Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2006., 00:02   #1
Majstor' Ivanova Velika škola prosvijetljenja zapadnog svijeta

Ovaj upis eto, prethodi UVODNIKU, jer je sastavljen kao posljedak malo kasnije pameti. Na ŠKOLU su naime u zadnje vrijeme zaredali znatiželjnici novog kova i naraštaja, pretežito silno komotni, a koji o sjajnim poduhvatima MAJSTORICA i MAJSTORA nikad nista nisu čuli. Niti ih kakva kronologija pretjerano i zanima, inače ne bi nahrupljivali na nastavu nimalo spremni.

Svima takvima vrijedi reći da je na ovom mjestu jednom stajala još obimnija školska zgrada od ove sadašnje, i to u vremenu od 27. studenog 2004. do početka listopada 2006. Zašto "početka", a ne točnog nadnevka?

Zato što je jednog od prvih dana rečenog mjeseca ŠKOLA nestala netragom, "deleted" for ever. Po tehničkom nehaju nadležnog forumskog administratora, rečeno je. Na dobru sreću i malo prije isparavanja ŠKOLU je intuitivno pohranio MAJSTOR Grizli na CD-u, za buduće generacije. Šuška se da je rekordni broj čitanja i upisivanja (16.300) na rekordnom forumu jugoistočne Europe potaknuo gnjev viših sila, kakve god one mogle biti. Sadašnja ŠKOLA nadovezala se na taj začudni rasplet bez presedana i evo je pred vama.

Svakom namjerniku na ovo mjesto srdačno se preporučuje najprije iščitavanje makar dva prologomenska "školska" teksta:

"Izazova željezne rukavice" /http://www.forum.hr/showthread.php?t=56269&pp=15/,

te "Priručnika za književnike" - "Moving New York" /http://www.forum.hr/showthread.php?t=182927/ MAJSTOR' Ivanovog učenika Contea Ivanoa BAJAMONTIJA.

Na "Izazovu" je stasavao "najveci broj" MAJSTORA ŠKOLE, dok je "Priručnik" unekoliko preglednik školskih zasada i uvida u pitkoj prozi.

Zadnje uređivanje Enchantress : 18.11.2007. at 18:34.
MAJSTOR Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 00:03   #2
Dobrodoshli na veliki opit duha i srca, dobrodoshli na
VELIKU SKOLU PROSVJETLJENJA ZAPADNOG SVIJETA

Na ovoj skoli Zapad se konacno okrenuo sebi. Zapad je onaj dio nasheg prichinskog svijeta koji je iznio najzamashnije slobode ljudskog zajednishtva.

Sloboda javnog i udruzhenog propitkivanja covjekovih duhovnih i religijskih zasada je najvisha od sviju. Tu slobodu promichemo i mi, Majstorice i Majstori VELIKE SKOLE PROSVIJETLJENJA ZAPADNOG SVIJETA, a na ogled i poticaj svima onima kojima je ista grubo uskrachena.

Skola ce jednako ukazivati kako na (samo)spoznajnu neodrzhivost tragichnog dualizma u temeljnim postavkama Judejstva, Krscanstva i Islama, tako i na pogubne posljedke izoblichene "jednosti" suvremenog "prakticirajucheg" Budizma.

Skola ce dosljedno razoblichavati i sve pojave pojedinachnog i skupnog "enlightenment - biznisa" i Istoka i Zapada, potaknute neprobudjenom "duhovnoscu" neodgovornih zachetnika.

Posebnu pozornost skola ce iskazivati svim istinskim Traziteljicama i Traziteljima odgonetke najvece i zadnje Tajne Sebstva.

Majstor Ivan

(Stajalishta Majstorica i Majstora skole ne moraju se slagati sa izlozhenim.)


Virtualne Majstorice VELIKE SKOLE PROSVIJETLJENJA ZAPADNOG SVIJETA:

Dragonfly, Pandora, Polyhymnia ...


Virtualni Majstori VELIKE SKOLE PROSVIJETLJENJA ZAPADNOG SVIJETA:

Grizli, Shumar, Lame Deer, Shedow Healer, Soto, Klimakos, Majstor Ivan ...

Zadnje uređivanje Enchantress : 20.02.2008. at 01:07.
MAJSTOR Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 00:04   #3
Treća sreća! Živili!
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 00:07   #4
Uzdravlje
Lame Deer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 00:09   #5
hehe
__________________
You are -- so be happy
ninja_meditation is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 09:40   #6
Lightbulb

__________________
https://www.forum.hr/showthread.php?t=182927
Ljubav nije ljubav,mrznja nije mrznja,strah nije strah..fali 4 :)_Pupa16
PUPA16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:19   #7
jupi mašem od srca
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 16:01   #8
Quote:
MAJSTOR Ivan kaže:
[SIZE="3"]Dobrodoshli na veliki opit duha i srca, dobrodoshli na
VELIKU SKOLU PROSVJETLJENJA ZAPADNOG SVIJETA

Skola ce jednako ukazivati kako na (samo)spoznajnu neodrzhivost tragichnog dualizma u temeljnim postavkama Judejstva, Krscanstva i Islama, tako i na pogubne posljedke izoblichene "jednosti" suvremenog "prakticirajucheg" Budizma.
Skola ce dosljedno razoblichavati i sve pojave pojedinachnog i skupnog "enlightenment - biznisa" i Istoka i Zapada, potaknute neprobudjenom "duhovnoscu" neodgovornih zachetnika.
daklem, još netko tko će mi govoriti što je za mene dobro a što nije
tko će me "usmjeravati" kao ovčicu, da slućajno ne zalutam do pašnjaka gdje je travica možda sočnija
možda mi se čini, možda sanjam, ali ova objava za mene ne predstavlja ništa do li objave "Judejstva, Krscanstva i Islama, tako i na pogubne posljedke izoblichene "jednosti" suvremenog "prakticirajucheg" Budizma. "
svi bi vi "usmjeravali", "ispravljali"...je3r "oni drugi ne valjaju" a MI tj.JA sam jedini OK
u svakom slućaju moje čestitke svaka je škola, religija ili sekta do danas našla svoje pristaše
Rany is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 23:10   #9
evo, moja dearest polyhymina me "usmjerila" na ovaj topic koji ću s guštom čitati

Pozdrav ljudovi! *maše i blesavo se ceri*
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 00:17   #10
Quote:
Rany kaže:
daklem, još netko tko će mi govoriti što je za mene dobro a što nije
tko će me "usmjeravati" kao ovčicu, da slućajno ne zalutam do pašnjaka gdje je travica možda sočnija
možda mi se čini, možda sanjam, ali ova objava za mene ne predstavlja ništa do li objave "Judejstva, Krscanstva i Islama, tako i na pogubne posljedke izoblichene "jednosti" suvremenog "prakticirajucheg" Budizma. "
svi bi vi "usmjeravali", "ispravljali"...je3r "oni drugi ne valjaju" a MI tj.JA sam jedini OK
u svakom slućaju moje čestitke svaka je škola, religija ili sekta do danas našla svoje pristaše
OVDJE ces naucit da ne moraš IŠTA znati i da se ne može NAUČIT ono što JESI
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 00:58   #11
Quote:
Rany kaže:
daklem, josˇ netko tko c´e mi govoriti sˇto je za mene dobro a sˇto nije
tko c´e me "usmjeravati" kao ovcˇicu, da sluc´ajno ne zalutam do pasˇnjaka gdje je travica mozˇda socˇnija
mozˇda mi se cˇini, mozˇda sanjam, ali ova objava za mene ne predstavlja nisˇta do li objave "Judejstva, Krscanstva i Islama, tako i na pogubne posljedke izoblichene "jednosti" suvremenog "prakticirajucheg" Budizma. "
svi bi vi "usmjeravali", "ispravljali"...je3r "oni drugi ne valjaju" a MI tj.JA sam jedini OK
u svakom sluc´aju moje cˇestitke svaka je sˇkola, religija ili sekta do danas nasˇla svoje pristasˇe
Hvala na cestitkama, Rany Samohrany.

Na zamjedbama isto hvala. Zamjedbe te dijagnosticiraju kao pretty poletnu.

MAJSTOR Ivan ni jednu jedinu svoju nije izrekao u torbu skoli, ili njemu samome. Tek se obrecnuo na banalne razvidnosti u ovih drugih sto ih nabrajash.

Tvoje poshteno bilo bi te zhalosne "lapsus religie" obraniti kako znash i umijesh.
Ne znash li kako se to radi, bolje "ostani filozofkinja" i shuti smjerno.

Sto se MAJSTORA Ivana tiche mozhes i bradu pustiti u svrhu svoje filo-sofia-uvjerljivosti.
MAJSTOR Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 01:00   #12
Post tjelesni napor i to

Ej,people
Vi u Dušnoj Tmini,Noor,Sanjanja i Slični,primijetio sam da nakon nogometa(kojeg zbog napora izbjegavam zbog straha),u stvari tijekom nogometa,"skontam" da sam u paklu...ili nije cak bitno toliko šta spoznam već da spoznajem više..doduše "zaključci" ilištajetoveć su mi crnje obojani .Eh ali znam da će te stvari potonut nakon sto se primirim i vjerojatno izronit već pri sljedećem fudbalu.
Eto,htjedoh malo intime iznijet
I u stvari općenito preko dana mi se stvari nekako na tren izbistre i opet pomute..and again,and again....
PUPA16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 01:07   #13
Quote:
PUPA16 kaže:
Ej,people
Vi u Dusˇnoj Tmini,Noor,Sanjanja i Slicˇni,primijetio sam da nakon nogometa(kojeg zbog napora izbjegavam zbog straha),u stvari tijekom nogometa,"skontam" da sam u paklu...ili nije cak bitno toliko sˇta spoznam vec´ da spoznajem visˇe..dodusˇe "zakljucˇci" ilisˇtajetovec´ su mi crnje obojani .Eh ali znam da c´e te stvari potonut nakon sto se primirim i vjerojatno izronit vec´ pri sljedec´em fudbalu.
Eto,htjedoh malo intime iznijet
I u stvari opc´enito preko dana mi se stvari nekako na tren izbistre i opet pomute..and again,and again....
Hej, PUPAK, daj malo jasnije to, kakav nogomet, kakav "pakao" ...?
MAJSTOR Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 01:13   #14
Zavedenom sugradjaninu iz zavedenog komshiluka:
__________________________________________________ __

"Mjesecima na forumu,a godinama u ?ivotu tra?im odgovor na jedno pitanje.
âIJI JE NIJET?"

Ne liMbi se, Malishane, evo skole za teshke upite.
Tu lazhnu muha-kategoriju prijeko odboksaj zauvijek,
MAJSTOR Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 01:33   #15
Quote:
PUPA16 kaže:
Ej,people
Vi u Dušnoj Tmini,Noor,Sanjanja i Slični,primijetio sam da nakon nogometa(kojeg zbog napora izbjegavam zbog straha),u stvari tijekom nogometa,"skontam" da sam u paklu...ili nije cak bitno toliko šta spoznam već da spoznajem više..doduše "zaključci" ilištajetoveć su mi crnje obojani .Eh ali znam da će te stvari potonut nakon sto se primirim i vjerojatno izronit već pri sljedećem fudbalu.
Eto,htjedoh malo intime iznijet
I u stvari općenito preko dana mi se stvari nekako na tren izbistre i opet pomute..and again,and again....
izbjegavaš nogomet zobg straha šta te neko prisiljava da igraš
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 02:16   #16
Quote:
Rany kaže:
daklem, još netko tko će mi govoriti što je za mene dobro a što nije
tko će me "usmjeravati" kao ovčicu, da slućajno ne zalutam do pašnjaka gdje je travica možda sočnija
možda mi se čini, možda sanjam, ali ova objava za mene ne predstavlja ništa do li objave "Judejstva, Krscanstva i Islama, tako i na pogubne posljedke izoblichene "jednosti" suvremenog "prakticirajucheg" Budizma. "
svi bi vi "usmjeravali", "ispravljali"...je3r "oni drugi ne valjaju" a MI tj.JA sam jedini OK
u svakom slućaju moje čestitke svaka je škola, religija ili sekta do danas našla svoje pristaše

beeeee-------beeeee





ja bi s tobom beeeeeeekao na livadi i pasao travicu


nego ta ovčica koju pastir vodi jel ona SLOBODNA ili nije

i jesi li ti bolja od nje i pametnija



kaj fali ovčici malenoj
__________________
svaki dan je dobar dan i
svaka noč je dobra noč

SO SO TO TO
soto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 02:29   #17
http://vspzs.9999mb.com/news.php

Evo WEB sajta: ne mozete se još logirat: ali tako ce izgledat i svi ce moci sve kategorije uredjivat

sve je konfigurabilno od izgleda jezika i sl
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 02:37   #18
Quote:
grizli kaže:
http://vspzs.9999mb.com/news.php

Evo WEB sajta: ne mozete se još logirat: ali tako ce izgledat i svi ce moci sve kategorije uredjivat

sve je konfigurabilno od izgleda jezika i sl
baš je fora -neugledno nešto ŠKOLA u MORU REKLAMA


ko boca s porukom koja pliva u moru
__________________
svaki dan je dobar dan i
svaka noč je dobra noč

SO SO TO TO
soto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 02:46   #19
Quote:
soto kaže:
baš je fora -neugledno nešto ŠKOLA u MORU REKLAMA


ko boca s porukom koja pliva u moru

Mi smo neprofitna organizacija I nemamo para tj 6 dolara mjesecno za komercijalni server bez reklama

Ma kad malo dulje gledas kad ce biti vise teksta na sajtu REKLAME UOPCE NECETE primjecivat
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 02:49   #20
Quote:
grizli kaže:
Mi smo neprofitna organizacija I nemamo para tj 6 dolara mjesecno za komercijalni server bez reklama

Ma kad malo dulje gledas kad ce biti vise teksta na sajtu REKLAME UOPCE NECETE primjecivat
ma reklame su ZAKON ko da je ŠKOLA otvorena u CENTRU TOKIYA il N.Y.-a...

baš prava ŠKOLA zapadnog svijeta
__________________
svaki dan je dobar dan i
svaka noč je dobra noč

SO SO TO TO
soto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.