Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2010., 10:08   #541
Rovus aqua 3000

Molim pomoć ako netko ima ovaj usisavač. Trebam naručiti jedan dio ali su starci
izgubili knjižicu sa dijelovima pa ne znam ni gdje ni pod kojom šifrom naručiti.
Pa eto ako netko zna nek me uputi. Thx
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 14:11   #542
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć ako netko ima ovaj usisavač. Trebam naručiti jedan dio ali su starci
izgubili knjižicu sa dijelovima pa ne znam ni gdje ni pod kojom šifrom naručiti.
Pa eto ako netko zna nek me uputi. Thx
Nitko? Znam samo da je servis u Splitu.
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 19:53   #543
Ne kužim kako su vam problem vrečice?
kaj vam je lakše poslije usisavanja još pol sata potrošit na pranje i čišćenje posude i sušenje?
Ja radije kupim večicu i mirna sam mjesec dana, aktivnog usisavanja. Znam i punktove gdje su vrečice jeftinije i već 10 godina imam isti usisavač.
A ako mi smrdi prašina,onda kupim one mirisne vrećice u Dm-u i sve 5!
I nije mi jasno kako vam nije puno za platit te skupe usisavače na posude i na vodu koji rade svega par godina kako treba, a s druge strane višekratna papirnata vrećica od cca. 8 kn vam je skupa?
Floramia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 00:15   #544
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
Nitko? Znam samo da je servis u Splitu.
imala sam ga ja.

servisiran je u Zagrebu, nakon servisa radio mjesec dana i bacila sam ga u smeće.

nazovi Top shop, one što prodaju putem tv-a i možda dobiješ informaciju
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 00:22   #545
storia i peroperica, a što sa smradom ustajalih dlaka? ne želim da mi se taj smrad širi stanom prilikom svakog usisavanja.

samo radi toga, razmišljam o ponovnoj kupovini vodenog iako sam generalno nezadovoljna njima, već su mi se 3 pokvarila (zepter, elit i rovus)
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 18:59   #546
nitko ništa :-(

znate li kolika je usisna snaga u kpa usisavača miele cats&dogs?
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 00:16   #547
evo ti review miele cat and dog usisavaca http://www.squidoo.com/MieleS516Cat-...rVacuumCleaner piše da ima 25kpa usisne snage
baxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:58   #548
ne znam za smrad dlaka jer nemam kućnih ljubimaca ali znamd a koristim ona mirišljva zrnca tak d amislim da se nema kaj tu usmridti, osim toga mijenjaš vrećicu redovito i nema beda, ako je set vrećica 60 kn, a ti mijenjaš 1 x mjesečno to znači da mjesečno potrošiš 15 kn što je ok za ovo kaj usisivač nudi, upsoredba s milelom hmmm je miele milele ali u row je usisna snaga ipak 34 Kpa
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:17   #549
Nije stvar samo u usisnoj snazi, ovaj ti ima posebnu četku za skupljanje dlaka kućnih ljubimaca. Najbolje bi ti bilo ako imaš od koga posudit pa probat jer ipak se radi o skupim usisivačima.
baxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:11   #550
peroperica-sorry, kako si spomenila četku za ljubimce, mislila sam da ih i ti imaš.
hvala na odgovoru.

baxy-na žalost, nemam od nikogav za posuditi.

ma ja u stanu imam jedan mali tepih u dnevnom i to je to.

ne znam, ovaj batagel vodeni, što ga sad gledam, čini mi se da ima ok usisnu snagu naspram tog miele c&d

batagel h2o monster ima 20 kpa, a val aqua ima 22 kpa usisne snage.

na kraju ću čini mi se uzeti vodeni i još neki štapni da mogu kroz popodne 2-3 puta proletiti po kući sa njim, jer ja usisavam 2-3 puta dnevno.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 01:44   #551
evo ako može isto tako mišljenje za ovaj usisavač (Samsung SC8780)....
http://www.europatrade.hr/content/hr...ID=115&PID=627

naime prije nego sam se preselio imali smo doma Samsungov usisavač bez vrečice i zadovoljni smo s njim...naravno sad kad smo sami trebamo novi usisavač i htio bio bez vrečice opet jer mi je super kad ne moram o tome razmišljat (da li imam u rezervi ili nemam )....

druga stvar je što mogu dobiti dobar popust u Samsungu pa bi iskreno i to iskoristio (vjerujem da ima i boljih usisavača tog cijenovnog ranga)

koliko sam čitao u ovom topicu je taj HEPA 13 filter koji zadržava 99,9% čestica unutar usasivača što mi je također bitna stvar jer ne želim dok usisavam da mi opet iz njega leti prašina van...

uz ovaj usisavač ide i četka za parket što mi je super jer nam je cijeli stan u laminatu (wenge boja) pa mislim da će odlično doći i uzeli bi četku za poliranje (za sad nemamo tepihe, a kad dođe zima bit će neki manji u dnevnom i možda blagavaoni a za sobu bi imali staza tepihe sa strane kreveta)...

istina uz njega ide i četka za kućne ljubimce tj. za to dubinsko čišćenje od dlaka ali sad tu nemam niti jednog (imao sam 2 psa kod roditelja dok tu ne dođe novi ....u ovom slučaju Njemački ovčar koji će opet biti vani ali ćemo malo pričekat s njim)

svaki savjet je dobro došao....Hvala !!!
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 02:15   #552
evo moje iskustvo, imam dugodlakog psa kji se linja cijele godine jer je u stanu, usisavat se mora svaki dan i svejedno ima dlaka
imala sam LG i electrolux na vrečicu, pa smo kupili elektrolux accelerator 1800w sa hepa filterom i posudicom dakle bez vrećice....za nekog tko ima psa polarne dlake horror. moram usisavati svaki drugi dan zbog linjanja i nijedan dosada nije dovoljno dobar.accelerator je jak, pokupi sve za normalno kučanstvo,ali dlake malo teže.kupili smo i spec.četku za lljubimce, promašaj živi rotirajuče četke se zaglavile od dlaka iako sam svaki put počupala dlake sa četke, unutrašnja gumica se rastegnula....potrajalo za 10ak usisavanja.
imamo samo jedan jedini mali tepih u dnevnom boravku. i ne , ne mogu se riješiti tog tepiha
kod usisavača sa vrečicom, vrećica se napuni za 2 usisavanja
tako da su to ipak nije trošak od 15kn za 1x vrećica mjesečno ( ako imaš kućnog ljubimca koji se linja, u ostalim slučajevima vjerojatno je ok )

mi definitivno prelazimio na vodeni jer su ovo do sada bile promašene investicije

Zadnje uređivanje slronhill : 30.06.2010. at 03:21.
slronhill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 02:44   #553
Obozavam usisavati pa rekoh kad je bal nekjebal... i kupih elektrolux ultraone- roze boje!

Tek sad usisivac ne ispustam iz ruku, lagan za rukovanje, na cijevi t.j. rukohvatu gumbici za rukovanje, odlicno sve pokupi i kad je smanjen na minimum, cak je i tih- ma divota

pistacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 03:24   #554
imam jedno pitanje

na nekim usisavačima piše usisna snaga u kPa a na nekima u W - kako onda da ih uspoređujem kad se ne koriste iste mjerne jedinice.
Usisna snaga 360 W
Usisna snaga 25 kPa

zna neko kako to preračunati
slronhill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 10:51   #555
Snaga u W ti je snaga motora a snaga u kPa ti je usisna snaga tj koliki podtlak usisivač stvara, koliko jako "vuče". Veći i jači motor osim što može dati veću usisnu snagu je i robusniji i bolji za teške poslove i duži rad. Snaga motora je laka za izmjerit a usisnu snagu moraš vidit od proizvođača jer rijetko tko ima instrumente za to mjerit.
baxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 12:47   #556
Quote:
slronhill kaže: Pogledaj post
evo moje iskustvo, imam dugodlakog psa kji se linja cijele godine jer je u stanu, usisavat se mora svaki dan i svejedno ima dlaka
imala sam LG i electrolux na vrečicu, pa smo kupili elektrolux accelerator 1800w sa hepa filterom i posudicom dakle bez vrećice....za nekog tko ima psa polarne dlake horror. moram usisavati svaki drugi dan zbog linjanja i nijedan dosada nije dovoljno dobar.accelerator je jak, pokupi sve za normalno kučanstvo,ali dlake malo teže.kupili smo i spec.četku za lljubimce, promašaj živi rotirajuče četke se zaglavile od dlaka iako sam svaki put počupala dlake sa četke, unutrašnja gumica se rastegnula....potrajalo za 10ak usisavanja.
imamo samo jedan jedini mali tepih u dnevnom boravku. i ne , ne mogu se riješiti tog tepiha
kod usisavača sa vrečicom, vrećica se napuni za 2 usisavanja
tako da su to ipak nije trošak od 15kn za 1x vrećica mjesečno ( ako imaš kućnog ljubimca koji se linja, u ostalim slučajevima vjerojatno je ok )

mi definitivno prelazimio na vodeni jer su ovo do sada bile promašene investicije

Ja ti definitivno preporučujem vodeni, za tvoje potrebe!!!
Imam vodeni Zepter, je da je malo težak, ali je pun pogodak za tvoje potrebe. Ja ga ne koristim nego po potrebi!!!
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 10:28   #557
slronhill-ne znam jesi pročitala. do sad sam promijenila 4 vodena(thomas, rovus, elit i tutojebo zepter usis/čist), 3 su se pokvarila, a s mamom sam se mijenjala, ona meni tutojebo ja njoj zepter.

što reći osim da sa ni jednim nisam bila zadovoljna. da moram izdvojiti, elit je najbolji, ali svi su se pokvarili, stvarno ne znam zašto...i da, trenutno sam u potrazi, sve me svrbi taj batagel.

i cda, obožavam svog psa...ali, kad ode na drugi svijet, neće kod mene novi u stan, ne ne, bar ne ova vrsta što se linja.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 21:16   #558
Quote:
zviri kaže: Pogledaj post
i cda, obožavam svog psa...ali, kad ode na drugi svijet, neće kod mene novi u stan, ne ne, bar ne ova vrsta što se linja.
To svi kažemo, pa eto opet "nabavimo" novu životinjicu koja se isto linja...
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 03:57   #559
heheh.... kod mene će stići i drugi za 2 godine doduše kratkodlaki, al se svejedno linja

ono što mene buni je što piše da je snaga motora 2000W, usisna snaga 400W.
kak da ja to usporedim sa usisavačem kojem piše snaga motora 2000W, usisna snaga 25kPa?

u trgovini mi to neznaju reći

ma vodeni definitivno uzimamo, al se nemrem odlučiti koji.

zepter ne dolazi u obzir, preskup mi je, frendici ne posauga sve dlake dobro, a kaže da joj koma za očistit ga. kako ga ti čistiš?

netko je pisao o ovome usisavaču pa se i ja premišljam o njemu, cijena mu je 2200 kn u Singuli trgovini.

kak Vam se čini?

http://www.delonghi.com/at_de/products/wff1800pet/
slronhill is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 22:20   #560
kupila sam delongi i definitivno vrijedi svake kune.
odlično usisava dlake, ne moras prelaziti tisucu puta da bi ih usisao. super vuče, a jako je tih. lako se rastavi i super lako se očisti.
+10
slronhill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.