Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2008., 09:43   #1
Ljubav???

Evo neznam kako bih nazvao temu ali imam problem sa curom pa bi molio odgovore ako netko zna o cem se radi.Ovako:

Zadnjih tjedan dana cura se ponasa kao da vise nema osjecaja ljubavnih prema meni ali kad joj se ne javim ili nesto kazem odma joj je tesko i uvijek zeli da se vidimo i cujemo, napokon se odlucila reci sta joj je a to je da joj treb pauza i da se hoce samnom zajebavat ko s frendom a ne samo da joj budem decko(u stvari da joj budem sve u 1 je rekla), sve je to ok ali kako se ponasat ko frend s nekim prema kome imas sasvim duge osjecaje, totalno sam zbunjen i neznam kaj da napravim, ako netko ima nesto kaj moze rec molio bih jer cu popizdit kad neznam kaj ju je puklo a najgore je kaj ni ona sama nezna
petri is offline  
Old 26.05.2008., 09:45   #2
Quote:
petri kaže: Pogledaj post
Evo neznam kako bih nazvao temu ali imam problem sa curom pa bi molio odgovore ako netko zna o cem se radi.Ovako:

Zadnjih tjedan dana cura se ponasa kao da vise nema osjecaja ljubavnih prema meni ali kad joj se ne javim ili nesto kazem odma joj je tesko i uvijek zeli da se vidimo i cujemo, napokon se odlucila reci sta joj je a to je da joj treb pauza i da se hoce samnom zajebavat ko s frendom a ne samo da joj budem decko(u stvari da joj budem sve u 1 je rekla), sve je to ok ali kako se ponasat ko frend s nekim prema kome imas sasvim duge osjecaje, totalno sam zbunjen i neznam kaj da napravim, ako netko ima nesto kaj moze rec molio bih jer cu popizdit kad neznam kaj ju je puklo a najgore je kaj ni ona sama nezna
Nisi joj vise napet
Alex84 is offline  
Old 26.05.2008., 09:48   #3
Mozda se drogira.
Peckham is offline  
Old 26.05.2008., 09:49   #4
Quote:
petri kaže: Pogledaj post
Evo neznam kako bih nazvao temu ali imam problem sa curom pa bi molio odgovore ako netko zna o cem se radi.Ovako:

Zadnjih tjedan dana cura se ponasa kao da vise nema osjecaja ljubavnih prema meni ali kad joj se ne javim ili nesto kazem odma joj je tesko i uvijek zeli da se vidimo i cujemo, napokon se odlucila reci sta joj je a to je da joj treb pauza i da se hoce samnom zajebavat ko s frendom a ne samo da joj budem decko(u stvari da joj budem sve u 1 je rekla), sve je to ok ali kako se ponasat ko frend s nekim prema kome imas sasvim duge osjecaje, totalno sam zbunjen i neznam kaj da napravim, ako netko ima nesto kaj moze rec molio bih jer cu popizdit kad neznam kaj ju je puklo a najgore je kaj ni ona sama nezna
otpiši to, u prijevodu ona bi se možda zajebavala i s nekim drugim "frendom", odjebi, pa nisi ti njena budala
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 26.05.2008., 09:50   #5
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
Mozda se drogira.
Alex84 is offline  
Old 26.05.2008., 09:52   #6
Kad sam prodao stari auto uzela mi firma Astru na rent-a-car dok nije došao novi
BMW 530d.

E, ti si sad astra u toj priči.
rockyxxx is offline  
Old 26.05.2008., 09:55   #7
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
Kad sam prodao stari auto uzela mi firma Astru na rent-a-car dok nije došao novi
BMW 530d.

E, ti si sad astra u toj priči.
Ajd ne jebi co'jeka, dosta ga cura jebe u zdrav mozak.
bingooo is offline  
Old 26.05.2008., 09:57   #8
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
Kad sam prodao stari auto uzela mi firma Astru na rent-a-car dok nije došao novi
BMW 530d.

E, ti si sad astra u toj priči.
kakva pronaunsiacija
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 26.05.2008., 10:02   #9
A gle vec smo godinu i mjesec skupa, i fkt preeevise ju volim, to da bi se s frendom zajebavala jedino bi se u smislu ko decko s deckom il cura s curom, nis posebno, fkt ju poznam vec, al stvarno mi nije jasno jer nije to duze vrijeme nego od jednom, a jos je zbunjujuce kaj ak vec i ne zeli nes vise zasto onda me stalno zove i uvijek se zbedira ka joj se ne javim, ma uzas, mozda se popravi
Jari is offline  
Old 26.05.2008., 10:04   #10
Quote:
Jari kaže: Pogledaj post
A gle vec smo godinu i mjesec skupa, i fkt preeevise ju volim, to da bi se s frendom zajebavala jedino bi se u smislu ko decko s deckom il cura s curom, nis posebno, fkt ju poznam vec, al stvarno mi nije jasno jer nije to duze vrijeme nego od jednom, a jos je zbunjujuce kaj ak vec i ne zeli nes vise zasto onda me stalno zove i uvijek se zbedira ka joj se ne javim, ma uzas, mozda se popravi
gle, očito nekaj ne štima, razgovaraj s njom, no bojim se kad veza krene u smjeru u kojem ona hoće da krene kraj je blizu...

jedna stvar je sigurna, da je zagrijana kao i ti nebi to predložila
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 26.05.2008., 10:08   #11
erm.... pa čuj... možda i je slučaj ko sa astrom, a možda cura više nije sigurna u to šta osjeća pa treba samo malo vremena da si sve to raščisti u glavi... nakon toga možda vam veza bude bolja nego ikad, a možda i prekinete... premda je vjerojatnija druga mogućnost....
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 26.05.2008., 10:15   #12
puklo je, jebiga, traži dalje. te frend-seks spike ne šljakaju ako je jedna strana još uvijek zagrijana. cura ne shvaća šta radi, ona bi se i seksala sa strane i viđala s tobom i ne bi te povrijedila, a ti bi samo nju pa ćeš pristati na gluposti.

tak da.. ja da sam na tvom mjestu, dao bih joj prostora (ne viđao se i ne javljao se) i pustio da se smisli želi li vezu ili ne želi.
Aphex is offline  
Old 26.05.2008., 10:22   #13
Quote:
petri kaže: Pogledaj post
Evo neznam kako bih nazvao temu ali imam problem sa curom pa bi molio odgovore ako netko zna o cem se radi.Ovako:

Zadnjih tjedan dana cura se ponasa kao da vise nema osjecaja ljubavnih prema meni ali kad joj se ne javim ili nesto kazem odma joj je tesko i uvijek zeli da se vidimo i cujemo, napokon se odlucila reci sta joj je a to je da joj treb pauza i da se hoce samnom zajebavat ko s frendom a ne samo da joj budem decko(u stvari da joj budem sve u 1 je rekla), sve je to ok ali kako se ponasat ko frend s nekim prema kome imas sasvim duge osjecaje, totalno sam zbunjen i neznam kaj da napravim, ako netko ima nesto kaj moze rec molio bih jer cu popizdit kad neznam kaj ju je puklo a najgore je kaj ni ona sama nezna
Pazi vamo.

Astra je meni fenomenalno služila. Samo što spavao nisam u njoj. I ja bih bio lud da je nisam imao.
U 3 mjeseca napravio sam skoro 30 000 km i obavio enormno puno posla, ali misli su mi uglavnom bile kod mog novog BMWa.
Dakle, o Astri sve najbolje, ali više mi odgovara BMW.

op.a

Pogledaj moj prvi odgovor ako ti nije jasno o čemu pričam.
rockyxxx is offline  
Old 26.05.2008., 10:28   #14
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
Pazi vamo.

Astra je meni fenomenalno služila. Samo što spavao nisam u njoj. I ja bih bio lud da je nisam imao.
U 3 mjeseca napravio sam skoro 30 000 km i obavio enormno puno posla, ali misli su mi uglavnom bile kod mog novog BMWa.
Dakle, o Astri sve najbolje, ali više mi odgovara BMW.

op.a

Pogledaj moj prvi odgovor ako ti nije jasno o čemu pričam.
al ne vole svi BMW-ove.... recimo ja ih ne volim... i tako sam odlučila...
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 26.05.2008., 10:33   #15
Kakva crna ljubav, nema tu ni zaljubljenost sa njene strane. Lepo su ti rekli, ona bi htela i tebe i nesto sa strane, a kada nema nista sa strane, dobar si i ti... Postao si joj navika, tu ste pukli, na zalost...
Ivancica is offline  
Old 26.05.2008., 10:50   #16
Ma jooj, ne kuzite vi, ona je malo cudna, nebi ona nis sa strane znam ju i drugi ju znaju, jedan put je bila ovakva situacija i sam se od sebe sve sredilo, al uzas je prolazit kroz to, al ajd nis, valjda bu ispalo ok, jer kroz svo ovo vrijeme stvarno je bilo sve savrseno, nebi nitko vjerovao kad bi nekom reko
Jari is offline  
Old 26.05.2008., 10:55   #17
Joj najbolji su mi ovi PAMETNI koji iz 5 rečenica zaključuju KAKO TU NEMA LJUBAVI

Svi ste neki jebeni eksperti!!
Pametnije vam je ništa ne komentirat...
Wiki is offline  
Old 26.05.2008., 10:56   #18
Quote:
Jari kaže: Pogledaj post
Ma jooj, ne kuzite vi, ona je malo cudna, nebi ona nis sa strane znam ju i drugi ju znaju, jedan put je bila ovakva situacija i sam se od sebe sve sredilo, al uzas je prolazit kroz to, al ajd nis, valjda bu ispalo ok, jer kroz svo ovo vrijeme stvarno je bilo sve savrseno, nebi nitko vjerovao kad bi nekom reko
ćeš se više odlučit za nick?
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 26.05.2008., 11:07   #19
Quote:
petri kaže: Pogledaj post
Evo neznam kako bih nazvao temu ali imam problem sa curom pa bi molio odgovore ako netko zna o cem se radi.Ovako:

Zadnjih tjedan dana cura se ponasa kao da vise nema osjecaja ljubavnih prema meni ali kad joj se ne javim ili nesto kazem odma joj je tesko i uvijek zeli da se vidimo i cujemo, napokon se odlucila reci sta joj je a to je da joj treb pauza i da se hoce samnom zajebavat ko s frendom a ne samo da joj budem decko(u stvari da joj budem sve u 1 je rekla), sve je to ok ali kako se ponasat ko frend s nekim prema kome imas sasvim duge osjecaje, totalno sam zbunjen i neznam kaj da napravim, ako netko ima nesto kaj moze rec molio bih jer cu popizdit kad neznam kaj ju je puklo a najgore je kaj ni ona sama nezna

ne razumijem. uspio si me zbuniti.
kakva pauza ako ona i dalje zeli da se vidjate?

sto ti podrazumijevas pod pojmom partnera, a sto pod pojmom decka?
kako se ponasas prema partnerici, a kako prema frendici?
i zasto to ne bi moglo biti 2 u 1?

jer, evo, moj dragi i ja smo cudni, pa smo si ujedno i najbolji prijatelji...
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Old 26.05.2008., 11:17   #20
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post
jer, evo, moj dragi i ja smo cudni, pa smo si ujedno i najbolji prijatelji...

mislim da upravo to njoj fali.
silanecista is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger