Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2008., 01:35   #21
Quote:
modric kaže: Pogledaj post
Vec si me uvjerio.Skinio sam je,al mi se neda sad instalirat vrijeme je za spavanac,sutra to napravim.
Napisi mi molim te jel treba staru verziju deinstalirat.
Hvala Ego.
Ništa... samo pokreneš instalaciju i on ti sve sam napravi...

Ako staru verziju deinstaliraš, onda neće znati koje pluginove da traži.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 01:59   #22
Radi dosta brže od starog FF-a.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 02:21   #23
Kako će tek iči kad slože fasterfox za trojku...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 02:29   #24
jao koje djubre ovaj ff 3!!!

sve u redu sa pluginima,brzina... no u address baru , navigation baru, tamo gdje su adrese koje ste ukucali sada su linkovi koje imate u bookmarksu!!! Klik na onu strjelicu i gledate glupe bookmarks linkove (i to u ne nekom logicnom redosljedu)
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 02:36   #25
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
jao koje djubre ovaj ff 3!!!

sve u redu sa pluginima,brzina... no u address baru , navigation baru, tamo gdje su adrese koje ste ukucali sada su linkovi koje imate u bookmarksu!!! Klik na onu strjelicu i gledate glupe bookmarks linkove (i to u ne nekom logicnom redosljedu)
sve se to sigurno može namjestit..


ljudi znal itko kako da mi proradi conqery ekstenzija na ff3?još od 2.0 nije došao update.a ovu sam verziju pokrenuo s onim nighty tools.pokrenem je na 3.0 ali ne rade mi search engini za wiki i imdb(a zbog njih mi i treba)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 02:41   #26
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
jao koje djubre ovaj ff 3!!!

sve u redu sa pluginima,brzina... no u address baru , navigation baru, tamo gdje su adrese koje ste ukucali sada su linkovi koje imate u bookmarksu!!! Klik na onu strjelicu i gledate glupe bookmarks linkove (i to u ne nekom logicnom redosljedu)
Kad klikneš na strelicu, dobiješ zadnjih par stranica na kojima si bio... bookmarkse dobiješ ako klikneš na zvijezdicu lijevo od strelice...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 02:52   #27
Ego, hvala , ma kuzim sad to isprva nisam ni surfala nego samo otvorila strjelicu i vidjela listu bookmarksa.. nakon toga evo poslije malo surfanja vidim da su zadnje posjecene strane na listi od kojih imam 5 sa foruma!!! kako je to glupo! ma prodajem svoje tijelo da mi neki geekich uradi neki extention da se ovaj navigation bar ponisti i vrati nekako onaj iz ff2 i sl .
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 02:57   #28
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
Ego, hvala , ma kuzim sad to isprva nisam ni surfala nego samo otvorila strjelicu i vidjela listu bookmarksa.. nakon toga evo poslije malo surfanja vidim da su zadnje posjecene strane na listi od kojih imam 5 sa foruma!!! kako je to glupo! ma prodajem svoje tijelo da mi neki geekich uradi neki extention da se ovaj navigation bar ponisti i vrati nekako onaj iz ff2 i sl .
Ae... ozbiljno to misliš?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 03:15   #29
cuj , ponuda je ozbiljna.. ex balerina sa nabacenih 5-6kg, imam dugu kosu fin osmjeh , nemas sto izgubit??? )))
uhhh vama je lako ali ja ovaj preglup debilni navigacioni bar ne mogu smislit!! cak mi i homepage stranu prikazuje na listi !!(( sad lista mi nema logiku
prije su zadnje visited stranice bile na listi tamo Back dugmicu ili na kraju krajeva historyyyyyyy
aaaaaa
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 05:31   #30
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
cuj , ponuda je ozbiljna.. ex balerina sa nabacenih 5-6kg, imam dugu kosu fin osmjeh , nemas sto izgubit??? )))
uhhh vama je lako ali ja ovaj preglup debilni navigacioni bar ne mogu smislit!! cak mi i homepage stranu prikazuje na listi !!(( sad lista mi nema logiku
prije su zadnje visited stranice bile na listi tamo Back dugmicu ili na kraju krajeva historyyyyyyy
aaaaaa
Čuj... malo sam gledao, taj navigation bar je zapravo prilično inteligentna stvar. On ti dok tipkaš pretražuje history i bookmarkse u potrazi za stranicama koje počinju ili sadrže utipkani tekst. Dakle, ako napišem gore "estelle" i on mi ponudi stranicu gdje sam gledao tvoj profil na forumu.

Ako ga baš želiš promijeniti u onaj stari, mogu ti poslati firefox2 skin za firefox 3

BTW. kratki history i dalje otvaraš strelicom pored back tipke (back, pa naprijed, pa history zadnjih x stranica). Ako želiš brzo otvarati history, možeš si da i prikeljiti negdje gore kao ikonicu. Desno klikneš bilogdje pored menija, klikneš customize, nađeš history, i samo ga prikeljiš gore. Još ti je praktičnije otvarati ga sa ctrl+h

PS. sorry ako sam totalno fulao što te zapravo muči, učim matematiku za ispit čitavu noć i već sam glup ko lobotomizirana ameba...
__________________
Zli zeleni kefir

Zadnje uređivanje Ego : 18.06.2008. at 07:01.
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 15:30   #31
evo i ja sam apdejto na trojku, malo šteka s prikazivanjem avatara, kod multiqute je ispisan tekst, a ne ikona, zna se malo zablesati kao i Opera, no addonse ne bih ni za što mijenjao
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 23:10   #32
Instalirana mozilla 3 i jako mi se svidja. Mislim da je brza ali taaaako mi nedostaju themes koje su radile na 2
Nike_Slancio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 00:09   #33
zašto na ff3 ne šljaka ona opcija "download this video to real player" koja je na ff2 uredno radila?
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:48   #34
Pa proradit će sve... strpite se malo. Meni sad ne radi ni moja omiljena tema i još neke sitnice.
Nego , ja uopće nisam impresioniran brojem downloada na "download dayu" - više je ljudi skinulo Severinu nego FF3
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:13   #35
Kako obrisat history odjadamput u ovoj novj trojci??

Kako obrisat history odjadamput u ovoj novoj trojci??
Mr.26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:32   #36
kad će ljudi skužit, što jednostavnije to bolje :/
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 19:29   #37
Quote:
Mr.26 kaže: Pogledaj post
Kako obrisat history odjadamput u ovoj novoj trojci??
Tools -> Clear Private Data

sve super, samo još da srede Foxdie za tricu- ne mogu gledati ovo bezlično bjelilo
algore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 23:51   #38
jel našao tko koji dobar add ons za trojku?
maloljetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 02:01   #39
Pa ni najvazniji add on nece da mi radi Tab Mix
koji-lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:20   #40
evo i ja sam isprobao FF 3, ali samo na Linuxu. ma isti mi je ko i prije. ima neke razlike ali to je to. ništa novo i revolucionarno.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.