska" vec se zali na bol,da ne idem do kraja, da ovo da ono, sto meni naravno onda nije gust,jer se nemogu opustit, vidim da i partnerica ne uziva bas,jer ju boli itd. Zelja mi je bila isprobat i analni seks, no na sam spomen jednoj curi je bilo "ti nisi normalan, pa uzasno ce me boljet, nema sanse da to stane",a znao sam da je cura prije imala analnih odnosa i mislio sam da ce upravo s njom mi mozda biti malo bolje posto "ima" iskustva, ali ni s njom se nisam mogao bas opustit i radit kaj hocu,a da pritom i ja i cura uzivamo u tome, jer do sada sam uvijek ako sam htio svrsit, morao ulazit s pola u nju i tako cijelo vrijeme, uzasno bit pazljiv, dok neke nisu cak ni dale iako su prije toga kao bile jako napaljene i zeljne seksa. a da ne spominjem da o analnom jos i dalje mogu samo sanjat

sta uopce mogu napravit da se opustim u seksu i uzivam zajendo s partnericom bez bolova i straha?
znas onaj vic:

"Dzo voli ,Dzo pati ,Dzo ce i da ga skrati "
lovator is offline  
Old 15.12.2008., 23:31   #8
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ja mislim da je ovaj tvoj post malo onak mamac za ženske.e cureeeeeeee i ja imam velikog dajte se javite na pp.
zacudio bi se kako cure brzo promjene misljenje i zele nesto drugo
random11 is offline  
Old 16.12.2008., 00:03   #9
jesam ja fino tvrdila da je to o zenama koje zele gigantske kare bajka?

ot:
tesko, jako tesko. been there, done that.

prvo, probaj da ona svrsi prije penetracije. nekoliko puta po mogucnosti. drugo, koristi lubrikant. puno lubrikanta.
trece, izbjegavaj duboku penetraciju.

do cetvrtog nikad nisam dosla
Ariane is offline  
Old 16.12.2008., 00:17   #10
Pa daj stvarno koliki je kad je to takav problem,daj reci pa onda ćemo vidjeti šta ćemo s njim
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 16.12.2008., 00:55   #11
..znam kako ti je..odnosno znam kako je curama...i gotovo da nema rjesenja...sta da ti kazem..probaj sebe u dupe...tek da te prodje gust...
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 16.12.2008., 01:34   #12
Quote:
random11 kaže: Pogledaj post


sta uopce mogu napravit da se opustim u seksu i uzivam zajendo s partnericom bez bolova i straha?
Naći neku kojoj ćeš biti taman?
TincH is offline  
Old 16.12.2008., 02:15   #13
imam sličan problem kao i ti, samo s druge strane
moj decko također ima velikog (ne znam dimenzije, nisam mjerila, ali meni je prevelik - odnosno preširok) i nedavno smo prvi put spavali skupa (veza je jos friška) - uzasno me je boljelo i nisam se mogla opustit nikako..tako je bilo jos 1-2 puta..
zadnji put sam bila opuštena i napaljena, tako da sam izdržala (čak!) pol sata seksa..ali me je zato kasnije boljelo za popizdit, hodala sam ko šerif
tako da ni ja ne znam što da radim..kupit ću lubrikant pa ćemo probat s tim..nadam se da će pomoć
chiela is offline  
Old 16.12.2008., 02:21   #14
Mene samo zanima je li se koja žena starija od 30 ikad žalila na prevelikog? Od njih sam eventualno čuo komentare kako ih nakon seksa boli malo podrapana pizda i sl, ali da bi riječ rekle o tome kako je prevelik i kako ne može unutra i kako je bolno.

Dakle, djevojke, mlađe punoljetnice, manje priče više seksa a ako se radi o većoj kiti - mašala. Radite na sebi i svojoj seksualnosti, igrajte se s partnerom pa vam niti jedna kita neće biti prevelika.
Blue is offline  
Old 16.12.2008., 08:07   #15
samo trebas opustiti curu...puno predigre i to...i pazi na polozaj...po meni se curke prenemazu. ne postoji prevelik kurac, samo premali
mary.jane is offline  
Old 16.12.2008., 08:31   #16
Naći ženu koja je rodila koje dijete?
HHmischko is offline  
Old 16.12.2008., 08:45   #17
A što ako je rodila na carski?
Blue is offline  
Old 16.12.2008., 10:59   #18
Mislim da trebate malo više trenirati!

Zadnje uređivanje Cika Strile : 16.12.2008. at 11:05.
ZZARA is offline  
Old 16.12.2008., 14:21   #19
ne razumijem.. pa koliki ti kurac imaš..?!?
inače vrlo sam mlada i imam dečka s povećim.. hm da.. velikim.. dosta velikim i širokim no ja nikad nisam imala problema s tim.. i da.. prakticiramo analni (a ja sam relativno vrlo nova u tome) i ne koristimo lubrikante..
laka is offline  
Old 16.12.2008., 14:24   #20
Ma nema ni prevelikog ni premalog kurca, kita ko kita. Izvadis ga i trpas, a ne filozofiras. Prije stalno teme jel mi premali, sad jel mi prevelik. Kakav god ti je je dobar.
kokos bijeli is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger