Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2013., 01:38   #161
Quote:
Djevojče kaže: Pogledaj post
Kosu perem svaki dan!!!! al svaki.... Brzo se masti al mislim da je to i na psihickoj bazi
pa sam u nedostatku love kupila kplus litreni sampon za svaki dan.... Prestrasno nesto,treba stavit punu saku sampona,kosa je ko slama.fuuuuh
Ja svoju isto perem svaki dan, nekad izdrzi dva dana ali rijetski su ti trenuci srece.
Isprobala sam hrpu sampona, od skupih do jeftinih i jedan od boljih( definitivno najjeftinijih) je balein od pola litre.
Ima dvije varijante, zeleni s nekim travama , ne znam vise tocno, i neki narancasti,multivitamin.

Inace, meni su definitivno medju najgorim samponima pantene.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 17:08   #162
Syoss šamponi. Gruba kosa poslije, zapetljava se. A oznaka "Professional" ne znam kakve veze ima s tim što je u boci... osim ako to znači da je primjerena za "profesionalke", i to one jeftinije koje rade na cesti
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 16:55   #163
A eto koliko ljudi toliko ćudi. Meni su Nivea diamond volume i Syoss za volumen najbolji i jedini šamponi koje koristim.
Kosa mi se masti i u kaosu je sa drugim šamponima. Nenamjestiva, naelektrizirana, užas.
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 18:48   #164
Zna li netko što se dogodilo sa niveinim šamponom protiv peruti? To je onaj u bijeloj bočici... Jel se više ne proizvodi ili što? Ne mogu pronaći ni u jednom dućanu, a on mi je bio jedini protiv peruti koji mi je odgovarao
abac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 11:44   #165
Ova novi Nivein sampon i balzam,sa mlijekom,u tamnoplavom pakiranju. Nista gore na moju kosu nije stavljeno,kao da sam je barutom oprala
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:32   #166
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Syoss šamponi. Gruba kosa poslije, zapetljava se. A oznaka "Professional" ne znam kakve veze ima s tim što je u boci... osim ako to znači da je primjerena za "profesionalke", i to one jeftinije koje rade na cesti
potpisujem syoss
lady38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 17:17   #167
Elseve extraordinary šampon
Ulje fantastično ali šampon živa katastrofa..kosu perem navečer i lijepa je samo dan nakon pranja..

Poslano sa mog SM-G850F koristeći Tapatalk
signorina1401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:16   #168
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ova novi Nivein sampon i balzam,sa mlijekom,u tamnoplavom pakiranju. Nista gore na moju kosu nije stavljeno,kao da sam je barutom oprala
a meni je to jedan od najboljih šampona koji sam ikad probala iz drogerije,kosa sjajna i mekana nakon i ne trebam ni stavit regenerator

Ja mislim da to definitivno ovisi i o strukturi same kose. Ja imam prirodno plavu,ne tretiranu,tanku,ni suhu ni masnu kosu i zapravo mi je svaki šampon ok... regenerator mi je najbitniji a kad smo već kod njega najgori mi je gliss kur crni jer koliko god ga ispirala kosa mi je uvijek masna nakon njega.
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:30   #169
+1 za syoss

i bez obzira što se često hvali gliss kur, meni je svaki njihov šampon bio očajan
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:32   #170
+ za syoss

i meni nikako ne odgovaraju Pantene proizvodi,pada mi kosa od njih
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 19:29   #171
Meni su Pantene i Nivea užasni, a Syoss (pogotovo onaj za volumen) jedan od najboljih šampona ikad. Kosa mi bude super od njega.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.