Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 18:21   #1
Slušalice za učenje

Poštovanje.

Pošto često učim na faksu trebale bi mi slušalice koje bi što više atenuirale buku okoline. E sad, ne bi želio izdvojiti neku veću cifru, no ove slušalice su mi zapele za oko, a i čini se da imaju dobre reviewe u inozemstvu:

http://www.protis.hr/products/detail...tereo-dj/10098

Dali netko ima ove slušalice da napiše riječ dvije, ili da preporuči neke bolje za istu ili manju cijenu???

Zahvaljujem
courage-wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 02:11   #2
bump!
courage-wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 02:42   #3
Jel tebi trebaju baš slušalice ili čepići za uši?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 03:32   #4
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Jel tebi trebaju baš slušalice ili čepići za uši?
Ma uglanom svijedno mi je... samo da dobro blokira zvuk...

imam doma prestigio phs4, no to mi je nekako preveliko da bi stavljao na glavu na faksu... sa druge strane, ove koje sam stavio u prvom postu su ok, samo da blokiraju zvuk kao ove moje
courage-wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 08:57   #5
hd201 jesu zatvorenog tipa i u svim rivjuima piše da dobro izoliraju pozadinske zvukove. sad baš da će ti se ovdje javiti netko tko ih ima, ne znam - jer one nisu ni gejming, ni audiofilske a nemaju ni mikrofon; pa ne vjerujem da ovdje imaju puno poklonika... no kako su ciljane za DJ-ing, čvrsto vjerujem da će ti biti okej... a iz vlastitog višekratnog iskustva mogu reći da je sennheiser kvaliteta i kod jeftinijh modela vrlo zadovoljavajuća - kako konstrukcijski tako i po zvučnoj slici...

s tim da jedino još možeš razmotriti neki od in-ear modela ako ih podnosiš i nisu ti neugodne, jer najbolja izolacija pozadinske buke je kad ti sluška potpuno začepi slušni kanal (što bi Fosna rekao - čepići )
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.