Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 01:24   #81
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Obje su u pravu.
My point exactly.

Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Meni su sexy one vintage haljinice gore uske, a dole od struka idu na široko s vrpcom oko struka koja se iza veže u mašnu....ajme takooo su slatke
Slažem se da su te haljine preslatke.

I koktel haljine ovog tipa su mi super.


Mislim da je očito da bih trebala raditi nešto pametno at the moment, čim trošim vrijeme na pisanje ovakvih postova. : prokrastinacija:
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:27   #82
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zakaj bi za neki, recimo ljetni tulum to bila esencija onoga sto se ne radi?
Ovo je esencija onoga što se ne radi. Kao i ovo.

Ali zato Ovo s druge strane ili pak ovo....
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:28   #83
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
My point exactly.


Slažem se da su te haljine preslatke.

I koktel haljine ovog tipa su mi super.


Mislim da je očito da bih trebala raditi nešto pametno at the moment, čim trošim vrijeme na pisanje ovakvih postova. : prokrastinacija:
Sviđa mi se

Ful elegantno i sexy, nikako vulgarno

Predivne http://www.bluevelvetvintage.com/vin...elvet-vintage/

i ovo moja najdraža mala crna haljina sa rukavicama http://www.bluevelvetvintage.com/Bet...ing-Dress.html
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:30   #84
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Svi su jedinstvene pahuljice i ne možeš ništa nikad pretpostavit i dedukcijom analizirat je također generalizacija i simplifikacija. Samo forsirano korektna i koja ne iziskuje nikakvo razmišljanje. Štoviše gotovo ga zabranjuje iza kontingencijskog štita.
Upravo je suprotno. Ono sto mozes pretpostaviti na osnovu necijeg stila odijevanja ( u konkretnom slucaju link je napravljen izmedju fotke u grudnjaku i muskog zakljucka da je data djevojka 'blabla' ) je nedovoljno za bilo kakav kvalitativni zakljucak o njoj, pogotovo onaj od ekstremne podvrste.

Samo mu je lakse tako zakljuciti. Da je stavila fotku u bikiniju bila bi ok njegovim sofisticiranim irisima.

Postoje ljudi koji se bore protiv socijalne stigmatizacije tako sto jedan dan u godini idu na posao bez hlaca. Tzv 'No trouser day'. Psih bi vjerovatno zakljucio da su svi redom mentalno poremeceni. Kao sto lako djevojke proglasava 'd******'. Tako jednostavno, a vidim i ne smeta puno.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:38   #85
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zakaj bi za neki, recimo ljetni tulum to bila esencija onoga sto se ne radi?
Zato što izbacivanje i sisa i nogu djeluje cheap. Da bi ta haljina bila seksi, trebala bi biti do koljena kad već ima toliki dekolte.

VonTeese, crna haljina.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:42   #86
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zakaj bi za neki, recimo ljetni tulum to bila esencija onoga sto se ne radi?
Jebiga sori, ali meni to izgleda strašno, bilo za ljetni tulum ili nešto drugo, pogotovo što mlađa ženska tako "sređena" izgleda kao ostarjela cajka, ali svatko ima svoj ukus.
Naravno, ima puno gorih primjera, ali ovo mi je prvo došlo pod ruku.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:46   #87
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zato što izbacivanje i sisa i nogu djeluje cheap. Da bi ta haljina bila seksi, trebala bi biti do koljena kad već ima toliki dekolte.

VonTeese, crna haljina.
Upravo tako!

Finta je u tome da ili imaš dekolte pa haljinicu do koljena, ili kraću haljinicu i diskretan dekolte (tipa crna Apophis-ova haljina) ...ako imaš i dekolte i još k tome ful kratku haljinu izgledaš...jeftino

Je ova crna haljina je stvarno ekstra..srce boli od divote
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:49   #88
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
i ovo moja najdraža mala crna haljina sa rukavicama http://www.bluevelvetvintage.com/Bet...ing-Dress.html
Odlična je!

Inače, i kroj ovog tipa, ak se mene pita, zbilja dobro izgleda i baš je seksi.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:55   #89
Slušaj šta žene kažu!

Daklem, dužina haljine mora biti obrnuto proporcionalna momentu izbačaja sisa.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 01:56   #90
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Odlična je!

Inače, i kroj ovog tipa, ak se mene pita, zbilja dobro izgleda i baš je seksi.
Auuuuu

Imamo sličan ukus

Ma koji modni mačak
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 02:00   #91
Tema jeste o odijevanju, no ne kao na Modi - šta nam se jako sviđa, šta manje, šta kako i zašto bi nosili i tome srodno...
Ili se držite same teme, ili se tema sljedeći put za svagda zaključava.
Plus, ostaviti ću te postove za sada, jer to NIJE tema, pogotovo ne na LJES-u.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 10:20   #92
moram ponoviti - uzalud vam "sexy" haljine, kombinacije i sve, ako nemate sexy stav





ilitiga, u H&Mu i ostalim ducanima se to ne prodaje
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 10:57   #93
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Samo mu je lakse tako zakljuciti. Da je stavila fotku u bikiniju bila bi ok njegovim sofisticiranim irisima.
Postoji nešto što ljudi vole nazivati skladnošću odjeće i prilike u kojoj se ista nosi. Šetanje u bikiniju ili dopičnjaku po plaži nije isto kao nošenje spomenutog po gradu.

Ženska erotičnost i sve njoj slično je produkt ženinog umijeća usklađivanja odjeće s vremenom i prostorom, odnosno prilikom u kojoj se nalazi. I to bi bilo to.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 11:21   #94
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Ženska erotičnost i sve njoj slično je produkt ženinog umijeća usklađivanja odjeće s vremenom i prostorom, odnosno prilikom u kojoj se nalazi. I to bi bilo to.
Ne sluze sve zene muskarcima, neke postoje i zive usprkos istih ( cast svijetlim izuzecima ) i njihovih vrijednosnih sudova. I ne plase se ispoljiti senzualnost na nacin koji pase njima, a ne sudu sela. Nadam se da je djevojka zbog je topic otvoren jedna od njih.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 11:30   #95
Quote:
Žena kod koje sve mora bit na ultramjestu, kontrola šminke svake 4 sekunde, totalna neopuštenost. One žene koje vidiš da kojim slučajem im izađe jedan šav na rukavu bi otrčale doma na svojim peticama brže bolje zamijenit majicu, jer šta ako je vidi netko takvu.
Try-hard je jako odbojan.
Zaparvo, poznajem curu koja u torbi nosi rezervnu odjeću. Doduše, ne juri doma ali mislim da je jednako...hm...posebna.

Quote:
Ne vidim zašto bi način oblačenja govorio išta o promiskuitetnosti, moralnosti i inteligenciji osobe koja to nosi?
Pa, odjeća nikad ne čini čovjeka ali može štošta reći o njemu. Primjerice, ljetne haljinice na minus 15. Čizme u kolovozu. Takvima baš i ne zavidim na inteligenciji.

Quote:
Moda je vrlo moćna. Čak i one koje tvrde da je ne slijede ili da je preziru ipak nose traperice spuštenog struka (objektivni promatrač će lako ocijeniti da ta moda koja je već desetljeće i više prisutna zapravo poništava žensku figuru - negira struk, ističe salo, čak i mali višak izgleda kao "muffin top" kad se prelije preko niskog struka. A oni džepovi, postavljeni tako da skraćuju noge...Kome to uopće stoji osim sitnom postotku visokih i mršavih. No, pretpostavljam da populacija koja ovdje obitava u preko 95 posto slučajeva traperice koje idu do struka (pravog struka) smatra bapskim. Dakle te traperice koje ističu struk, sakrivaju višak (ako ga ima malo) postale su ružne, ne zato što su to cure rekle nego zato što im je nametnuto.
Stvar je u tome što se traperice visokog struka teško nađu danas za kupiti, ja ih imam nekoliko od prije, levisice i odlične su mi. No, imam i ovih sa spuštenim strukom i mogu ti reći da se u njima osjećam tj. izgledam si mršavije.

Quote:
Zakaj bi za neki, recimo ljetni tulum to bila esencija onoga sto se ne radi?
Zato jer je to garderoba za jedan na jedan, a ne za punu prostoriju ljudi. Mislim da bi tad efekt bio uspjeliji.

Quote:
Ne sluze sve zene muskarcima, neke postoje i zive usprkos istih ( cast svijetlim izuzecima ) i njihovih vrijednosnih sudova. I ne plase se ispoljiti senzualnost na nacin koji pase njima, a ne sudu sela. Nadam se da je djevojka zbog je topic otvoren jedna od njih.
Svatko se ima pravo izraziti no isto tako svatko ima pravo da mu se to ne sviđa, da to smatra (ne)lijepim, bez obzira kaj bi selo moglo pomisliti.
__________________
Talk to the face, talk to the face!

Zadnje uređivanje Starija Sestra : 05.02.2012. at 12:01. Reason: ispravljala sam glupost koju sam napisala :)
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 13:12   #96
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ne sluze sve zene muskarcima, neke postoje i zive usprkos istih ( cast svijetlim izuzecima ) i njihovih vrijednosnih sudova. I ne plase se ispoljiti senzualnost na nacin koji pase njima, a ne sudu sela. Nadam se da je djevojka zbog je topic otvoren jedna od njih.
Meni paše podrigivanje nakon dobrog ručka i čaše mineralne. Nikad nisam podrignula u društvu. If you get what I mean.

Bože, nema tu senzualnosti, tu postoji samo kronični nedostatak samopouzdanja koje pokušavaju nadoknaditi sisom kojoj prijeti ispadanje iz majice, guzicom koja proviruje ispod dopičnjaka, tonom pudera koji krije nezadovoljno lice.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 13:16   #97
Možda žene misle da se moraju tako odijevati ako žele da ih netko primjeti a možda muškarci misle da oni moraju primjetiti (samo) takve žene?

A možda jednostavno nemaju ukusa.
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 13:16   #98
žena može imat i gumene žute čizme one za pljevit vrt i kopat gliste prije ribicije pa biti seksi.

Odjeća ne čini čovjeka a ženu još manje!
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 13:24   #99
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Možda žene misle da se moraju tako odijevati ako žele da ih netko primjeti a možda muškarci misle da oni moraju primjetiti (samo) takve žene?

A možda jednostavno nemaju ukusa.
K'o što rekoh - nedostatak samopouzdanja.

A možda su u šumi.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 13:34   #100
Quote:
lizaljka kaže: Pogledaj post
Evo ove prošle subote na -5 cure u najlonkama i haljinicama dođu u disco kao snješketi i onda stoje tamo dva sata da se ugriju naravno tipovi se okreću za njima ali po tome kako cura reagira može se vidjet šta traži npr. moje dvije poznanice...oba dvije se oblače ovak baš jako erotično ajde da se tak izrazim i jedna uopće ne traži sex i odbija tipove i tak dok druga hvata prvog koji dođe i po tome ova prva izlazi tako jer jednostavno voli izgledat sexi dok druga se tak oblači da uhvati koji sex pa i više rundi i pa sad ti biraj......
Evo desi mi se da cure mojih godišta (ja imam 20) dođu van ono skoro pa gole a ja se oblačim seksipilno ali opet ne pokazujem previše svoje dobre adute već onak u nekoj mjeri za sebe i da se malo za sebe ovak uredim i izgledam si donekle hot i uspostavilo se da se više tipova meni upucavalo (oni skroz normalniji a i oni tipovi koje traže samo sex) i ljepili se za mene nego za sve ove druge koje su pokazale noge i grudi i sve što su mogle....mislim možda je negdje drugačije ali to se kod mene dešava najčešće pa sam po tome zaključila da tipovi kakvi god bili ne vole baš tako "gole" cure
sve ovisi kako te "gole" cure izgledaju
sta joj vrijedi biti oskudno obucena, ako nema proporcije za takav outfit
sa tih ne mos skinit pogled i da hoces, a boli

(sada vec lutam malo od teme)
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger