Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2012., 10:53   #2001
Oblivion, zašto si neki dan zabranila komentiranje anonimcima na svome blogu, vidim, sad je opet vraćena ta opcija komentiranja...ili...?

Zadnje uređivanje Cradleoffilth : 11.06.2012. at 10:56. Reason: dopuna teksta
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 11:02   #2002
A ti Cradleoffilth izgleda ipak iza sebe imaš malo više od 12 postova a? Čemu skrivanje? Ajde podijeli s nama tko si zapravo, ionako je ova tema postala tema ispovijedi i istina.
Abe-ce-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 11:56   #2003
Wink

Quote:
Abe-ce-da kaže: Pogledaj post
A ti Cradleoffilth izgleda ipak iza sebe imaš malo više od 12 postova a? Čemu skrivanje? Ajde podijeli s nama tko si zapravo, ionako je ova tema postala tema ispovijedi i istina.
Abe-ce-do.....fakat nemam, na Forum.hr se registrirala nedavno, a upravo stoga što po nekim blogovima ne mogu komentirati jer su gore zabrane/ ažuriranja/ brisanja (npr. Ljupkin ), odnosno, ne ostavlja mi se ondje mail, a blog nemam.
Dugo godina pratim blog.hr i ondje saznala (pratila) Ginger/Kiki blog, pa Zoccao-a, a kasnije i Ljupku kad je osvanula na blog.hr, no ubrzo se prebacila na drugu opciju bloganja upravo zbog puno kritika u komentarima. Za konstruktivne kritike jesam, za vrijeđanja nisam, no činjenica je da se Ljupka uredovno vrijeđala i na konstruktivne i dobronamjerne savjete i/ili kritike.
Ar-ar je došla kasnije na blog.hr.

Za ovu temu na forumu nisam ni znala, saznala upravo preko "prepucavanja" na modnim blogovima, tj. iz komentara kod Ar-ar koja ništa ne briše / ne ažurira za razliku od nekih.
Kod Obli znam ostaviti komentar ko anonimac gdje najčešće sipam komplimente o robi s Hrelića i SHS-a, jedino mi ovo u predzadnjem postu nije sjelo (kratke hlačice obojane doma su super, no ne paše ona majica rozasta....-to je moje osobno mišljenje, pa htjela ostaviti komentar, no nije bilo dopušteno anonimcima).
Blog (svoj) nemam, al volim pratiti modne blogove.
Favorit ovi što nisu "posvuduše", Aristocat, Ginger, Lady in Black......ima ih podosta....
škicnem rado i onaj Barbare Repe uvijek ima zanimljivih ideja
Zoccao je moja "stara" blog-ljubav

Zadnje uređivanje Cradleoffilth : 11.06.2012. at 12:04.
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:29   #2004
Da li je netko linkao ovaj blog? Benjamin također posta i na lookbook, boy ima zanimljive modne kombinacije:

http://kolonelmustard.com
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:32   #2005
Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
Da li je netko linkao ovaj blog? Benjamin također posta i na lookbook, boy ima zanimljive modne kombinacije:

http://kolonelmustard.com
uh odličan je! super kombinacije i australac je
__________________
Blog: Fashion in the air
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:41   #2006
Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
Oblivion, zašto si neki dan zabranila komentiranje anonimcima na svome blogu, vidim, sad je opet vraćena ta opcija komentiranja...ili...?
Tak me bilo puklo.

Vraćeno je komentiranje svima, sjetih se da jako puno ljudi postavlja pitanja, a nemaju google acc.
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:52   #2007
Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
je, zoccao je muško, i to jako zgodan forumaš / bloger
Kaj je on stavljao svoje komb. na blogu?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:04   #2008
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Kaj je on stavljao svoje komb. na blogu?
nije, al bi imao što pokazat
to je stvar osobne odluke
i ne pitajte me otkud znam da super izgleda, neću otkriti :P
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:11   #2009
Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
i ne pitajte me otkud znam da super izgleda, neću otkriti :P
pa to bas i nije tako tesko saznat
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:14   #2010
Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
nije, al bi imao što pokazat
To je stvar promatrača.

No šteta da ne stavi bar jednu-dvije, mislim da bi većinu stalne ekipe s Mode zanimalo.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:43   #2011
Tu i tamo kad nemam što radit na poslu bacim oko na ovu temu i klikćem na linkove koje ostavljate. Niti jedan blog ne pratim redovno.
Najgore mi je kad pogledam sliku malo bolje, pa je suknjica, balerinka ili torba uslikana izbliza, tek onda vidim kako to grozno izgleda, a izdaleka se čini super. Da se razumijemo, ima i dobih primjera.
Neki materijali ili pak izlizanost od nošenja istih mogu uništiti tako dobru ideju.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 15:25   #2012
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
pa to bas i nije tako tesko saznat
uuuuuuuuuuu!
Ja ne znam kako to saznati

Možda bolje ne, po svemu sudeći bih se mogla zaljubiti, a mislim da se to mom mužu ne bi svidjelo.

Haha!
Abe-ce-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 16:03   #2013
Quote:
Abe-ce-da kaže: Pogledaj post
uuuuuuuuuuu!
Ja ne znam kako to saznati
nebi bas bilo u redu da to sad otkrivam da bbc zeli da se slike javno pokazuju, sam bi to napravio
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 16:13   #2014
http://www.stashedjewel.com/ ajmeee!divno!!!
__________________
http://mary444.tumblr.com/
miss mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 16:56   #2015
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
nebi bas bilo u redu da to sad otkrivam da bbc zeli da se slike javno pokazuju, sam bi to napravio
Jasno.
Abe-ce-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 19:52   #2016
Ne znam da li je već netko stavio link na ovaj domaći blog.

http://keepitsimplestupidblog.blogspot.com/
kaili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:02   #2017
http://www.ispydiy.com/

meni je ovaj blog zaista originalan i poseban i svaki dan gledam ima li što novo na njemu. ˆˆ ne znam jel se već prije spominjao, ali meni je <3, a cura je nekako ''obična'', a opet predivna. ˆˆ
__________________
stylebrickroad.com/
earthgod is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:29   #2018
Quote:
kaili kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je već netko stavio link na ovaj domaći blog.

http://keepitsimplestupidblog.blogspot.com/
slažem se!!! samo kaj je bedasta jer je iz Munchena došla na studij u Zg, s konja na magare
Dirrty Flirrty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:29   #2019
Odličan mi je taj blog.Ja ga redovito pratim.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:36   #2020
Red face

Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
Abe-ce-do.....fakat nemam, na Forum.hr se registrirala nedavno, a upravo stoga što po nekim blogovima ne mogu komentirati jer su gore zabrane/ ažuriranja/ brisanja (npr. Ljupkin ), odnosno, ne ostavlja mi se ondje mail, a blog nemam.
Dugo godina pratim blog.hr i ondje saznala (pratila) Ginger/Kiki blog, pa Zoccao-a, a kasnije i Ljupku kad je osvanula na blog.hr, no ubrzo se prebacila na drugu opciju bloganja upravo zbog puno kritika u komentarima. Za konstruktivne kritike jesam, za vrijeđanja nisam, no činjenica je da se Ljupka uredovno vrijeđala i na konstruktivne i dobronamjerne savjete i/ili kritike.
Ar-ar je došla kasnije na blog.hr.

Za ovu temu na forumu nisam ni znala, saznala upravo preko "prepucavanja" na modnim blogovima, tj. iz komentara kod Ar-ar koja ništa ne briše / ne ažurira za razliku od nekih.
Kod Obli znam ostaviti komentar ko anonimac gdje najčešće sipam komplimente o robi s Hrelića i SHS-a, jedino mi ovo u predzadnjem postu nije
sjelo (kratke hlačice obojane doma su super, no ne paše ona majica rozasta....-to je moje osobno mišljenje, pa htjela ostaviti komentar, no nije bilo dopušteno anonimcima).
Blog (svoj) nemam, al volim pratiti modne blogove.
Favorit ovi što nisu "posvuduše", Aristocat, Ginger, Lady in Black......ima ih podosta....
škicnem rado i onaj Barbare Repe uvijek ima zanimljivih ideja
Zoccao je moja "stara" blog-ljubav
To ni meni kod nje (Lju) ne ide u glavu, čim joj se bilo tko obrati imalo kritički, odmah ona napada (ipak je to najbolja obrana) i sve preokrene u kritiziranje svog viška kila. Umjesto da kao pametna glava to ignorira. Zato cijenim Barbaru, Lju mi je sa svojim potrčcima/privjescima dosadna
Dirrty Flirrty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.