Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2005., 01:02   #1
X. gimnazija [ZG]

od nekih čujem da je zakon, od drugih da tamo idu samo šminkeri i da niš ne naučiš...
jel mi može ko reć kakvo je zapravo stanje?
__________________
O_o
Loona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 01:07   #2
Cuo sam da neki uopce i ne idu u desetu.



Joj kak volim bit prvi i napisat neku glupost, da razbijem ozbiljnost topica.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 01:23   #3
ideššš...
__________________
O_o
Loona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 01:30   #4
Ja iso u Rudjer. Tamo sve muski, pa nije bitno bilo ima li sminkera ili ne. Al senesto naucilo....

A di je deseta uopce. Ne znam ih nikad po brojevima.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 01:36   #5
Quote:
husky kaže:
da razbijem ozbiljnost topica.
a ovdje ima i ozbiljnih topika?
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 01:40   #6
deseta je u klaićevoj, ista zgrada ko i tesla
__________________
O_o
Loona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 02:02   #7
Aaaa... tamo sam isao na pripreme za faks. Na odlicnom je glasu. Nas predavac je pohvalio skolu, matematiku, fiziku.... ono sto je najvazije. I nekoliko super osoba znam koje su odande izvukle zivu glavu. Sve u svemu dobar izbor sto se skolovanja tice, ako vec ides u gimnaziju.

Za sminkere ne bi znao. Ako upisujes, odi za vrijeme nastave, tj. odmora, proseci pa vidi. Ali opet sve ovisi od generacije do generacije.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 18:49   #8
bas to, ovisi od generacije do generacije ima svakakvih jel.. ko i svuda.. i ako ides moli se da naletis na moje profesore
to je bila kombinacija i pol
__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 02:56   #9
heh ja zaboravila na ovaj topic. eto mene, ja idem u desetu i super mi je.
jel ima koga iz desete tu?
i koja su to bili profesori?
__________________
O_o
Loona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 11:18   #10
ja sam išla u 10. maturirala prošle godine. pa neravno da ti je super

@husky: jel ti možda prof valjak držo pripreme?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 22:12   #11
ja isla u 10etu...meni je bilo super....a valjak je odlican profesor
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 22:49   #12
je legenda je živa, mom je razredu u 4 raz na polugodištu zaključio 19 negativnih ocjena i 7 pozitivnih
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 16:03   #13
Steam roller rules On se prema ploci odnosi kao prema zeni.....grubo a u istu ruku njezno....loood lik
Kaj se tice desete (nisam od tamo) to mi se cini ko skola za one koji neznaju kam ce....nesto tima ekonomski
_suRak_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 19:38   #14
Nije Valjak. Nikad cuo.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 22:32   #15
ja sam ishao u desetu... super shkola... nauchi te nechemu samo ako si voljan... preporuka... a i ima ok ekipe... shto opet zavisi o generaciji...
brain_fart is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 00:10   #16
Quote:
_suRak_ kaže:
Steam roller rules On se prema ploci odnosi kao prema zeni.....grubo a u istu ruku njezno....loood lik
Kaj se tice desete (nisam od tamo) to mi se cini ko skola za one koji neznaju kam ce....nesto tima ekonomski
zašto to misliš? ja sam znala da hoću tamo i samo tamo....
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 00:17   #17
Reko sam da nisam od tamo, a to je dojam koji sam stekao i pod tim nisam nis lose mislio o sk
_suRak_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 19:25   #18
Evo i mene. Ja sam u desetoj i preporucio bi ju svima!
Ako neznate sta cete idite tamo. Ako ocete ucit mozete, i puno cete naucit. Ako ste bolji prosjek kao ja onda vam isto preporucam skolu jer su profaci ludi, ekipa jos luda, i sta je najbolje nemorate nista radit ako necete!




Smoke Weed!
Slick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:30   #19
Svaka čast ovima koji su završili X. i kažu da im je bilo super. Ja sam ju završila prije par godina i stvarno nemam puno riječi pohvale za samu školu. Imali smo hrpu nesposobnih profesora kojih se nismo mogli riješit ni na koji način. U 4 godine provedene tamo sveukupno su me po imenu i prezimenu znala svega 5 profesora(uključujući rasku), i to ne samo meni nego i ostatku razreda. Jedino dobro iz te škole mi je bila ekipa, i hrpa izleta. Ali ipak je to velika škola, pa možeš i imat sreće da dobiješ dobre profesore (moj razred je fakat zadesila hrpa debila)...
Nina68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 01:12   #20
ne znam evo ja sam maturirala prošlo godine i nazad bi da mogu... meni su profesori svi do jednog bili ljudine i pol! svako je imao svoje mušice al imali smo ih i mi... nemoj mislit da te nisu znali.. to sam i ja misla za jednu profesooricu što nam je predavala sam jednu godinu pa kad se prek pol razreda zaderala moje ime bila sam sigurna da me itekako zna
meni je ta škola pružila više i od znanja i od aktivnosti i od društva i profesora nego što sam sigurna da bi mi ijedna druga mogla. velika je škola i ono što je jako dobro je da se rano naučiš je kako ih hrpe anonimusa postić da te ljudi znaju i uoće i zato nemam problema kao neki moji kolege na faksu, jednaostavno sam naučila kao ne biti samo broj...
si bila mat il opći smjer?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.