Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2004., 23:09   #61
Re: Re: Farbanje prije ljeta?

Quote:
dora kaže:
Iskreno ne vidim razloga zasto se ne bi ofarbala prije odlaska na mora, a s druge strane do tog tvog odlaska imas jos mjesec dana. Jedino si kupi par preparata za zastitu kose od sunca i to je sve.

Misim ja imam crvenu kosu (to naglasavam jer je to boja koja se nabrze ispere) i bojam ju bez ikakvih problema i po ljeti i po zimi i u Zgu i na moru.
Dora opet samo tlapish
tragic is offline  
Old 16.02.2005., 23:12   #62
Pramenovi

kupila sam onu novu l'orealovu farbu u dvije nijanse. dakle smedju sa svjetlijim pramenovima. MEDJUTIM, posto nikad jos nisam radila pramenove, pitam vas kako da to izvedem, doma jel. kako se rade ti lezerni pramenovi?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 16.02.2005., 23:32   #63
Mamina frendica je to radila i kaže mama da je ispalo super. Idem je pitat pa ti javim
club delicious is offline  
Old 16.02.2005., 23:37   #64
ajde, tx
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 16.02.2005., 23:47   #65
ja bjezim od pramenova ko vrag od tamjana...nisam jos nijednu vidjela kojoj nisu pozutjeli nakon nekog vremena
Samantha is offline  
Old 17.02.2005., 01:26   #66
Re: pramenovi

Quote:
Natch kaže:
kupila sam onu novu l'orealovu farbu u dvije nijanse. dakle smedju sa svjetlijim pramenovima. MEDJUTIM, posto nikad jos nisam radila pramenove, pitam vas kako da to izvedem, doma jel. kako se rade ti lezerni pramenovi?
pa kaj nisi nutra dobila kapu sa rupicama i onu iglu za izvlacenje?
AFRODITA69 is offline  
Old 17.02.2005., 01:27   #67
Re: Re: pramenovi

Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa kaj nisi nutra dobila kapu sa rupicama i onu iglu za izvlacenje?
ne, to nisu ti pramenovi, na srecu
kod ovih prvo stavis osnovnu boju i zadnjih ne znam 10 minuta namazes nekim kistom svjetliju boju
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 17.02.2005., 01:29   #68
pramenovi su za babe....
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 17.02.2005., 01:32   #69
a sta da onda radim s kosom?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 17.02.2005., 01:34   #70
Re: Re: Re: pramenovi

Quote:
Natch kaže:
ne, to nisu ti pramenovi, na srecu
kod ovih prvo stavis osnovnu boju i zadnjih ne znam 10 minuta namazes nekim kistom svjetliju boju
kaj to nisu oni od l'oreala?ali ako su to ti tj slicno tome onda ne dobijes pramenove nego ti se boja onako preljeva kad si gotova.
AFRODITA69 is offline  
Old 17.02.2005., 01:37   #71
Re: Re: Re: Re: pramenovi

Quote:
AFRODITA69 kaže:
kaj to nisu oni od l'oreala?ali ako su to ti tj slicno tome onda ne dobijes pramenove nego ti se boja onako preljeva kad si gotova.
pa da, zapravo izgleda vrlo prirodno. uopce nisu naglaseni pramenovi, samo su onako razbacani po kosi, leprsavo jedini je problem sto ja ne znam kako da to postignem
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 17.02.2005., 01:39   #72
colpi di sole
Samantha is offline  
Old 17.02.2005., 03:01   #73
Bjezim od tih "uradi sama" premenova i boja za kosu.
Daj ti fino kod frizerke pa nek te ona sredi.

Ja u subotu pokusala nesto tako, ofarbati se u kucnoj radinosti. Ono tipa, kad mogu svi sto ne bi i mali Mujo . U nedjelju sam 4 sata presjedila u frizerskom salonu da bi necije strucne ruke spasile sta se spasiti da.
Daphne is offline  
Old 17.02.2005., 09:45   #74
Quote:
Natch kaže:
a sta da onda radim s kosom?

nishta.


dosadu rjeshavaj na druge nachine
magic is offline  
Old 17.02.2005., 10:06   #75
Isto mislim da ako već želiš pramenove odi frizeru. Vjeruj, isplati se dat 300kn za dobar uradak nego poslije plakat ako ti ne uspije ili još više para spiskat na spašavanje kod frizera. Mislim da to na tim kutijama nije realan rezlultat toga što ona sadrži. Vidjela sam ja te farbe; to je sto posto rađeno kod frizera a onda slikaju muljaju da će ti tako ispast i doma. Yeah right
Daj Bože da sam u krivu.
club delicious is offline  
Old 17.02.2005., 11:18   #76
Zaviri u kutiju, vjerojatno ima uputstva. Jer ak ima na normalnim bojama opisano, i sa slikama, korak po korak, onda vrlo vjerojatno ima i kak se rade pramenovi...
Pink Lemon is offline  
Old 17.02.2005., 13:21   #77
Quote:
pramenovi su za babe....
I reče baba
debelakrava is offline  
Old 17.02.2005., 13:32   #78
Za babe je farbanje u mono boji, do samog korjena. Za kompletan dojam babe preporučam blajhanje, onak da se sprži tjeme. Izrast po potrebi naknadno blajhati, tako da korjen bude svježe naranđast.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 17.02.2005., 14:11   #79
da...


najljepshi su i najuredniji oni sedmerobojni pramenovi po mogucnosti u crveno-blond tonovima s tri prsta izrasta mishje sive boje...to je bash mladenachki i moderno
magic is offline  
Old 17.02.2005., 14:18   #80
Quote:
najljepshi su i najuredniji oni sedmerobojni pramenovi po mogucnosti u crveno-blond tonovima
joj,ja isto takve ne volim vidit...ajme
croft is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.