Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 11:37   #1601
Quote:
Nora1709 kaže: Pogledaj post
Bačić ne prima samo trudnice, postoji još jedna varijanta, po kojoj sam i ja došla do njega... Uzima sve kćeri svojih pacijentica koje žele ići kod njega.
Quote:
deedee555 kaže: Pogledaj post
da! tako sam i ja dosla, preko mame

Meni je to sramotno!
I tu se sve onda svodi na neke veze i vezice. Dakle, ni po toj logici ne mogu doći kod njega jer mi mater nije njegova pacijentica
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 18:42   #1602
ja nisam bila trudna i nisam mama mi nije njegova pacjentica...čula sam da su u 12 mj promjene ginekologa i tako upala
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:55   #1603
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
ja nisam bila trudna i nisam mama mi nije njegova pacjentica...čula sam da su u 12 mj promjene ginekologa i tako upala
I ja isto. Bilo je malo natezanja, ali kad sam sestri rekla da sam do tada bila kod Domike se sažalila nadamnom i primila me
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 14:40   #1604
Pozdrav!
Ima li netko informacije o zamjeni dr Salamon u Opatiji? Hvala!
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 10:10   #1605
Quote:
Pru kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ima li netko informacije o zamjeni dr Salamon u Opatiji? Hvala!
Koliko ja znam petkom ju mjenja dr. Ćosić-Vušković...

Inače ona mi je super jest da neki put moram postavit tonu pitanja i pripremit se unaprijed, ali sve u svemu, ljubazna je i sviđa mi se i evo, vodila mi je cijelu trudnoću i nemam zamjerki! Za sestru Vesnu nemam pojma što da mislim, ali uglavnom i ona je simpa...

No unatoč silnoj ljubaznosti i slično imam jednu veliku zamjerku što se tiče poštovanja prema pacijenticama i radnom vremenu!!! Prošli tjedan naručena u 1 i kvarat, a one se pojavile u 2 i kvarat, došla na red u 3... Jutros u 7 i kvarat, dođem prije njih i poljubim zatvorena vrata, nakon nekih 10 min eto dr i sestre i umjesto da me prikopčaju na ctg (pred sam sam porod) pa nek si popiju kavicu ako baš žele,one su zanemarile činjenicu da ja čekam i čekam i non šalantno popile kavicu i tek nakon sat vremena čekanja odlučile se početi s pregledima... Mislim, ok onda... Pijte kavu, marendajte i štogod, ali nemojte onda naručivat ljude ako već unaprijed znate da ćete doć nakon njih i kasnit sa pregledima...
__________________
16.12. stigao Roko u mamin zagrljaj...
petra_hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 21:12   #1606
Quote:
deedee555 kaže: Pogledaj post
da! tako sam i ja dosla, preko mame
i moja mama je njegova pacijentica, još prije par mj. je pitala sestru da li bi uzeli moj karton, ova joj je rekla da sad imaju dosta pacijentica, pa nek pita opet za par mjeseci, da možda bude bolja situacija , možda da je pitala doktora bi bilo bolje, ovako ja još uvijek zaglavljena kod škunce(karton), a preglede keširam kod privatnika
alison is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 20:59   #1607
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post

Meni je to sramotno!
I tu se sve onda svodi na neke veze i vezice. Dakle, ni po toj logici ne mogu doći kod njega jer mi mater nije njegova pacijentica
khm.. zab sam rec da sam bila trudna
__________________
Only God Can Judge Me
deedee555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 21:48   #1608
Ja ostajem kod Škunce,trudnoću mi super vodi a kada ne budem trudna nadam se da ću trebati ići samo jednom godišnje na papa test a ako baš bude neke frke ići ću privatno

Inače sada je i nova mlada sestra i sve ide brže
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:09   #1609
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja ostajem kod Škunce,trudnoću mi super vodi a kada ne budem trudna nadam se da ću trebati ići samo jednom godišnje na papa test a ako baš bude neke frke ići ću privatno

Inače sada je i nova mlada sestra i sve ide brže
da dobra je jedino na naplaćivanju ultrazvuka
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:33   #1610
Quote:
petra_hijena kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam petkom ju mjenja dr. Ćosić-Vušković...
Hvala za info! Ne znam što da radim, da li da mijenjam opet doktora ili ne. U prvom mjesecu mi ističe godina dana, nakon čega mogu mijenjati, samo ne znam kamo da odem. Ne da mi se davati više novce na privatnika, a i nadam se trudnoći uskoro. Čula sam dobre stvari o dr Krištofić... ali netko je tu napisao da ide u Sloveniju. Da li je to stvarno istina?
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 14:58   #1611
Quote:
Pru kaže: Pogledaj post
Hvala za info! Ne znam što da radim, da li da mijenjam opet doktora ili ne. U prvom mjesecu mi ističe godina dana, nakon čega mogu mijenjati, samo ne znam kamo da odem. Ne da mi se davati više novce na privatnika, a i nadam se trudnoći uskoro. Čula sam dobre stvari o dr Krištofić... ali netko je tu napisao da ide u Sloveniju. Da li je to stvarno istina?
Dr. Krištofić je ok, ja sam kod nje, nakon nekoliko ginekologa s njom sam zadovoljna, ALI ima jako puno trudnica i iz iskustva neće biti zadoovljna s još jednom. Znam da to ružno zvuči, ali bolje da se ne razočaraš.
Za Sloveniju sam ja napisala, tako sam čula...ali mi nitko nije potvrdio. U ponedjeljak idem na pregled pa ću je pitati i onda javim.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 16:52   #1612
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Koliko sam čula Bačić je počeo odbijati i trudnice, ali u svakom slučaju probaj pa javi!Sretno!
ja sam se pokušala prebacit kod njega kad sam zatrudnila i odbili su me... tako da ne bih se previše oslanjala na to da trudnicu "mora" primit...
__________________
16.12. stigao Roko u mamin zagrljaj...
petra_hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 08:06   #1613
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Za Sloveniju sam ja napisala, tako sam čula...ali mi nitko nije potvrdio. U ponedjeljak idem na pregled pa ću je pitati i onda javim.
Mislit ću na tebe
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 09:13   #1614
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Mislit ću na tebe
Hvala draga!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 10:05   #1615
@Ereshkigal kužim što želiš reći i vjerujem da je situacija slična kod bilo kojeg soc. doktora koji slovi kao dobar. Rado bi našla ginekologa koji neće otići u privatnike ili sl. nakon 6 mjeseci, a voljela bi to napraviti prije nego mi bude hitno radi trudnoće. Javi kad saznaš više i sretno na pregledu!
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:36   #1616
Samo da podijelim moje pozitivno iskustvo sa vama - nakon mnogih površnih ginekologa koje sam prošla, dobila sam preporuku za Mariju Kovačević Capan na piramidi. Žena me oduševila, redovito kod nje budem pola sata, pregled traje jako kratko a duže mi objašnjava i razgovara samnom. Odmah mi je primjetila pigmentaciju na ušću koju mi do tad nitko nije primjetio... Jednu upalicu također... Žena je nevjerojatno nježna a iako ima već dosta godina vidi se da prati trendove i po pitanju kontracepcije i po pitanju metoda pregleda itd.
Nadam se da neće još dugo u mirovinu, da mi vodi trudnoću kroz koju godinu. Odmah joj se dajem u ruke! Ona je meni najbolje što mi se dogodilo

Mala zamjerka - ne javljaju se na telefon (sestra neće) iako to razumijem jer znam da kod moje doktorice opće prakse od kad se počela javljat na telefon - stalno zvoni i ljudi zovu zbog svake, i najmanje gluposti. Druga zamjerka - čeka se za pregled osim ako nije hitnoća - ona ide preko reda, što mi je logično i super. To čekanje nije ništa neobično za socijalnu ginekologicu a i manje se čeka nego što vidim kod vaših ginekologa. Treća - kad sam kod sestre uvijek mislim da sam joj nešto loše napravila i da me mrzi iz dna duše, vječito je bijesna
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:51   #1617
lila-rose, hvala na ovoj info i drago mi je da si uspjela naći nekoga s kim si zadovoljna
A koliko se kod te gin. čeka za pregled od dana naručivanja?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 12:02   #1618
Ako ću nekome pomoći - drago mi je, jer znam da je meni bilo pakleno dok ne nađem nekog temeljitog, nježnog i odgovornog...

Za redoviti pregled čeka se oko mjesec dana, s tim da ako je hitnoća samo se pojavi tamo i bez obzira na gužvu primit će i preko reda. I da - dođi malo ranije nego si naručena, jer ćeš manje čekati. Očito jer ima puno pacijentica a svakoj posveti po 30minuta, nekima i više - dogodi se ta gužva ali nije ništa strašno
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 12:04   #1619
Hvala!
Stavila sam ju na popis kao moguću buduću gin.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:33   #1620
Curke, da li netko zna, ima li ginekologa u riječkoj poliklinici Medico, i ako ima, da li valja?

Ja sam iz Istre i nikako da nađem normalnog ginekologa.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.