Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 07:36   #1001
Thumbs up

Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Koliko košta aut. karta od Splita do Makarske?
50 kn
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 16:19   #1002
ja sam ove godine bila u Makarskoj i makarska rivijera je prekrasna ali smještaj je koma....svaki apartman sa klimom za 3 ili 4 osobe je od 50 do 60 eura po osobi po dana,a za to mogu naći hotel koje je puno bolje opremljen i koji se nalazi blizu plaže, ako se odlučiš za makarsku bolje potraži neki hotel,a naći apartman po nekoj normalnoj cijeni,da je blizu plaže i da imaš osigurani parking za auto je nemoguća misija...muž i ja smo tjednima tražili apartman i našli smo neki za 45 eura po osobi, blizu plaže i sa osiguranim parkingom za auto (ne mogu vam reći kako se zove jer to ne bi bilo uredu) i kad smo došli tamo jako smo se razočarali...kuhinja je bila tako mala da sam se jedva okrenula u njoj,u našoj spavaćoj sobi su padala vrata sa ormara,klinci su dobili normalnu sobu, a kupaonica je bila grozna i nije bilo tople vode za tuširanje...

moj je savjet je ako se odlučite za makarsku otiđite u neki hotel jer je ljepše i jeftinije
__________________
I am who i am and i do what i want
nikolina2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 16:23   #1003
+noćni život u makarskoj je super
__________________
I am who i am and i do what i want
nikolina2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 16:32   #1004
Ja našla novo uređen studio s pogledom na more, balkonom i kuhinjom za 50€ za dvije osobe.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 17:15   #1005
Quote:
nikolina2 kaže: Pogledaj post
ja sam ove godine bila u Makarskoj i makarska rivijera je prekrasna ali smještaj je koma....svaki apartman sa klimom za 3 ili 4 osobe je od 50 do 60 eura po osobi po dana,a za to mogu naći hotel koje je puno bolje opremljen i koji se nalazi blizu plaže,
mora da su vas prevarili ili si pogrijesila u pisanju. nemoguce je da je apartman toliko po osobi jer be problema u makarskoj nadjes i za 40 € za dvije osobe, 60 € za 4 tako da...

isto tako mislim da je nemoguce po toj cijeni ( 60 €/dan 4 osobe) naci hotel
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 09:22   #1006
nikolina, definitivno si pogriješila.
za 50-60 eura, nema šanse da nađeš hotel,
to bi mooooožda bio polupansion i to za jednu osobu.
ali mooooooooooooožda.
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 14:33   #1007
tek se upoznajemo sa makarskom rivijerom,
pa je dobrodošla i poželjna pomoć lokalaca
juče smo se kupali na plaži Cubano.
sad, jeli to plaža Cubano ili Ramova.
nije loše, nije prevelika gužva kao u centru Makrarske ili u Baškoj vodi (gdje smo bili u subotu i očajna je gužva, more zamućeno, ne lajkam nimalo )
znači isto zanima me gdje ima najviše hlada?
ono, da možemo preko podne ostati s djecom,
da ima borova na plaži....
a da se ne penjemo u "brdo" na parking da bi bili na plaži....
znači, da ima hladovine, i da nije prevelika gužva....
hvala
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 16:10   #1008
Najbolji hlad je u Brelima. Cili jedan dio plaže je pod borovinom, jedva da sunce i proviri. Jedino je donekle problem parking. Mislim, nije problem, nego je skup Ako bi se tili parkirati baš blizu plaže, cijena dnevne parking karte je nemalih 80 kuna, ali bez karte može i za manje love (). Imaju najlipše plaže i šetnice.

Odlično je i u Promajni. Parking je jeftiniji, plaća se po satu, a hlada ne manjka. Isto tako i u Baškom Polju.

Sad vam je gužva uglavnom svugdi, a što se zamućenja mora tiče virujem da je to samo prolazno jer je more uglavnom čisto, bar po manjim mistima. Za Makarsku ne znam. Baš je ovih dana razburilo i more je kristalno čisto. Npr. jučer u Brelima se vidi dno na nekih 20 m od obale.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 18:34   #1009
Ima li u Makarskoj kakav book store? Profil ili nesto?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 19:06   #1010
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Ima li u Makarskoj kakav book store? Profil ili nesto?
ima.tisak media.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 22:16   #1011
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Ja našla novo uređen studio s pogledom na more, balkonom i kuhinjom za 50€ za dvije osobe.
Ihhh hocu i ja nesto tako,samo ne bi u Makarskoj...
chica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 23:43   #1012
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ima.tisak media.
Hvala. Kakav je izbor knjiga tamo?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 09:20   #1013
gdje je tisak media, točno?

chica23 zašto ne bi u makarskoj ?
iz makarske možeš bilo gdje za 10-15 min,
a naveče si u gradu
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 09:33   #1014
Tisak media je na rivi, odmah ispod trga, prije Marinete, a izbor knjiga je ko i u ostalim Tisak Media centrima.. pogledat na netu
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 09:54   #1015
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Tisak media je na rivi, odmah ispod trga, prije Marinete, a izbor knjiga je ko i u ostalim Tisak Media centrima.. pogledat na netu
Ne poznam Tisak, nisam iz Hrvatske. Ne znam je li prodaju samo svoja izdanja ili i neka druga. Ovo sto vidim na njihovoj stranici je uglavnom zesce smece. Nije valjda da samo to imaju?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 11:01   #1016
cinnamon imas u trgovackom centru ''merces'' knjizaru pa mozes i tamo pogledat, ne znam sto te tocno zanima... mislim da je mozaik knjiga ali nisan sigurna...
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 11:11   #1017
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
cinnamon imas u trgovackom centru ''merces'' knjizaru pa mozes i tamo pogledat, ne znam sto te tocno zanima... mislim da je mozaik knjiga ali nisan sigurna...
Hvala.
Volim odrzavati kontakt s maternjim jezikom, pa ponekad citam knjige na hrvatskom. Mislila sam da mi je sad prilika za to, jer cu malo u Makarsku, ali ne citam ovaj sund sto nudi Tisak, pa se nadam da cu tamo naci nesto zanimljivije. Doma letim iz Zagreba, znam da tamo mogu otici u Profil, ali bih citala nesto dok sam u Makarskoj, jer mi nema nista dosadnije od lezanja na plazi
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 11:46   #1018
Lijepi pozdrav svima!

Glavno odredište našeg ovogodišnjeg odmora krajem 8. mjeseca na moru je zapravo Koločep ( Kalamota) kod Dubrovnika. Prilično daleko iz Ljubljane za familiju sa dvoje manje dijece. Ali kroz Dalmaciju planiramo tamo i natrag ići sasvim polako i uživat u prirodnim i kulturnim ljepotama.

Htijeli bismo se za par dana zaustavit na makarskoj rivijeri. Na nekoj lokaciji puno mirnijoj od glavnih centara ( Brela, Baška voda, Makarska, Podgora) ali što lijepšoj, sa privlačnom plažom i barem malo prirodne hladovine.

Čitao sam nešto na Vašem forumu i drugdje. I sada su mi favoriti: Bratuš, Krvavica, Drašnice, Igrane, Živogošče. A alternativa nam je neki jednostavniji apartman ( recimo oko 50 eura krajem glavne sezone) ili hotel.

Kako vam se čini hotel u Igranama? Ili možda boravak kod franjevca u u poznatom samostanu u Živogošću ( mislim, da sam jedanput na HTV vidio, da oddaju sobe)? Ili negdje drugdje, možda preporuka za konkretni apartman?

Hvala svima na odgovoru, ako može i pravom stručnjaku ( nasmijanome nebu).

p.s. Oprostite zbog moje torture na jeziku, koji mi nije materni.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 12:09   #1019
Bratus bi bio super,al nema previse hlada.krvavica imaju divnu plazu al do prvih kuca ima bar pet min hoda.ak cete u kuce koje su na putu prema bratusu,tu nema nesto penjanja al ak cete u kucu na putu prema magistrali onda bas ceka pentranje..prve kuce jos okej,al ak su jos povise,uh.bolje ne,zbog male djece iako su krvavica mjesto savrsenog mira.ili autom do plaze.zivogosce ima puno hlada.dugacka plaza,nije bas mrtvo ni pusto ali Je mirno.u bratusu su sve kuce uz more,guglaj fotografije bratusa pa ces shvatiti tsko da mozda nije neki veliki minus sto nema prevelikog hlada na plazi iako nesto ima a do krvavica ima deset minuta setnje a tamo hladaaaaa.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 13:17   #1020
Quote:
dani30 kaže: Pogledaj post
gdje je tisak media, točno?

chica23 zašto ne bi u makarskoj ?
iz makarske možeš bilo gdje za 10-15 min,
a naveče si u gradu
ma pravo da ti kazem,glavni razlog je taj sto ne zelim da gledam face iz svog grada...

Ali eto ko zna gdje ce me na kraju put odnijeti...
chica23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.