Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2009., 00:00   #201
mala pomoc

Evo ja bih vas također zamolio za pomoc...
ovako, kupio bih mobitel iz UK-a i to bi mi sada bio prvi puta da
radim ovakav tip transakcije tj. putem poste....
pa neznam kako to funkcionira i naravno zao bi mi bilo da budem prevaren
i ostanem bez novaca i slicno

...pa da mi objasnite kako to djeluje sve zajedno?
primanje paketa i uplata novaca i sve skupa!
unaprijed hvala!
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:53   #202
Quote:
razoyn kaže: Pogledaj post
Evo ja bih vas također zamolio za pomoc...
ovako, kupio bih mobitel iz UK-a i to bi mi sada bio prvi puta da
radim ovakav tip transakcije tj. putem poste....
pa neznam kako to funkcionira i naravno zao bi mi bilo da budem prevaren
i ostanem bez novaca i slicno

...pa da mi objasnite kako to djeluje sve zajedno?
primanje paketa i uplata novaca i sve skupa!
unaprijed hvala!
Ovdje imaš veliku temu o internet kupovini pa se tamo obrati sa svojim pitanjem s time da daš malo više detalja poput:

- gdje misliš kupiti mobitel točno
- kako točno misliš platiti

Za poštarinu je lako. Pošiljatelj ti može poslati tracking broj i tada pošiljku možeš pratiti online. Ali prethodno se na toj temi raspitaj.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 01:34   #203
hvala...
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 22:59   #204
Quote:
social_butterfly kaže: Pogledaj post
Moram samo napisati: go Amy

Ajme luda si
Gamad jedna,nisu još ništa odgovorili,baš me zanima zašto im toliko treba
amy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:45   #205
Ovako!!! MRZIM HRVATSKU POŠTU!!!! išla sam na poštu poslati 3 paketa, kao i inače VAGALI SU MI PAKETE, mada sam ispunila potvrdu o primitku vrijednosnog pisma i napisala u potvrdi i na paketu da je vrijednost 50kn, ta 3 paketa PLATILA SAM 100KN, pa tko je tu lud???? HELP!!!!!!
Snoopy27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:50   #206
ja im ne bi platila dok ne obrazlože
guitar_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:50   #207
Slalai si kao vrijednosno pismo, a trebala si kao - paket. Paket do 5 kg je 14,40. Papirici su inace isti imaju samo naslov drugaciji Pa daj nemoj biti luda, drugi puta nemoj platiti dok ti ne objasne u cemu je rijec. Slobodno mozes reci, nemam tolko hvala dovidjenja. Cijeni svoje novce, vidis da su bezobrazni i da ti nitko tamo ne bi objasnio .. Jer i za pakete se pise vrijednost i vaze, kao i za vrijednosno pismo, osim sto je pismo x puta skuplje Bas mi je zao!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:53   #208
Objašnjenje je takvo, da po njihovoj toj nekoj tarifi , koliko mi je paket težak, toliko platim poštarinu, ma ludim!!! Od sada samo primoredaja dolazi u obzir, ma pa bolje platim gorivo i odvezem to na odredište nego gamadi davati novce
Snoopy27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:56   #209
Ma već sam slala i kao pakete, preporučeno, sad kao i vrijednosno pismo...uvijek ista priča, uvijek platim PUNO-PREVIŠE
Tu kod nas gledaju samo kako da te zeznu neka, vratit će im se sve to !!!
Snoopy27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:00   #210
možeš uvijek isplanirati doma što da im točno kažeš da te ne stignu prevariti ma znam mene je žena opljačkala isto,tj.ne mene nego cure kojima sam slala jer su one platile ptt. Ali to je bilo kad sam 1.put u životu slala nešto kod njih. Sada se više ne usude
guitar_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:25   #211
Pošti fali malo više marketinga i oglašavanja,jer su ljudi izgubljeni kad dođu u ured.Ne znaju kakve usluge postoje i sve je prepušteno na šalterskog djelatnika i dobiva se dojam da tu neko želi nekog opljačkat i okrast.I prvo bi trebalo poraditi na ljubaznosti šalterskih djelatnika prema strankama.
__________________
Surfujem...
Upravnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:47   #212
U potpunosti se slažem sa zadnjim post-om!! Ja osobno, stvarno ne znam koje usluge sve postoje i kad dođem tamo prepuštena sam djelatnicima, koji mi sigurno neće pomoći jer svatko tko im dođe "došao im je kao kec na 11"
Snoopy27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:48   #213
Zato npr. postoji www.posta.hr gdje sve pise i besplatni telefon za pitanja, ako se nekome neda surfati i klikati.. Gradjanska duznost
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 20:08   #214
Postoji,ali to nikako nije dovoljno.Danas je najbitnije usluge proguravat kroz marketing različitim vrstama oglašavanja i prilagođavanja korisniku.Bitno je imati zadovoljnog klijenta,a još bitnije imati klijenta koji će se uvijek htjeti vratit jer će uvidjeti kvalitetu usluge i to će znati prepoznat.Masa ljudi ni ne zna za www.posta.hr ni besplatni telefon i zato bi tu trebao marketing uskočiti i uputiti korisnika na pravo mjesto.Pošta još puno treba poraditi na sebi da uđe u 21 stoljeće.
__________________
Surfujem...
Upravnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:05   #215
ljudi...imam problemček- naime neznam kak da šeljem čizme-tj. kako da ih upakiram??? nemam veliku kutiju...a nemam blage kaj da radim... možda da u neku veću vrečicu ih stavim i zamotam papirom kao paket neki?? ima netko ideju?
__________________
♥ 10.9.2011.♥
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:06   #216
definitivno ne u vrećicu ne znaš kako se ponašaju prema paketima, ma ko da igraju nogomet s njima - NE vrećica
guitar_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:09   #217
Pa u biti da, ali ih oblozi s papirom i izvana onaj papir tvrdji..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 19:49   #218
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Pa u biti da, ali ih oblozi s papirom i izvana onaj papir tvrdji..
e pa na to sam mislila! prvo vrečica ta veća...a onda u novine pa u onaj deblji papir-tvrđi!

__________________
♥ 10.9.2011.♥
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 23:18   #219
curke jel znate možda dal može koji milimetar biti manji paket?? naime šaljem nesto malo pa sam stavila u veću kutiju ali ona je ravno 8,6cm X 18cm... a na njihovoj stranici piše da mora biti 9 X 15 ... a meni fali par milimetara..jel cjepidlače?
__________________
♥ 10.9.2011.♥
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 11:59   #220
Arlena pa ako je nešto malo možeš u onu kuvertu žutu sa mjehurićima i postati preporučeno, izađe te 15kn
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.