Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2006., 16:19   #81
Quote:
vidocq kaže:
dobro,dobro ,al u tom trenutku dolazi IZBAVITELJ aka relja basic koji ga zarazi i ash ti postane stakor,a buduci da je ivica vidovic unistio izbavitelja i pritom su umrli i svi stakori,umire i ash!!!!!!
Zato postoji Willard koji može kontrolirati štakore i jednostavno im naredi da se utope u moru.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 08:31   #82
Quote:
Constantine kaže:
Zato postoji Willard koji može kontrolirati štakore i jednostavno im naredi da se utope u moru.
uh,ovo me iznenadilo!!! al tu je zato svima nama poznati grof drakula koji ne samo da moze kontrolirat stakore vec i vukove,sismise i svakojake zivine,pa eto jednosatvno naredi i vukovima i sismisima da oderu willarda,a stakori mu tu nemogu pomoc!!!!
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 15:22   #83
Quote:
vidocq kaže:
uh,ovo me iznenadilo!!! al tu je zato svima nama poznati grof drakula koji ne samo da moze kontrolirat stakore vec i vukove,sismise i svakojake zivine,pa eto jednosatvno naredi i vukovima i sismisima da oderu willarda,a stakori mu tu nemogu pomoc!!!!
Grof drakula, protiv njega, naravno, može pomoći samo Van Helsing!
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 15:34   #84
kaj nije ovo topic o Clintu?!
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 16:06   #85
Quote:
Constantine kaže:
Grof drakula, protiv njega, naravno, može pomoći samo Van Helsing!
dobro,helsing je specijalist za vampire i drakulu koji moze prizvat maglu,al u toj magli nece bit on vec ona carpenterova bica iz magle!!!!
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 16:16   #86
Quote:
vidocq kaže:
dobro,helsing je specijalist za vampire i drakulu koji moze prizvat maglu,al u toj magli nece bit on vec ona carpenterova bica iz magle!!!!
Pošto su ta bića duhovi mrtvih mornara, red je da se pozovu Ghostbustersi.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 17:21   #87
Quote:
Constantine kaže:
Pošto su ta bića duhovi mrtvih mornara, red je da se pozovu Ghostbustersi.
a posto su ghostbustersi samo ljudi od krvi i mesa dovoljno mi je jedno cudoviste tipa alien jer one njihove spravice ne mogu nis protiv aliena!!!!sad ces ti uzet sigourney weaver
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 17:39   #88
Quote:
vidocq kaže:
a posto su ghostbustersi samo ljudi od krvi i mesa dovoljno mi je jedno cudoviste tipa alien jer one njihove spravice ne mogu nis protiv aliena!!!!sad ces ti uzet sigourney weaver
Previše naivno. Uzeti ću pravoga stroja za ubijanje: PREDATORA!
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 14:47   #89
Quote:
Constantine kaže:
Previše naivno. Uzeti ću pravoga stroja za ubijanje: PREDATORA!
ah,iako je guverner ,jos mu predator nije dorastao,naravno govorim o Svarcenegeru!!!!!!
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:13   #90
Ma gdje si mi bio, prile stari! Hm.. težak protivnik. Ali pošto već ima iskustva kao Terminator, najbolji bi mu protivnik bio Robocop.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 18:50   #91
Quote:
Vanjushka kaže:
Da li se neko sjeca Sergia Leonea, i onih velikih filmova Dobar, los i zao, Za saku dolara ili Za dolar vise.

Sve nesto kontam u zadnje vrijeme da sam ostao jedini ljubitelj onog famoznog ledenog pogleda jos ledenijeg Clinta. A nesto najnevjerovatnije mi je da je bas talijan snimio vjerovatno najbolje western filmove. Najbolja scena koju sam ikada vidio u western filmu je scena revolveraskog obracuna na groblju, u Dobar, los i zao.

A tek kad se sjetim Prljavog Harija. Lista za odstrel ili crna lista, kako ga vec sve nisu prevodili.

Za mene je Clint definitivno najveca legenda sedme umjetnosti. Jedini glumac koji je imao takav nastup i ostavljao takav dojam, da se covjek najezi kad ga vidi.

hladnokrvan, grube vanjštine, ma ima nešto iz tih njegovih stisnutih očiju što odaje neku namjeru, zrelost i rasuđivanje - tipa: nitko ga ne može motati samo tako...
faca suhonjava ali postojana kao ona njihova crvena američka stijena iz vesterna
nevjerojatno je specifičan, jer (barem mene) zna nasmijati do suza a da pusti samo malo humora tijekom filma - zapravo ide na onu kako je smiješno vidjeti coll starog tipa poput njega u smiješnim situacijama..
u "mostovima okruga maddison" je dobar u glumi prosječnog sredovječnog čovjeka koji u zrelim godinama traži, nalazi i doživljava ljubav
treba znati izglumiti: normalnost, zrelost koja približava sliku osobe iz realnog života ( a ne filmskog) - time se približava i gledatelju

znači super glumi: hladnokrvnog junaka, humorističan je i opet ima toplinu i zrelost--> to je glumac..
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 18:55   #92
Quote:
maddy kaže:
hladnokrvan, grube vanjštine, ma ima nešto iz tih njegovih stisnutih očiju što odaje neku namjeru, zrelost i rasuđivanje - tipa: nitko ga ne može motati samo tako...
faca suhonjava ali postojana kao ona njihova crvena američka stijena iz vesterna
nevjerojatno je specifičan, jer (barem mene) zna nasmijati do suza a da pusti samo malo humora tijekom filma - zapravo ide na onu kako je smiješno vidjeti coll starog tipa poput njega u smiješnim situacijama..
u "mostovima okruga maddison" je dobar u glumi prosječnog sredovječnog čovjeka koji u zrelim godinama traži, nalazi i doživljava ljubav
treba znati izglumiti: normalnost, zrelost koja približava sliku osobe iz realnog života ( a ne filmskog) - time se približava i gledatelju

znači super glumi: hladnokrvnog junaka, humorističan je i opet ima toplinu i zrelost--> to je glumac..
ja se slažem
MARZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 09:36   #93
Quote:
Constantine kaže:
Ma gdje si mi bio, prile stari! Hm.. težak protivnik. Ali pošto već ima iskustva kao Terminator, najbolji bi mu protivnik bio Robocop.
iako je ubijao replikante i oni su neka vrsta robota,tako da cu uzet blade runnera-harrison forda (sorry kaj me nije bilo neko vrijeme,al nebum se predao)
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 15:32   #94
Quote:
vidocq kaže:
iako je ubijao replikante i oni su neka vrsta robota,tako da cu uzet blade runnera-harrison forda (sorry kaj me nije bilo neko vrijeme,al nebum se predao)
Dobar odabir. A ja odabirem Jeana Claudea Van Damea jer je već bio Replikant. (nema veze što te nije bilo, makar si mi istina falio)
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 18:02   #95
kakve su ovo gadosti! ovo je topic o CLINTU!
e sad sam ljuta.... moram nešto poduzet... evo mog priloga!






__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 18:04   #96
i naravno nenadjebiva fotka koju inače imam uramljenu na zidu

__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 18:54   #97
Quote:
Constantine kaže:
Dobar odabir. A ja odabirem Jeana Claudea Van Damea jer je već bio Replikant. (nema veze što te nije bilo, makar si mi istina falio)
kog sad protiv njega kad on u svakom svom filmu izlazi kao pobjednik,al buduci da si ga uzeo kao replikanta,onda mogu samo nekog robota uzet,R2D2 nema sanse,C3PO jos manje,al tu je zato grof dooku iz osvete sitha koji moze imat 4 svjetlosne sablje odjednom!!!!!
__________________
a doktorka kaže, eto Aleksandre vidiš kako lepo napreduješ
vidocq is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 08:57   #98
Quote:
vidocq kaže:
kog sad protiv njega kad on u svakom svom filmu izlazi kao pobjednik,al buduci da si ga uzeo kao replikanta,onda mogu samo nekog robota uzet,R2D2 nema sanse,C3PO jos manje,al tu je zato grof dooku iz osvete sitha koji moze imat 4 svjetlosne sablje odjednom!!!!!
Podmukao potez, ali naravno, protiv takvoga će pomoći samo Robot ubojica iz Robocopa 2.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 09:46   #99
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
meryl mi je tolko odbojna da odbijam pogledat filmove u kojima glumi zenski hugh grant
prvo dio neću komentirat, tvoja stvar, jel
al usporedit/uvrijedit streep sa grantom je notorna glupost napisana valjda iz samo tebi znanih razloga
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 10:16   #100
Ma Clint Eastwood je fenomenalan i glumac i režiser. Takav lik u filmu se pojavljuje samo jednom u povijesti. Danas nema takvih faca, a gledanje u ona bezlična lica Matta Damona, Leonarda DiCaprija, Brad Pitta, Keanu Reevesa i inih mi stvara muku u želucu. Nisu to loši glumci, no izražajnost i karakter Clint Eastwooda, Gene Hackmana, Jack Nicholsona, Anthony Hopkinsa i inih legendi neće nikada imati.
Šteta da je već Clint star ko grob, pa nije više u stanju glumiti u akcijskim filmovima.
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.