Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2007., 17:13   #81
ajde sve cu veceras kad se vratim sa posla
tukac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 13:46   #82
zna li netko je li deep otvoren,i ako nije kad ce se otvoriti?Ima li još neki diskač u makarskoj koji je otvoren sad?
partijanerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 16:21   #83
da li je netko od vas bio u baškoj vodi?
Andy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 16:38   #84
evo da udren konkurenciju nebu ,ako nekog zanima smjestaj u podgori javite se na pm
parachutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 23:51   #85
Quote:
mrrrnjao kaže: Pogledaj post
jer su ti apartmani u biti na splitskoj, e sad ak me pamćenje dobro služi, to je magistrala?

al su lepi apartmančići...
Splitska ti je druga ulica iznad magistrale.. Prvo ide zagrebačka, pa splitska.. Podaleko...
kreker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 23:56   #86
Quote:
Andy kaže: Pogledaj post
da li je netko od vas bio u baškoj vodi?
Bio ja, super mjesto. Zadnjih godina dosta veća gužva nego prije. Cijene skočile. Apartman manji, od 35-50 Eura.

Svejedno je gdje je, jer je sve blizu. Plaža nije loša, uvijek gužva, ljudi porane pa zauzimaju mjesto (npr u 5h ).

Bolja opcija u kamp u B. Polje, pa pješice do B. Vode.
kreker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 20:10   #87
Quote:
kreker kaže: Pogledaj post
Splitska ti je druga ulica iznad magistrale.. Prvo ide zagrebačka, pa splitska.. Podaleko...

pm imadeš
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 20:26   #88
PROČITALA SVE JESAM.. ALI ETO IDEM I JA U MAKARSKU AL PRVI PUTA.. PA GDJE NAVECER DA IDEM (UPUTITE ME ;-) ) UZ TO DA NEĆU DOĆI AUTOM..

STA NE SMIJEM PROPUSTITI?? UGLAVNOM IDEM DOLJE DA BI UŽIVALA A NE ODMARALA.. AK RAZUMIJETE
__________________
živi dan za danom
nancy22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 14:10   #89
Pitao bih Makarane ili ostale koji znaju,da li je u Makarskoj u periodu od 15.08 do 31.08 barem malo manja guzva nego dotad?
Schlager is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 14:36   #90
Quote:
Schlager kaže: Pogledaj post
Pitao bih Makarane ili ostale koji znaju,da li je u Makarskoj u periodu od 15.08 do 31.08 barem malo manja guzva nego dotad?
ne
tad je najveca
.:Nightwish:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 19:49   #91
Quote:
nancy22 kaže: Pogledaj post
PROČITALA SVE JESAM.. ALI ETO IDEM I JA U MAKARSKU AL PRVI PUTA.. PA GDJE NAVECER DA IDEM (UPUTITE ME ;-) ) UZ TO DA NEĆU DOĆI AUTOM..

STA NE SMIJEM PROPUSTITI?? UGLAVNOM IDEM DOLJE DA BI UŽIVALA A NE ODMARALA.. AK RAZUMIJETE
kad dodjes pitaj koga oces na ulici, mal je to grad svi ti znaju di se najbolje uziva
tukac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 23:21   #92
Quote:
Schlager kaže: Pogledaj post
Pitao bih Makarane ili ostale koji znaju,da li je u Makarskoj u periodu od 15.08 do 31.08 barem malo manja guzva nego dotad?
je,iza velike gospe ti je malo manja guzva na ciloj rivijeri,al ne bas puno manja..
parachutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 23:55   #93
Prvi puut pišem ovdje na forumu pa bi samo pitao ljude koji su iz makarske ili tamo ljetuju..
Naime nas zanima makarska..dakle žena i ja i 2 djece 5 i 8 god.
Nisam bio južnije od splita pa me zanima kava je cesta do makarske..dal ima velikih gužvi ili je normalno provozna??
zanima me od 01.08 nadalje..
još me zanima dal su tam velike planine i brda..mislim na cestu koja ide dolje za makarsku..
naravno još nisam našao gdje..dal su to brela, makarska ili nešt treće.
Jer ne mislim nešt prije rezervirati..već tjedan prije kupim oglasnik pa zovem..
dal se može naći neki normalan smještaj recimo od 35 eura?'
nemora biti neki poseban luxuz..samo da se ima gdje prespavati, malo odmoriti, skuhati i iskupati..
I mene baš zanimaju ono gužve na plažiu i u gradu..jer mi je glupo negdje na pustim plažama..
bolje da je ono..fulll puno pa se i ima nešto vidjeti..he he
Ajd pišite nešto ak znate
dudlud is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 00:19   #94
Quote:
dudlud kaže: Pogledaj post
Prvi puut pišem ovdje na forumu pa bi samo pitao ljude koji su iz makarske ili tamo ljetuju..
Naime nas zanima makarska..dakle žena i ja i 2 djece 5 i 8 god.
Nisam bio južnije od splita pa me zanima kava je cesta do makarske..dal ima velikih gužvi ili je normalno provozna??
zanima me od 01.08 nadalje..
još me zanima dal su tam velike planine i brda..mislim na cestu koja ide dolje za makarsku..
naravno još nisam našao gdje..dal su to brela, makarska ili nešt treće.
Jer ne mislim nešt prije rezervirati..već tjedan prije kupim oglasnik pa zovem..
dal se može naći neki normalan smještaj recimo od 35 eura?'
nemora biti neki poseban luxuz..samo da se ima gdje prespavati, malo odmoriti, skuhati i iskupati..
I mene baš zanimaju ono gužve na plažiu i u gradu..jer mi je glupo negdje na pustim plažama..
bolje da je ono..fulll puno pa se i ima nešto vidjeti..he he
Ajd pišite nešto ak znate

cesta do makarske je do ove godine bila koma liti,u omisu zastoj par kilometara redovito.ali bas jucer je otvorena dionica autoceste dugopolje-sestanovac tako da bi to napokon tribalo smanjit guzvu na magistrali..
tesko ces nac cetverokrevetni apartman za 35 eura,realna cijena u spici je 60 eura,eventualno malo nize ..mozda apartman 2+1 pa jedno dite s vama na lezaj,znas kako to vec ide
parachutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 12:13   #95
eee. a jel netko zna imaju li kampovi za satora tam u makarskoj i kakve su cijene i to...
corinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 15:24   #96
Quote:
Schlager kaže: Pogledaj post
Pitao bih Makarane ili ostale koji znaju,da li je u Makarskoj u periodu od 15.08 do 31.08 barem malo manja guzva nego dotad?

Negdje iza 25.8 je osjetno manja gužva... inače imam i par apartmana slobodnih u tom terminu
:-)
dravlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:21   #97
Quote:
nancy22 kaže: Pogledaj post
PROČITALA SVE JESAM.. ALI ETO IDEM I JA U MAKARSKU AL PRVI PUTA.. PA GDJE NAVECER DA IDEM (UPUTITE ME ;-) ) UZ TO DA NEĆU DOĆI AUTOM..

STA NE SMIJEM PROPUSTITI?? UGLAVNOM IDEM DOLJE DA BI UŽIVALA A NE ODMARALA.. AK RAZUMIJETE
Pa ako ćete bit smješteni baš u Makarskoj, nije ti problem otići bilo gdje pješke....
Ništa nije tako daleko....
Imaš taj beach bar Buba, na hridima Deep ,disco, a po gradu razne birceve....
pa odluči po ukusu....
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 22:10   #98
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
cesta do makarske je do ove godine bila koma liti,u omisu zastoj par kilometara redovito.ali bas jucer je otvorena dionica autoceste dugopolje-sestanovac tako da bi to napokon tribalo smanjit guzvu na magistrali..
tesko ces nac cetverokrevetni apartman za 35 eura,realna cijena u spici je 60 eura,eventualno malo nize ..mozda apartman 2+1 pa jedno dite s vama na lezaj,znas kako to vec ide

hvala na odgovoru..
pa tak sam i mislio u tom stilu..2 plus 1..
jer smo i na to naviknuti bili..
recimo mali na luftmadracu i tako..
a znači da bi morala biti manja gužva...a oko makarske?? i dalje prema jugu??
Isto su velike gužve, jer bi kanili otići možda 1 dan na hvar pošto imamo tam neku rodbinu..
ili čak prema dubrovniku??
tam je isto ludnica po cesti??
hvala
dudlud is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:00   #99
Quote:
corinne kaže: Pogledaj post
eee. a jel netko zna imaju li kampovi za satora tam u makarskoj i kakve su cijene i to...
Imaš kamp Jure, na ulazu u Makarsku, ispod Velikog brda, iznad beach bar Buba...

Al' oni iznajmljuju kamp kućice, ne znam da imaju mjesta za šatore... A nisu ni jeftini... Cca, prošle godine, po danu 20 eurića po osobi. Nije malo. Doduše uključeni je ko' fol doručak i večerica.

Bolja je opcija neki kamp u blizini (npr. Baško polje). Cijene su: 31 kuna osoba, 7 kuna boravišna taksa, šator 29 kuna, frižider 13 kuna, struja 17 kuna. Po danu.

Cijene su u većini kampova na makarskoj rivijeri približne ovima. U normalnim kampovima.
kreker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:13   #100
Quote:
dudlud kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru..
pa tak sam i mislio u tom stilu..2 plus 1..
jer smo i na to naviknuti bili..
recimo mali na luftmadracu i tako..
a znači da bi morala biti manja gužva...a oko makarske?? i dalje prema jugu??
Isto su velike gužve, jer bi kanili otići možda 1 dan na hvar pošto imamo tam neku rodbinu..
ili čak prema dubrovniku??
tam je isto ludnica po cesti??
hvala
malo niže od omiša pa prema jugu nema gužvi na cestama..ovisno iz kojeg smjera dolazis, da li iz npr. rijeke, zg, osijeka itd..ima bezbroj varijanti kako doci do makarske..znam sve varijante (i korz bosnu) cesta, pa ovisi
a doci na hvar s makarske- mozes tako da ides na Drvenik (cca 25 km juznije od Makarske) pa na trajekt za Sućuraj al se onda vozikas preko cijelog otoka po katastrofalnoj cesti do grada Hvara..
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.