Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2005., 13:14   #201
Quote:
dolinajabuka kaže:
zagađen je topic ko i tvoja mama
tvoj post bi se mogao prijaviti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2005., 15:02   #202
Quote:
HoldenCaulfield kaže:
Sto se odevanja tice, sve radnje mahom se nalaze u centru, dakle, Bulevar Kralja Milana, Terazije, Knez Mihailova, sa nekim okolnim ulicama.Tu u blizini su i dva trzna centra, Millenium i City Passage na Obilicevom vencu.
Ne znam kakva garderoba te interesuje, dosta toga se moze naci, ali po mom misljenju nije bas jevtino.

Il' mozda mi nemamo para...
Lovče u žitu vrlo si ljubazan. Posjetiti ću ova mjesta. Samo još nisam siguran koliko ću imati vremena.
Uglavnom, javim se ja s utiscima kad se vratim. Pozdrav.
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2005., 15:07   #203
Quote:
joujou kaže:
tvoj post bi se mogao prijaviti
sav drhtim i ne mogu spavati
__________________
moj kum ne smije van
dolinajabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 13:24   #204
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Ima BG dva miliona ali sa Obrenovcem, Zrenjaninom i Smederevom zajedno.

Oni i Obrenovac racunaju pod Beograd, a grad je blizi Sapcu nego Beogradu.

Ako sve bude po planu, kontam ici u BG za vrijeme EP u kosarci, ne znam samo kako ce to izgledati ako Hrvatska bude dogurala do nove hale
Tacno, ne volim preterivanja. Prema poslednjem popisu stanovnistva, Beograd ima 1.576.500 stanovnika, ima 17 opstina, a cinjenica je da se u taj broj stanovnika racunaju i opstine Lazarevac i Mladenovac, 60 km od centra grada. Prema popisu, uze podrucje grada, 10 centralnih opstina, ima 1,3 miliona stanovnika.
BO81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 20:06   #205
Putujem u utorak ujutro svojim tutacem Jel ima još uvijek murije kad se pređe granica,znam da tamo vole haltat. Kajmak,lepinja here I come
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 20:17   #206
Letos da budem iskren nije ih bilo,mada sam ja prolazio iz pravca Hrvatske ujutru oko 8-9h
Inace ioanko je do Sida autoput los,tek posle od Sida imas renoviranu deonicu ko stvorenu za jurnjavu
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 20:55   #207
Tenks Stefan
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 21:04   #208
nemoj da me uzimas za rec 100%,ipak vozi oprezno
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 21:11   #209
Bude,budem
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 23:46   #210
Bilo ih je pocetkom avgusta kada sam poslednji put prolazio tuda. Pogotovo pripazi tamo gde te prebace u suprotan smer zbog radova (ako ih uopste jos ima )
Boda Tajson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 23:56   #211
Ljudi, prica se da se sledeceg leta u Beogradu otvara "Aqua Park", navodno najveci u Evropi, nalik na neki u Americi, pa onda vi koji ne mislite da su svi Srbi pljackali, palili, silovali, klali itd., dodjute, povedite decicu i prijatelje na brckanje i druzenje. Ne bojte se za vase hr makine, ovde nikada nije zaziveo vandalizam nad kolima sa hrvatskim tablicama. U ostalom da se desio i jedan usamljeni slucaj, to bi ste sigurno culi na vasoj televiziji. A niste, jel tako? I zato, "free your mind" i dobro dosli u Beograd!!!
Dial 013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 00:54   #212
ne znam da li ce biti najveci,to gradi EX kosarkas Zarko Paspalj(ima se moze se) u bloku44 i bice gotov do 5.meseca 2006.Sigurno ce dolaziti i ljudi iz EX YU,s'obzirom da im je sigurno Beogradski aqua park blizi od Italijanskog Garda landa.
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 12:35   #213
To ce biti najveci aqua park u regionu. Povrsina parka ce biti 50.000 kvadratnih metara, kapacitet ce biti 5.000 korisnika, vodena povrsina 6.500 kvadrata, povrsina restorana je 5.000 kvadrata, broj baze na ce biti 11, a atrakcija 21.

U listu ,,Politika" od 26. septembra (rujna) dalo je oglas preduzece ,,Aqua park Beograd" koje trazi izvodjaca za grube gradjevinske radove nakon sto je teren ociscen i sve privedeno za pocetak radova na izgradnji parka.



Od 24 tobogana, sest ce biti bas ludacki, a jedna ,,kamikaza" (od svih najludja) bice visoka cak 20 metara.

Za sve koji vole mirniju zabavu, tu ce biti tzv. ,,lenja reka" i ,,porodicni tobogan" koji se sa duzinama od 405 i 132 metra izdvajaju u Evropi. Bice ulozeno ukupno 6,5 miliona Evra, a svecano otvaranje je 25. maja (svibnja) 2006. godine. To ce biti kraj prve faze kada ce park raditi 100 dana. U drugoj polovini iste godine sledi izgradnja kuglane, zatvorenih bazena, klizalista i drugih terena na povrsini od dva hektara.

Beograd se menja neverovatnom brzinom. Ukoliko ne verujete, posetite srpsku prestonicu i uverite se!!!
BO81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 23:29   #214
i ja sam primetio da se menja neverovatnom brzinom na svu srecu nas koji zivimo tu.Znas li da li ce u aqua parku biti neki bazen sa talasima(kao simulacija mora)
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 13:17   #215
Bice.

Pocetna stranica je:
http://www.aquapark-beograd.com/indexs.html

Pored slike, data je legenda i samo pogledaj sta pise pod brojem: 11

Pozdrav!
BO81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 18:11   #216
Ovo zaista dobro izgleda! Mnogo je bolji nego u Budimpesti (nikakav, verujte), a vrlo slican, ako ne i bolji od onog u Solunu. Evo, moje klinke vec jedva cekaju da ih vodim. Cuo sam da ce ulaz biti oko 10 Eur. Nije uopste puno za ceo dan. U Solunu je 11 Eur.
Dial 013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 20:13   #217
Ovo ce biti ozbiljna turisticka ponuda Beograda, pa iz tog razloga mislim da bi trebalo otvoriti poseban topik "Aqua Park Beograd". Ovaj topic Beograd je slabo posecen u poslednje vreme, jer datira vec tri godine. 'Ajde ti BO81 otvori novu temu, ti si uostalom i nasao ovaj link.
Dial 013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 21:46   #218
Ja mislim da bi cena trebala da bude i visa,mislim ne bih voleo da u ovom akvaparku bude uobicajna situacija sa vecine BG bazena,puno gancija i drugih klosara
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 11:32   #219
Quote:
Dial 013 kaže:
Ovo ce biti ozbiljna turisticka ponuda Beograda, pa iz tog razloga mislim da bi trebalo otvoriti poseban topik "Aqua Park Beograd". Ovaj topic Beograd je slabo posecen u poslednje vreme, jer datira vec tri godine. 'Ajde ti BO81 otvori novu temu, ti si uostalom i nasao ovaj link.
Ovo je ipak hrvatski forum, ne bi da previse davimo ljude sa obicnim aqua parkom u Beogradu. Posebno sto se vec i ovde dosta reklo o njemu. Ova tema se vrlo cesto otvara, dosta je ljudi vec saznalo za buducu atrakciju u glavnom gradu Srbije!
Pozdrav!
BO81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 12:35   #220
Kako god...
Dial 013 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.