Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2008., 16:03   #1
Eritrociti i hemoglobin

isao sam jutros na zdravstveni pregled za posao i imao sam povisen nivo hemoglobina 177 i eritrocita 5.96
jeo sam prije pregleda, a poslije sam cuo da to moze da utice na taj nivo, da li je to tacno?
inace sam zdrav, treniram redovno, radim sklekove, trbusne, vratilo, bucice i sl.
redovno treniram, igram kosarke, ali ne uzimam nikakve preparate i ne idem u teretanu(ne radim s velikim kilazama)
da li neko zna nesto vise o ovome, da mi objasni, da li ima veze sa treniranjem, ishranom ili cim vec(mislio sam opet ici na pregled detaljniji)ali dok ne odem ako neko ima nesto da mi kaze i kako da dovedem nivo u normalu
hvala
gedora17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 16:26   #2
i ja imam to dvoje malo povišeno, to ti nije problem, a i često je kod sportaša.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 20:59   #3
Pij malo više tekućine....
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 21:30   #4
Quote:
gedora17 kaže: Pogledaj post
isao sam jutros na zdravstveni pregled za posao i imao sam povisen nivo hemoglobina 177 i eritrocita 5.96
jeo sam prije pregleda, a poslije sam cuo da to moze da utice na taj nivo, da li je to tacno?
inace sam zdrav, treniram redovno, radim sklekove, trbusne, vratilo, bucice i sl.
redovno treniram, igram kosarke, ali ne uzimam nikakve preparate i ne idem u teretanu(ne radim s velikim kilazama)
da li neko zna nesto vise o ovome, da mi objasni, da li ima veze sa treniranjem, ishranom ili cim vec(mislio sam opet ici na pregled detaljniji)ali dok ne odem ako neko ima nesto da mi kaze i kako da dovedem nivo u normalu
hvala
jelo prije vadjenja krvi nema veze s tvojim hemoglobinom. jos jednom kontroliraj.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 23:01   #5
ma ne mogu da pijem vise tekucine, pijem pravo puno, nije do toga sigurno...rekli su mi da to moze biti sportsko srce, pa se eto iskreno nadam da je to
gedora17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 22:23   #6
može biti, tkđ ako boraviš na većim visinama može ti se to pojaviti, ne bi loše bilo za par mjeseci opet prekontrolirat krvnu sliku. najvjerojatnije nije nikakva bolest, već samo kompenzacijski mehanizam.
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.