Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2010., 09:42   #921
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
da se našalim... pa i ne možeš više očekivat od muškarca u tajicama

A kad se sjetim da sam zapravo podržala njegovo bavljenje biciklizmom. I još uvijek podržavam, ali može li se to ograničiti na pola nedjelje? Ili barem da izračuna da mu ostane snage za obaviti bračne dužnosti.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:21   #922
Quote:
MajaF kaže: Pogledaj post
ha, citam ovo i kao da vidim samo jednu stranu - nezainteresiranu zenu. kod mene je sitacija obrnuta - nezainteresirani muz. razlika izmedju nas je 12 godina i on sad ima 50 i fini kusur godina. to se moze i tome pripisati, zar ne. pitanje je sta da radim ja? moj libido je jos uvijek jak, pogotovo nakon menstruacije, u plodne dane. sta da radim? sanjam sex. razmisljam o sexu. osjecam da mi tijelo treba sex. razgovaram s muzem o tome. on nekako uvijek nadje opravdanje: umoran je, ja sam s njim preostro razgovarala u vezi ovog ili onog, ne zna kako mi prici. mozda je stvarno tako kako on veli da sam za to sve kriva ja. no, ono sto ja vidim je da on navecer zaspe cim legne u krevet. ujutro se probudi i glad ga odmah dize iz kreveta. danju radi. vikendom je zauzet radom po kuci, vrtu, s djecom, sa svojim starim roditeljima. kad cu ja doci na red?
Aj mi pošalji broj telefona i adresu...Bit će nam fajn..nisam baš lijep,bogat,pametan, ali nisam ni osobito nadaren no ako ti odgovara minimalno 1 sat tu sam
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:24   #923
Talking

Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
ne znam koliko je tvoja žena svjesna svoje sexualnosti no...
takav odgovor bi ja protumačila kao "TI ME NE UZBUĐUJEŠ!!!"
al te ne želi povrijediti ili ubiti i tu mrvicu uzbuđenja što joj pružaš.
sorry, al tako meni to izgleda
i ja bi sad kao pravi muž trebao na plastičnu operaciju da mi daju lik koji će je uzbuditi ili ići u kvar ili pak živjeti u celibatu
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:41   #924
Red face

Quote:
damst kaže: Pogledaj post
to je očito točno...

al što ona misli, da je seks bomba bez celulita i sa tijelom za kojim se svi okreću, pa da joj je par ne-znam-recimo-clooney
e pa što se toga tiće ona je možda i previše opterećena svojim izgledom iako to neće priznati. Te ovo ne valja te ono.Ali mene uzbuđuje onakva kakva je i to više nek neka manekenka savršenih proporcija.
[COLOR="black"]Ali čitajući sve ove postove nas muškaraca opterećenih NEJEBICOM kako bi rekla jdna kolegica mislim da je jedino nenormalno u našim prohtjevima to što želimo to raditi sa svojim ženama!!![/COLOR
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:53   #925
smiri strasti, happyman

prvo, uzbuđenje uopće ne mora biti uvjetovano fizičkim izgledom
drugo, ukoliko je tvoja žena iskompleksirana svojim izgledom - teško da će se opustiti u sexu, i to je možda još jedna velika prepreka u svemu tome.
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:08   #926
Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
smiri strasti, happyman
i ti si smiješna, pa mora negdje svoje strasti izbacit iz sebe
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:11   #927
thnx, da, smiješna sam

al može on te strasti izbaciti i recimo 5 min u WC-u
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:15   #928
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post

A kad se sjetim da sam zapravo podržala njegovo bavljenje biciklizmom. I još uvijek podržavam, ali može li se to ograničiti na pola nedjelje? Ili barem da izračuna da mu ostane snage za obaviti bračne dužnosti.
znaš šta... kad se vraća sa "baleta" dočekaj ga gola u nekoj izazovnoj pozi... ma mora mu krv udrit tamo di ti želiš
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:16   #929
Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
thnx, da, smiješna sam

al može on te strasti izbaciti i recimo 5 min u WC-u

misliš da je to dovoljno?
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:17   #930
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
znaš šta... kad se vraća sa "baleta" dočekaj ga gola u nekoj izazovnoj pozi... ma mora mu krv udrit tamo di ti želiš
Ma kažem ti nemam priliku. Moram dijete prvo stavit spavat. A on pretekne svih i prvi zahrče. Morat ćemo neki razgovor obaviti. Kratki razgovor.
Jer nije problem u nagovaranju, ne treba njega nagovarati. Samo ga treba održati na životu dovoljno dugo da imamo priliku. Kužiš?
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:20   #931
a neki drugi termin? zar je jedini večernji moguć?
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:27   #932
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
a neki drugi termin? zar je jedini večernji moguć?
Ma znaš što, ne pada mi na pamet izmišljati toplu vodu zbog toga što on ima "ljubavnicu" na dva kotača. Pa zamisli da ja idem na trening svaki dan i nakon toga kažem da sam umorna i da ne mogu, ili još gore da samo zaspem. Onda bi mu svi govorili kako sam ja sebična i frigidna. A ja kad dođem s treninga puna volje . Ma. Baš me briga. Možda je zapravo moj problem što sad u 8. mjesecu nemam treninge pa nemam gdje ispucati energiju
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:31   #933
pa, ti si zabrijala zbog samo jednog mjeseca, i to ovog najtoplijeg u godini... pa vruće je, čovjek se brže iscrpi, tko bi se onda još znojio i na seksu

šalim se, a što mogu drugo
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:34   #934
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
pa, ti si zabrijala zbog samo jednog mjeseca, i to ovog najtoplijeg u godini... pa vruće je, čovjek se brže iscrpi, tko bi se onda još znojio i na seksu

šalim se, a što mogu drugo
Ma prošlo je već ..... sigurno 10 dana Ma imaš pravo, zabrijala sam.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:37   #935
sigurno 10 dana? ma daj, kad uhvatiš više od 30, onda možeš ovdje pisat
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:38   #936
rusha, evo nešto malo iz mog dugogodišnjeg iskustva nejebice, ali baš kronične. mislim da su biciklijade, spavanja i slične zabave samo izlika da do seksa ne dođe. ako je libido zdrav i ako se ne troši sa strane, nema te aktivnosti koja bi 10 dana muškarcu bila na dnevnom redu prije seksa. to su ti moja dva centa i mislim ako se ne nađe uzrok, stvari mogu proći iz lošeg u gore.
InventurA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:52   #937
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
sigurno 10 dana? ma daj, kad uhvatiš više od 30, onda možeš ovdje pisat
Ma da, ali meni to nije normalno. Ja sam bila i trudna, i dijete je bilo maleno i zahtjevno i svejedno smo održali neki normalni ritam i želju. U zadnje vrijeme je malo teže upiknuti priliku, ali on i te rijetke prilike skroz sje.. Ma ne čini mi se da je to sad neki ubibože problem, jer u principu je to za sad "kratkotrajni" problem. Recimo da se sex prorijedio zadnja 2-3 mjeseca. Ali ne miriši mi na dobro. A ništa, vidjet ćemo. Imala sam i ja faze kad sam imala smanjen libido pa valjda mogu i njemu dati malo mira.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:57   #938
ako sve drugo u vašem odnosu štima, onda je to prolazno...
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:59   #939
Talking

Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
thnx, da, smiješna sam

al može on te strasti izbaciti i recimo 5 min u WC-u
dušo draga. Na forum sam došao isključivo da vidim kako dišu ljudi koji imaju sličnih problema.Da sam vidio riješenje u izbacivanju svojih strasti u WC-u sigurno se ne bih upuštao u ovo. Mislio sam da si žena koja misli kao žena a sad više nisam ni siguran jesi li uopće žena ili samo jebeš ljude. Ak si žena onda shvati.IMAM ženu koju volim i htio bi nešto više za nas oboje. I samo sam htio vidjeti ima li kakvo rješnje za kojeg ne znaju ni doktori. Iz tuđeg iskustva možeš puno toga naučiti. Ako sam te krivo procjenio-OPROSTI
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 11:59   #940
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
ako sve drugo u vašem odnosu štima, onda je to prolazno...
Tnx. Zapravo, sve ostalo je super i nalazimo sve više zajedničkih aktivnosti, uključujući i to bicikliranje. Ako ništa, ne može biciklirati po kiši. Čekam jesen
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.