Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2004., 12:35   #1
Angry Vedrana Rudan opet divlja!

Ta guska je sinoć nešto pokušavala ispasti pametna na Latinici, a prosrala se kao i sve njezine prijateljice. Iz istog feminističkog klana.Novinarka koja ne zna spojiti dvije smislene rečenice bez prostačenja i šovinističkih ispada!
Ono već papagajsko blebetanje da je svaki muškarac nasilnik i treba ga kazniti ako se drzne ošamariti ženu, nek si slobodnos tim prnjavorom rit svoju obriše!

Borivoj Radaković je dotičnu do koljena 'oprao' , prije nekoliko tjedana u Nedjeljnom Vjesniku!
Usto jeli znate kako ta babetina izgleda? Sva naborana, crvene kričave kose kao kakva vještica, stisnuta, mrzilački raspoložena prema sposobnim i obrazovanim muškarcima, uobražena, to bez daljnjega!

Jesmo li mi dužni takve bolesnike trpiti na televiziji, u novinama i na policama knjižara? Poremečene i isfrustrirane stare babe.
Njezini pet-parački književni pokušaji uvjerljivo ostaju u domeni bezvrijedne i plitke literature na vodećoj poziciji!
__________________
CIVILIZACIJA- TO JE KADA DVA MAJMUNA PREBIJU TREĆEGA ZATO ŠTO SE MAJMUNIRAO
DARBO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 13:24   #2
cocicu,jes to ti?
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 13:31   #3
Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
DARBO kaže:
...mrzilački raspoložena prema sposobnim i obrazovanim muškarcima, uobražena, to bez daljnjega!
A ti joj onda dodjes nesto kao muski pandan - gospodine Vedrane
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 13:47   #4
Baš me zanima kako bi DARBO reagirao da Vedrana izgleda kao Pamela Anderson. Da li bi' mu onda njen stav i rječnik bili degutantni...

A neš' ti autoriteta u Borivoju Radakoviću kojega su Rudanine knjige prešišale u nakladi i lovi, i zbog toga ju gleda s visine...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 13:50   #5
Quote:
crtica kaže:
A neš' ti autoriteta u Borivoju Radakoviću kojega su Rudanine knjige prešišale u nakladi i lovi, i zbog toga ju gleda s visine...
A kaj se tiče količine psovki u njima, tu su negdje.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 13:59   #6
Vedrana možda ima duži jezik ali je ipak super prvokativni novinar.
BGD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 14:22   #7
Quote:
crtica kaže:
A neš' ti autoriteta u Borivoju Radakoviću kojega su Rudanine knjige prešišale u nakladi i lovi, i zbog toga ju gleda s visine...
Bora Radaković je u svakom slučaju veći autoritet od Vedrane Rudan što se književnosti tiče. Ako ni zbog čega drugoga, a onda zbog činjenice da "književnica" Rudan ne zna što je gležanj!!!
Naklada nije mjerilo kvalitete, jer bi po tom mogli reći da je Lepa Brena bila najkvalitetnija glazbenica u bivšoj Jugoslaviji. Jedino mjerilo kvalitete je vrijeme.
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 14:39   #8
Quote:
djidjimidji kaže:
Bora Radaković je u svakom slučaju veći autoritet od Vedrane Rudan što se književnosti tiče. Ako ni zbog čega drugoga, a onda zbog činjenice da "književnica" Rudan ne zna što je gležanj!!!
Naklada nije mjerilo kvalitete, jer bi po tom mogli reći da je Lepa Brena bila najkvalitetnija glazbenica u bivšoj Jugoslaviji. Jedino mjerilo kvalitete je vrijeme.
Vjerojatno je Radakoviću krivo što Rudan mnogo uspiješnije koristi medije za promidžbu od njega, a usput joj i on u tome pomaže. Osobno bi mi mi bilo svejedno za kvalitetu ako lova kapa uz više-manje besplatnu promociju.
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 14:48   #9
Quote:
BGD kaže:
Vedrana možda ima duži jezik ali je ipak super prvokativni novinar.


I najbolji materijal za pozivanje u TV emisijama.

Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 14:56   #10
Slažem se, Darbo je sigurno Čučić...
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 14:59   #11
Mislim da zbog individua, kao kaj je gdja Rudan i postoje nasilnici, i ne samo u obitelji .
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:59   #12
Quote:
HELIX14 kaže:
Mislim da zbog individua, kao kaj je gdja Rudan i postoje nasilnici, i ne samo u obitelji .

takve graktave glupe babetine i nisu za drugo neg za dobru cipelarku

Vidim plakate i piše kao "slijedeći put udari loptu" i nešto oko kornera sad nisam zapamtio,

E pa u slučaju Vedrane treba bolje izvest korner
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 09:21   #13
Quote:
mobyXXL kaže:
E pa u slučaju Vedrane treba bolje izvest korner

Kamo sreće da TI osjetiš korner Cro Copa na svojoj guzici
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 20:46   #14
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Kamo sreće da TI osjetiš korner Cro Copa na svojoj guzici

hm noćas sam sanjao da glave V. Rudan i pijane babe Tolle služe Robertu Carlosu kao lopte za trening
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:09   #15
Iako sam se u mladosti podosta tukao, mogu se pohvaliti kako nikada u životu nisam digao ruku na bilo koju ženu. Ali kad bih bio kojim slučajem oženjen individuom kao što je V. Rudan, ne bih odgovarao za svoje postupke. Čak mi se čini da bi je mogo opizdit šakom u vugla da bi joj se sva fasada razletila po zidu!
__________________
Ovdje bi trebalo stajati potpis. Cenzura ga je izbrisala iako nikome nije smetao. S njime je konacno otisla i legendarna brankica, slava joj.
Tommy Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:09   #16
Quote:
HELIX14 kaže:
Mislim da zbog individua, kao kaj je gdja Rudan i postoje nasilnici, i ne samo u obitelji .

Ne, ona je samo posljedica nasilnog ponašanja.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:11   #17
E raja, da ja takvu iritantnu ženu sretnem u mračnoj slijepoj ulici nisam ni sam siguran kako bih gentlmanski reagirao.
PajaPatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:15   #18
Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
DARBO kaže:

Jesmo li mi dužni takve bolesnike trpiti na televiziji, u novinama i na policama knjižara?
Radije bih trpila nju nego neke nasilnike, čovječe kod nas u HR je u dvije godine ubijeno 17 žena od strane partnera. I dva muškarca.
http://www.vecernji-list.hr/OBZOR/20...es/muzevi.html
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:36   #19
Re: Re: Vedrana Rudan opet divlja!

Quote:
soks kaže:
Radije bih trpila nju nego neke nasilnike, čovječe kod nas u HR je u dvije godine ubijeno 17 žena od strane partnera. I dva muškarca.
http://www.vecernji-list.hr/OBZOR/20...es/muzevi.html
Soks, pa one su to same tražile/zaslužile a njihovi supruzi im to sa zadovoljstvom i pružili.

Kakve vajde od žena da su zgodne, bitno je u "balkanskom" braku da se zna tuči.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:43   #20
Talking

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
I najbolji materijal za pozivanje u TV emisijama.

Onda tebe sigurno nikad neće pozvati!

sai babinih kravara iz indijskih magli... imaju na svakom trgu... 'tamburaju' hare, piva... hare piva...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.