Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2024., 00:33   #1
Lossless Scaling?

Može li netko napisati više o ovome programu/platformi nazovimo je kako god hoćemo.



Ako sam dobro skužio, na Steamu kupim taj prog., instaliram ga, i bilo koju igru koju želim igrati (a na granici sam s konfiguracijom), stavim sve na low quality i u tom programu dignem na high bez da teretim hardware kao što bih ga teretio da u igri stavim sve na high?
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 21:39   #2
Zadnja verzija je dala frame generation za bilo koji GPU. Znači ako staviš locked 30, dobiti ćeš 60 FPS-a koji su interpolated, duplicirani, iako izgledaju kao native.
Igre koje su zaključane na 30 FPS-a recimo, mogu ići na 60, one na 60 mogu na 120 i skoro sve dobro radi osim par artifakta. Ako ne možeš igrati igru na 60 FPS-a, a radi ti 30. Lockaš 30, pokreneš program, staviš Frame Generation Borderless, i onda igraš na "60".

Nešto slično kao AMD Fluid Motion, ali ne toliko napredno. Isprobao sam i ono, bez obzira da li to bio fejk FPS ili ne, neki ljudi ne vide razliku i totalno je svejedno.
Konoyo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.