Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2006., 08:49   #21
Quote:
lulek kaže:
Hotel se nalazi u Novom Zagrebu. To mi je blizu jer živim u V. Gorici.
Eh zato ga i ne znam. A kaj vi u Gorici nemate nikakav hotel?
Astrice is offline  
Old 09.02.2006., 20:19   #22
Question Hrana U Restoranu Gallant ???

Upomoć!!! Rezervirali smo termin za vjenčanje u restoranu Gallant (Hotel Aristos, Buzin) i naknadno čuli od ljudi koji su tamo bili na svadbi da nisu bili zadovoljni s hranom i da su ostali gladni. Molim vas, ako je tko bio tamo, da mi se javi sa svojim komentarom. Pomozite da spasimo stvar dok je još na vrijeme!
fiorella is offline  
Old 09.02.2006., 20:29   #23
Svojevremeno sam redovito ručao u Gallantu ("Lunch break") i hrana je OK,
iako ne i količinski. Porcije su im na nivou viših razreda osnovne škole i obrnuto proporcionalne cijeni.
babajuna is offline  
Old 09.02.2006., 21:01   #24
Jela tamo prije 2 dana. Ak je to bio lungić onda sam ja krizantema
__________________
All the world's a stage,
And all the men and women merely players
Breeze is offline  
Old 09.02.2006., 21:28   #25
Znači, postoji mogućnost da je to istina... Ima li netko ideju kako da se osiguramo da bude dovoljno? ili netko tko je bio fizički tamo na svadbi, pa zna kako je točno bilo? Još uvijek se tješim da je na svadbi drugačije nego kad se jede "lunch break"...
fiorella is offline  
Old 10.02.2006., 08:09   #26
Gdje ima dima ima i vatre.

A zašto riskirate s time? Pretpostavljam da će svadba bit manja, intimnija, a po gradu ima toliko dobrih restorana, pogotovo u Podsljemenskoj zoni što samo može ostavit bolji dojam. Gallant je zadnje mjesto na koje bi odveo uži krug ljudi za svoju svadbu, prvo ambijent je koma, drugo objekt i pristup objektu u kojem se nalazi, treće ovih dana opet nešto smrdi tamo s okolnih seoskih imanja (vjeruj 100x sam ručao uz smrad stajskog gnoja koji se nezaustavljivo širi Buzinom i okolicom), četvrto cijena je u najboljem slučaju ista kao i u nekom Lux restaču, a kvaliteta je upravo na nivou "menze".
Trust me, izbjegni to
babajuna is offline  
Old 10.02.2006., 09:11   #27
ima super super restoran na tomislavncu...ne znam kako se zove ali je predivan i hrana je mljac
debelakrava is offline  
Old 25.05.2006., 15:19   #28
Restoran

Dragi moje forumasice i forumasi,

Imam mali problemcek i nadam se da cete mi uspjeti odgovoriti.

Dragi i ja smo poceli razmisljati o svadbi i tako malo po malo dosli smo na pitanje restorana. Buduci da bih ja htjela da budu okrugli stolovi, da li znate gdje u Zagrebu i blizoj osobi ima restoran koji ima okrugle stolove, a stane cca 250 ljudi??

Hvala Vam na pomoci..
Mischa is offline  
Old 26.05.2006., 07:08   #29
okrugli stolovi-hotel holliday. kazu da stane 250 ljudi, al mi se iskreno cini premalo za toliko ljudi.....optimalno bi bilo 180-200, po mojoj procjeni!
molly* is offline  
Old 26.05.2006., 08:44   #30
Panorama
stela25 is offline  
Old 26.05.2006., 08:47   #31
www.jana.hr
probaj tu ...ili onaj vis a vis importanne galerije u vlaškoj kaj se ulazi kroz vežu , ne sjećam se više imena
 
Old 26.05.2006., 18:39   #32
re

antunovic u sesvetskom kravljevcu ima kombinaciju okruglih i normalnih stolova...sala je predivna,klopa super i usluga odlicna
nikiva is offline  
Old 09.06.2006., 10:47   #33
jel netko od vas imao mozda svadbu u Lidu na Jarunu??
Mischa is offline  
Old 09.06.2006., 10:52   #34
kaj te zanima u vezi Lida? moj mali je svirao tamo par svadbi. Pokusala sam tamo organizirat svadbu ali...bili su rasprodani.
DiscoKoogla is offline  
Old 09.06.2006., 10:57   #35
Jel dobro tamo?? Jel znas mozda jel imaju okrugle stolove??
Mischa is offline  
Old 09.06.2006., 11:27   #36
da imaju okrugle stolove, kkoliko znam ljudi su zadovoljni sa klopom...jedino ne znam baš da li stane 250 ljudi. Mislim da ne...ali nemreš niš izgubit ak ih nazoveš. I pokušaj to što prije jer znam da sam ja u 1 mjesecu htjela rezervirati za 10 mjesec i bili su rasprodani
a još sam imala i vezu....
DiscoKoogla is offline  
Old 09.06.2006., 11:28   #37
Ma daj..uf..budem ih bas nazvala i pitala ih...to je i meni i njemu fakat najbliza solucija,..
Mischa is offline  
Old 09.06.2006., 11:29   #38
Quote:
Mischa kaže:
Jel dobro tamo?? Jel znas mozda jel imaju okrugle stolove??
Tamo je dobro, sasvim OK.

Imaju okrugle stolove, ali 250 ljudi neće stati u onu veću salu (ako su za okruglim stolovima). Morat će biti i u "staklenom dijelu" restorana što gleda na jezero.

Koogla je bila brža za niijaansu.
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Old 09.06.2006., 11:32   #39
Pa nema veze..neka budu..bitno je da su svi u istom prostoru..Najbolje bi mozda bilo kod Buncica, ali ne svidja mi se raspored stolova..kao na nekoj vatrogasnoj zabavi (bez uvrede svima koji su bili tamo)..a bila sam sad na Lodovoj stranici..i kazu da stane 300 ljudi..zivi bili pa vidjeli
Mischa is offline  
Old 09.06.2006., 11:38   #40
da stane stane...ali onda ti je dio gostiju u drugoj sali koja se spoji, i onda si u staklenom dijelu....
nije loše ali najbolje bi bilo otići i pogledati!
DiscoKoogla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.