Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2007., 14:37   #161
Quote:
Parah dox kaže: Pogledaj post
Bljak užasan je.
također. pre "cajky" mi je.
__________________
Čardak ni na nebu, ni na zemlji
get.a.lajf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:40   #162
Quote:
Parah dox kaže: Pogledaj post
Ja sam isto to komentirala doma kad sam došla. Iznenadile me prodavačice.
i meni su se nasmješile. mislila sam da sam jedina hehe. ma biće su dobre volje još se nisu umorile, nije im dosadilo. vidit ćemo za koji misec
__________________
Čardak ni na nebu, ni na zemlji
get.a.lajf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:42   #163
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Ma slažem se, al ionako su svi isto obučeni jer je malo dućana po gradu pa nemaš baš izbora
...ma uvika imaš izbora...ja većinom kupujem u top shopu i miss seldfridgu pa opet nikad nisam srela curu u istoj robi...

Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Iako pretpostavljam da će cili grad ove zime bit u uskim rebama, tunikama i plastične torbice.
...a tako je uvik...meni se riga od hlača u čizmama, tajica i skinnica...vrlo nemaštovito...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:52   #164
Quote:
get.a.lajf kaže: Pogledaj post
također. pre "cajky" mi je.
je, ono je ljuta cajka tamo. muške srebrene patike, dijamanti na ženskim špicokama... i to je samo ono šta san u izlogu vidjela. nije mi ni nakraj pameti bilo uć unutra, em zbog cijena, em zbog cajkastosti
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:55   #165
Te tajice, skinice i općenito takva vrsta oblačenja na "ce" mi stvaraju jezu i zagadi mi se sva roba. OK, nije loše sve pojedinačno, al u kombinaciji "natovarimo sve odjednom".....brrrr. Gaće u čizme su mi strava. Pogotovo ako su gaće šire pa to visi sa svih strana, nagužvano, debelo... i još ako su čizme lipe plastične iz naših dućana, poluvisoke (ili poluniske?)...ma jezivo. I još ako dotična ima 20 kg viška a gaće niskog struka...prestrašno. Općenito dosta cura u gradu natrpa na sebe nešto što se zove trendi, pa nema veze kako to stoji. Onda cili grad izgleda jeftino.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:56   #166
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
je, ono je ljuta cajka tamo. muške srebrene patike, dijamanti na ženskim špicokama... i to je samo ono šta san u izlogu vidjela. nije mi ni nakraj pameti bilo uć unutra, em zbog cijena, em zbog cajkastosti
ni mene nije primamilo. iako poznajem neke koje jest. ke svašta.
taman sam mislila da će špice izać iz mode, ali tamo je sve spicasto. ili možda nisam dobro vidila od blještavila???
__________________
Čardak ni na nebu, ni na zemlji
get.a.lajf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:59   #167
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
je, ono je ljuta cajka tamo. muške srebrene patike, dijamanti na ženskim špicokama... i to je samo ono šta san u izlogu vidjela. nije mi ni nakraj pameti bilo uć unutra, em zbog cijena, em zbog cajkastosti
Ma kako su meni promakle muške srebrene patike!!!??? A i dijamanti....
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:00   #168
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
OK, nije loše sve pojedinačno, al u kombinaciji "natovarimo sve odjednom".....brrrr. Općenito dosta cura u gradu natrpa na sebe nešto što se zove trendi, pa nema veze kako to stoji. Onda cili grad izgleda jeftino.
sve to ovisi o osobi. meni nisu loše čizmice i gege ali triba pazit, ne ide to na svaku curu i na svaku majicu. pogotovo ne na svaku guzu, e!
najžešće mi je kad obuku gege i kratku majicu, pa celi lipo prikipi..hehhhe
__________________
Čardak ni na nebu, ni na zemlji
get.a.lajf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:01   #169
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Te tajice, skinice i općenito takva vrsta oblačenja na "ce" mi stvaraju jezu i zagadi mi se sva roba. OK, nije loše sve pojedinačno, al u kombinaciji "natovarimo sve odjednom".....brrrr. Gaće u čizme su mi strava. Pogotovo ako su gaće šire pa to visi sa svih strana, nagužvano, debelo... i još ako su čizme lipe plastične iz naših dućana, poluvisoke (ili poluniske?)...ma jezivo. I još ako dotična ima 20 kg viška a gaće niskog struka...prestrašno. Općenito dosta cura u gradu natrpa na sebe nešto što se zove trendi, pa nema veze kako to stoji. Onda cili grad izgleda jeftino.
Znaš šta je meni iznimno ružno? Kad obuku traperice i onda na noge stave one sandale što se vežu oko noge. A one to zavežu oko traperica. Pa ja ne znam stvarno po kojem kriteriju je to lijepo
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:03   #170
Quote:
get.a.lajf kaže: Pogledaj post
sve to ovisi o osobi. meni nisu loše čizmice i gege ali triba pazit, ne ide to na svaku curu i na svaku majicu. pogotovo ne na svaku guzu, e!
najžešće mi je kad obuku gege i kratku majicu, pa celi lipo prikipi..hehhhe
Pa to ti je to, šta u nas svaka misli da je bogomdana za svaki komad robe. I još ponosno prošeta taj užas po gradu. Lipše mi je vidit kad je ženska skroz obično obučena al da joj stoji, nego kad se natovari svim i svačim, samo da je u modi. A gege i kratka majca pa kad prikipi....dobro si rekla, to je vrhunac!
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:06   #171
Quote:
Parah dox kaže: Pogledaj post
Znaš šta je meni iznimno ružno? Kad obuku traperice i onda na noge stave one sandale što se vežu oko noge. A one to zavežu oko traperica. Pa ja ne znam stvarno po kojem kriteriju je to lijepo
meni je to isto odvratno, uopće ne kužim koja je shema u tome???

a bila sam jutor sa prijateljicom koja ima malo dite u turbo limača i moram priznat da mi se njihova kolekcija odjeće za bebače još najviše sviđa. ima preslatkih majica na kravice, patkice... ja oduševljena. da ih je bilo u mojoj veličini, skupila bi ih bez problema i takva šetkala po gradu. bolje to nego gege
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:08   #172
Parah, ja sam takvo nešto vidila ovo lito, samo je ženska imala široke lanene gaće i fino je vezala te trakice od sandala sve do kolina. Majke mi tribalo mi je vrimena da skužim čime se to obavila hahahaha. I odakle je to uopće poteklo.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 16:51   #173
I jel na kraju imaju ovi ducani CAVALLI, DOLCE GABANNA, ARMANI kao sto se pisalo da ce biti????
CROativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 17:22   #174
Quote:
Parah dox kaže: Pogledaj post
Znaš šta je meni iznimno ružno? Kad obuku traperice i onda na noge stave one sandale što se vežu oko noge. A one to zavežu oko traperica. Pa ja ne znam stvarno po kojem kriteriju je to lijepo
meni to okej izgleda ili npr baletanke oko reba,npr, one svilene trakce klize ak su na hulahop
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 17:41   #175
Quote:
CROativ kaže: Pogledaj post
I jel na kraju imaju ovi ducani CAVALLI, DOLCE GABANNA, ARMANI kao sto se pisalo da ce biti????
imaju, samo su svi u jednom dućanu, bar mi se čini
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:04   #176
Quote:
CROativ kaže: Pogledaj post
I jel na kraju imaju ovi ducani CAVALLI, DOLCE GABANNA, ARMANI kao sto se pisalo da ce biti????
...ma jok...to ti je jedan dućan svaštara koji prodaje njihove cvike,satove i nakit...mislim da je pokraj home sweet home(koji je btw najbolji dućan u cilom jokeru )...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:06   #177
jel moze ovdje pitanje? naravno da moze
dal je kome od vas kojim slucajem, u trenutku posvemasnje umne ili kakve druge malaksalosti, mozda (pa makar i slucajno) pogled skrenuo u stranu pa da je vidio (pa makar i namjerno) da li je mozda otvorila knjizara profil?
bio bi jako zahvalan na odgovoru :-)
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:07   #178
...u nedjelju nije bila otvorena...al danas je već petak tako da je moguće...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:26   #179
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...ma jok...to ti je jedan dućan svaštara koji prodaje njihove cvike,satove i nakit...mislim da je pokraj home sweet home(koji je btw najbolji dućan u cilom jokeru )...
otvorio je isti kao u Zagrebu *In Sportina,samo puno manji i sa puno manjom ponudom,ima Versace jeans couture, D&G, Armani jeans, Just Cavalli...
jako je smješna bila reklama u Slobodnoj Dalmaciji koja najavljuje brandove: Armani, Dolce Gabbana, Roberto Cavalli, Versace...pa baš sve pogrešno napisano,koji debili...haha...ti dućani neće otvoriti u HR sigurno još jako,jako dugo,a ako i da onda će prije u Zagrebu...
inače ok je Bikkembergs dućan,mada ima samo najjeftiniju ponudu,valjda se boje da se skuplje stvari neće prodavat,šteta
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 21:20   #180
Quote:
milk kaže: Pogledaj post
jel moze ovdje pitanje? naravno da moze
dal je kome od vas kojim slucajem, u trenutku posvemasnje umne ili kakve druge malaksalosti, mozda (pa makar i slucajno) pogled skrenuo u stranu pa da je vidio (pa makar i namjerno) da li je mozda otvorila knjizara profil?
bio bi jako zahvalan na odgovoru :-)
mislim da ce za tjedan dana, al to je info. iz druge ruke.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.