Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2009., 12:39   #41
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ne znam, pogledao sam sinoć na jubitou clip iz Lettermana i ne mogu se oteti dojmu da je sve skupa namješteno. Ne znam točno zašto, i ne znam šta misli postići s tim, ali tako mi djeluje.
iskreno pored onoliko bradurine kako mogu bit uopče bit sigurno da je to joaquin..možda je fora koju je uradio i onaj iz man on the moon..
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 12:40   #42
Je, to je Phoenix, ali osobno, mene strah toga što je od sebe učinio.
Bio je fenomenalan glumac i ono, ne znam koje droge je počeo koristiti(bunika?! ), ali malo je odlutao...jelte...
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 13:00   #43
Kako ga je Ben Stiller carski oponašao.
Kara Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 14:04   #44
OK. je...al meni bija draži River
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 14:38   #45
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post
Gluma (negdje sam pročitao da se priprema za ulogu bradatog hip-hop producenta Ricka Rubina), droga, depresija, "Jim Morrison" faza ili nešto peto?
Hm.. Meni ovo s Rubinom zvuci jako zanimljivo i moguce!
acrobat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:01   #46
onda bi se to već prije čulo..
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:27   #47
Steta sto je Phoenix otisao u k..s onom amiskom bradom

ma u biti....

http://www.youtube.com/watch?v=AuO75_hJgCQ
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:34   #48
Quote:
cool hand luke kaže: Pogledaj post

Gluma (negdje sam pročitao da se priprema za ulogu bradatog hip-hop producenta Ricka Rubina)
ou, zanimljivo u svakom slucaju. makar ne znam zas sam uvijek mislila da je rick rubin rock producent.

Quote:
vermicide kaže: Pogledaj post
Walk The Line.

Joaquin u mlađim danima vrlo jebozovan.

meni nije uopce, ali walk the line je jako jako dobar film.
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 22:19   #49
šteta, dobar glumac, zabradatio ko da mu je kromanjonac brat....
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 22:41   #50
Dobro glumi, prepoznatljiva je faca.
__________________
Song for Meche
meche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 14:46   #51
Nekako je previše za mračan za moj ukus... brrrr.
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:47   #52
pogledala sam njegov nastup na Lettermanu

i podsjetio me na Forrest Gumpa kad su ga pitali zašto je trčao
marcella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 20:14   #53
Ma nije poludio, kaj vam je... Sve je to gluma. Čovjek snima dokumentarac tj. 'mockumentary' koji režira njegov prijatelj i šogor Casey Affleck (mlađi brat od Bena Afflecka). Ovaj nastup kod Lettermana samo je dio tog dokumentarca u kojem se Phoenix pretvara da je zauvijek napustio glumu, odlučio se baciti u glazbene vode (hip-hop ) i pri tome malo prolupao. Snimanje je počelo krajem prošle godine i cijeli tim kamermana ga slijedi posvuda i snima reakcije šokiranih ljudi. Čitala sam da je Affleck bio i u backstageu kod Lettermana.
__________________
''Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo. Trebalo je živjeti.'' Ivo Andrić
Annabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 23:39   #54
...ja sam čula da je ta *mi u biti snimamo dokumentarac* spika pokušaj skrivanja činjenice da je joaquin na heroinu. big time.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 08:08   #55
Quote:
Hedonism_Girl kaže: Pogledaj post
...ja sam čula da je ta *mi u biti snimamo dokumentarac* spika pokušaj skrivanja činjenice da je joaquin na heroinu. big time.
runs in a family...
draža bi mi bila prva solucija naravno,jer mi je glumac predobar,glumi u dobrim filmovima i stvarno je jedan od rijetkih čije mi je ime pozivnica da pogledam film

a iskreno,posumnjala sam u namještaljku,jer zar bi išao toliko drven u Lettermana?po što bi uopće išao tamo ako mu je svega dosta,a ne
želi pričati ni o muzici koju radi?iako,i ovo je svaršena reklama,ali mislim da njemu takav vid reklamiranja nije ni potreban..
kažem,bilo mi je malo sumnjivo da je bio fake kad je ustao iz stolca,dao Lettermanu ruku,skinuo sunčane naočale i kratko mu nešto objašnjavao(ono,u stilu,nisam lud...)-to je već bilo u odjavi emisije
marcella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 09:08   #56
Quote:
marcella kaže: Pogledaj post
jer zar bi išao toliko drven u Lettermana?
Crispin Glover on Letterman
ne bi bio prvi...
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 11:40   #57
I ja mislim, ma sigurna sam da glumata...i jedva čekam da više završi s tim dokumentarcem ili pozerskom fazom i da se unormali

Odličan mi je glumac, i jedan od najzgodnijih, najerotičnijih
Volim ga svugdje gledat...jako mi je drag Walk the line (iako nije savršen film)
A obožavam ovaj Vinterbergov film,glazbu, fotografiju... i Phoenixa u njemu i Penna (u maloj ali sjajnoj ulogici) pa i Danesovu...

It s all about love

http://www.youtube.com/watch?v=suiHxcNFeD8

A evo i od mene koja dobra fotkica:



Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 19:00   #58
Da...On nije lijep, ali je vraški karizmatičan, talentiran i ima taj mračni prizvuk u sebi

Nadam se da nije na heroinu
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 12:34   #59
joj tako sexy i mračan



reygiane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 13:50   #60
Quote:
Oblica kaže: Pogledaj post
OK. je...al meni bija draži River
O da...Joaquin je sexy, cool, odlican kao Mr. Cash (to nije ni morao puno glumit), dobar u jos par filmova, ali River...nikad prezaljeni River...em je bio predivan, em fenomenalan glumac...nema loseg filma u kojem je on glumio...sta je on mogao jos napravit da je bilo prilike...


__________________
The wind of heaven is that which blows between a horse's ears.
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.