Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2009., 20:36   #1
"Treba mi vremena"

Zanima me vase misljenje o izjava tipa "treba mi vremena",
"zelim biti sam/sama neko vrijeme da razmislim o svemu",
"treba nam pauza" etc.

Ugl,mislite li da postoji smisao u nekakvim pauzam u vezi
ili mislite da su to ciste gluposti i izgovori za prekid
koji u toj fazi postaje neizbjezan?
Prave Rijeci is offline  
Old 18.04.2009., 20:39   #2
ima smisla.moramo biti sami da si razbistimo glavu pa da vidimo da li nam je bolje da smo sami ili s nekim.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 18.04.2009., 20:42   #3
tema nije za LJES al eto i ja tako zavlačim svog tipa, radi se zapravo o ljudima koji ne znaju što bi sa živitom poput mene

edit poslije pauze je seks najbolji
memona is offline  
Old 18.04.2009., 20:42   #4
Thumbs up

Quote:
Prave Rijeci kaže: Pogledaj post
Zanima me vase misljenje o izjava tipa "treba mi vremena",
"zelim biti sam/sama neko vrijeme da razmislim o svemu",
"treba nam pauza" etc.

Ugl,mislite li da postoji smisao u nekakvim pauzam u vezi
ili mislite da su to ciste gluposti i izgovori za prekid
koji u toj fazi postaje neizbjezan?
def ima smisla.
nekada ti zbilja treba vremena i prostora da malo sam sa sobom razmislis o nekim stvarima.
sto nekad ne mozes ako ti ta osoba stalno dise za vratom.
bila sam u toj situaciji kada sam zbilja morala reci-gle,pusti me malo na miru,treba mi vremena da razmislim o svemu...

nadjes se nekada u konfliktu i sam sa sobom a kamoli sa drugom stranom i moras malo uzeti vremena za sebe.

moja odluka je bila produktivna...i dan danas smo zajedno i presretni smo.
dakle,to podrzavam i treba shvatiti osobu koja to zatrazi i dati joj ono sto u tom trenutku trazi.
nekad vjerovatno jedini nacin da se izbjegne prekid,a ne faza u kojoj je prekid neizbjezan.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 18.04.2009., 20:45   #5
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
dakle,to podrzavam i treba shvatiti osobu koja to zatrazi i dati joj ono sto u tom trenutku trazi.
nekad vjerovatno jedini nacin da se izbjegne prekid,a ne faza u kojoj je prekid neizbjezan.
tako je... poštovat nečiju odluku a ne zvat deset puta dnevno zagoriooo saaaaaaaaaaaaaaam jooooooooj joooooooooooj
memona is offline  
Old 18.04.2009., 20:56   #6
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
tako je... poštovat nečiju odluku a ne zvat deset puta dnevno zagoriooo saaaaaaaaaaaaaaam jooooooooj joooooooooooj
pa zato smo i uspjeli...postivao je to i doslovno se nismo ni culi ni vidjeli neko vrijeme.
u tom periodu sam ja uspjela vidjeti kamo to vodi i dal uopce vodi ikamo...i da mi je ipak puno teze bez njega nego s njim.

na kraju krajeva,kolko god sam bila sam u tim trenucima...it takes two to tango
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 18.04.2009., 21:34   #7
Mislim da su te pauze samo prvi znaci prekida , ako sve dobro funkcionira , nema potrebe za nikakvim pauzama.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground.
What have we found? The same old fears...
JEDEM ŠKAMPE is offline  
Old 18.04.2009., 22:25   #8
Quote:
JEDEM ŠKAMPE kaže: Pogledaj post
Mislim da su te pauze samo prvi znaci prekida , ako sve dobro funkcionira , nema potrebe za nikakvim pauzama.
varas se...ljudi se nekad nadju u nekakvoj krizi iz koje im se cini da nema izlaza...tada nastupa `trebanje` vremena...rascistiti sve sa sobom pa onda i sa drugom stranom.

sada smo samo jaci i povezaniji nego prije.dosli smo na dno dna iz kojeg smo uspjeli izaci..jer smo si dali sansu i vremena da shvatimo sto zaista zelimo.

i uspjelo je.

ali naravno,sve ovisi i o individuama koje se nalaze u toj situaciji i o njihovim reakcijama na akcije i obratno.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 18.04.2009., 23:18   #9
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
varas se...ljudi se nekad nadju u nekakvoj krizi iz koje im se cini da nema izlaza...tada nastupa `trebanje` vremena...rascistiti sve sa sobom pa onda i sa drugom stranom.

sada smo samo jaci i povezaniji nego prije.dosli smo na dno dna iz kojeg smo uspjeli izaci..jer smo si dali sansu i vremena da shvatimo sto zaista zelimo.

i uspjelo je.

ali naravno,sve ovisi i o individuama koje se nalaze u toj situaciji i o njihovim reakcijama na akcije i obratno.
pauze su ponekad stvarno korisne

da čovjek "popriča" sam sa sobom, samo ta potreba izaziva strah kod onog drugog, sumnju u pomanjkanje osjećaja
tonkica051 is offline  
Old 19.04.2009., 00:23   #10
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
tema nije za LJES al eto i ja tako zavlačim svog tipa, radi se zapravo o ljudima koji ne znaju što bi sa živitom poput mene

edit poslije pauze je seks najbolji
zašto tema ne bi bila za LJES?

Izgovori, pusti izgovori, a ovaj je jedan od najpopularnijih.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 19.04.2009., 00:27   #11
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
zašto tema ne bi bila za LJES?

Izgovori, pusti izgovori, a ovaj je jedan od najpopularnijih.

e u pravu si za LJES je ja sam mislila da je LJES samo o seksu a to je zapravo ljubav, erotika, seks HAHAHAha

ali dobro..što se izgovora tiče.. ne znam dal da prekinem :mislim se već cca 6 mjeseci
memona is offline  
Old 19.04.2009., 00:28   #12
Ako on ima jednako mlake i drugorazredne osjećaje prema tebi i ne smeta mu tvoje zavlačenje, samo daj, inače...
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 19.04.2009., 00:30   #13
znas sta se kaze...veza nikad nije prava veza ako nije imala jedan prekid

edit: moja pauza je zavrsila prekidom... jbg, shvatila sam da mi je ipak bolje bez njega.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 19.04.2009., 00:32   #14
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Ako on ima jednako mlake i drugorazredne osjećaje prema tebi i ne smeta mu tvoje zavlačenje, samo daj, inače...
problem je taj što sam ja pre dobra osoba da bih prekinula sa nekim skim sam se tako dobro zbližila i provodila vrijeme i zavolila ga (ok što god to značilo) iz čisto racionalnih razloga. ja to ne mogu - a ne može ni on (a možda zato jer zna da ne može nać drugu pičku i da sam ja dobar ulov) aaaaaaaaaaaaa pomozite ljudi i mene muči zašto on meni stalno priča da mu fali seks kao da sam ja seks. objekt
memona is offline  
Old 19.04.2009., 00:34   #15
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
znas sta se kaze...veza nikad nije prava veza ako nije imala jedan prekid

edit: moja pauza je zavrsila prekidom... jbg, shvatila sam da mi je ipak bolje bez njega.
OK a kak to skontaš koji je recept ? Kak neko može ić razumom protiv emocija daaaaaaj ljudi ja vas ne razumjem
najbolje nikad ne bit sa nikim pa nemaš nikakvih problema a sad je gotova pička mu materina uf
memona is offline  
Old 19.04.2009., 00:37   #16
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
OK a kak to skontaš koji je recept ? Kak neko može ić razumom protiv emocija daaaaaaj ljudi ja vas ne razumjem
najbolje nikad ne bit sa nikim pa nemaš nikakvih problema a sad je gotova pička mu materina uf
pa u biti je puno jednostavnije nego sto mislis.
udaljis se od nekog 2 tjedna npr. da se ne cujete i ne vidite. kad vidis da si izdrzala, produzis period. nakon mjesec dana pocnes razmisljati fali li ti njeznosti, dodiri, da ti neko prica kako te voli, osjecaj sigurnosti i sl, ili ti fali BAS ON... u toj sam fazi vidila da mi je falilo nesto sto sam s njim imala, ali on kao osoba mi apsolutno nije falio. i tu znas da je kraj.
ovo je ukratko sta sam ja imala, inace veza je trajala godinu ipo... ubrzo posli sam upoznala tipa s kojim mi je bilo predivno provodit vrime.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 19.04.2009., 00:48   #17
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post


pa u biti je puno jednostavnije nego sto mislis.
udaljis se od nekog 2 tjedna npr. da se ne cujete i ne vidite. kad vidis da si izdrzala, produzis period. nakon mjesec dana pocnes razmisljati fali li ti njeznosti, dodiri, da ti neko prica kako te voli, osjecaj sigurnosti i sl, ili ti fali BAS ON... u toj sam fazi vidila da mi je falilo nesto sto sam s njim imala, ali on kao osoba mi apsolutno nije falio. i tu znas da je kraj.
ovo je ukratko sta sam ja imala, inace veza je trajala godinu ipo... ubrzo posli sam upoznala tipa s kojim mi je bilo predivno provodit vrime.
ovako.. mi se jedno dulje vrijeme nismo vidili. fali mi nježnosti, dodiri, seks i to ali mi i on kao osoba fali mislim često razmišljam o njemu tj skoro pa stalno al više ono kroz neka sjećanja lijepa stalno ih vrtim po glavi ne znam jel to to. nekako mi je toplo oko srca kad razmišljam o nekim nama zajednički provedenim trenucima
memona is offline  
Old 19.04.2009., 00:49   #18
da pogodim... zadnjih par mjeseci se stalno svadjate?
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 19.04.2009., 00:54   #19
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
da pogodim... zadnjih par mjeseci se stalno svadjate?
nismo se nikad svađali, samo je on meni jednom rekao da će me ostavit (iz nekih racionalnih razloga) i jednom me bio rasplakao jednom rečenicom al me onda zagrlio pa se isto odmah pomirili, hm da i ja sam njemu 2 puta pričala o prekidu.
memona is offline  
Old 19.04.2009., 00:55   #20
lijepo vam je zajedno, ne svadjate se, fali ti... cemu onda stanka???
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger