Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2005., 22:34   #61
Quote:
zucchera kaže:
Hehehe, nema problema. Ne zvinim na Kosovu samo ovdje radin Inace se nemoj cudit da ima na Kosovu jer ovdje ima svega i svecega

Vidjela san ga u mislim Maxi prodavnicu sta imaju ovdje, inace mislim da san i vidjela kad san bila na odmoru kuci u Svedskoj.
Ha! Imam super ideju! Ja živim u Frankfurtu.
Kad sljedeći put budeš putovala Kosovo>Sweden ili obrnuto, ne bi ti bilo teško baciti koju masku iz aviona, ha?
Dakle, utopiaaa.

Jel ima koga u Nizozemskoooj? Francuskoj? Nemojte mi se samo javljat iz Engleske dok nam ne ukinu vize
__________________
svastanesta
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 11:54   #62
Quote:
iwoa kaže:
Ha! Imam super ideju! Ja živim u Frankfurtu.
Kad sljedeći put budeš putovala Kosovo>Sweden ili obrnuto, ne bi ti bilo teško baciti koju masku iz aviona, ha?
Dakle, utopiaaa.

Jel ima koga u Nizozemskoooj? Francuskoj? Nemojte mi se samo javljat iz Engleske dok nam ne ukinu vize
Ska probljem
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 21:54   #63
Quote:
zucchera kaže:
Ska probljem
enivej, hvalja ...dala si mi bar malu nadu
__________________
svastanesta
iwoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 15:23   #64
Question maske za lice

dosjetih se da bi mogle ovdje pisati recepte za maske za lice i vasa iskustva sa istima....pa ko je za,neka navali.. heheh
evo jedne moje za masnu kozu:
# 200 ml jogurta
# 2 kapi ulja od majčine dušice
# 2 kapi ulja od mente
# sok od jednog limuna
# pola paketića kvasca
# dvije žlice vode u kojoj je krumpir stajao nekoliko sati

izmjesajte sastojke,nanesite na lice i ostavite da djeluje 15-ak minuta.isperete lice i that's it
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 16:04   #65
super, samo fulala si podforum

odi na Modu pa na Kozmetiku
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 16:52   #66
Question maske za lice

dosjetih se da bi mogle ovdje pisati recepte za maske za lice i vasa iskustva sa istima....pa ko je za,neka navali.. heheh
evo jedne moje za masnu kozu:
# 200 ml jogurta
# 2 kapi ulja od majčine dušice
# 2 kapi ulja od mente
# sok od jednog limuna
# pola paketića kvasca
# dvije žlice vode u kojoj je krumpir stajao nekoliko sati

izmjesajte sastojke,nanesite na lice i ostavite da djeluje 15-ak minuta.isperete lice i that's it
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 16:53   #67
upsss...
ok,thnx
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 08:37   #68
joooj super! i ja obozavam prirodne maske za lice!
ja najvise volim staviti masku od meda i mlijeka, ili banana, med i jogurt...

sve ovisi kakvu kozu imas i sto zelis postici. ja imam normalnu kozu, ali volim da mi je jaaako glatka i dobro hidratizirana a med je bas za to.

evo na:

**HONEY FACIAL MASK
wash face with warm water to open the pores.
apply honey and leave for 30min.
wash off with warm water then with cold water (to close up the pores).


**BANANA FACE PACK FOR DRY SKIN
mash 1/2 a cup of natural yoghurt, 1 tablespoon of honey and 1/4 banana.
apply to face, leave for 10min then rinse off.

**CUCUMBER FACE PACK 2 GET SMOOTH SKIN
mash 1 whole cucumber, strain water, add 1 tablespoon of suger and mix well.
apply to face, leave on for 10min then rinse off with cold water.
keep refrigerated.

**FOR SMOOTH AND GLOWING SKIN:
1. mash a banana with milk and apply to face.
leave on for 20min.
rinse with cold water

2. mix egg white with honey
apply to face
leave on for 20min
rinse with cold water

ako zelis jos, samo reci. ajde i ti dodaj jos koju recept.
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 21:14   #69
forum nije radio 2 dana,pa ja kasnim malo,a ni danas sve do sad me nije bilo doma,pa se eto tek sad javljam, vidim nije se bas puno ljudi javilo,ali nema veze
evo jos jedne:
Pomješajte dve žlicice meda sa malo pasiranog avokada, žlicicom jabukovog octa, snijegom od jednog bjelanca tri žlicicemaslinovog ulja i tri žlicice neke kreme koja ima neutralan ph faktor. Držite masku na licu dok dvadesetak minuta, a zatim je isperite mlakom vodom. Na ovaj naćin koža dobija potrebnu vlažnost, postaje meka, a esencijalne kiseline avokada pomoci ce u obnavljanju tkiva kože.
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 01:53   #70
Definitivno najbolja koju sam ja ikada probala (za sve tipove koze, mozda ne bas za suhu) je Biotherm Hydra Detox maska.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 10:33   #71
Quote:
Karmela kaže:
Definitivno najbolja koju sam ja ikada probala (za sve tipove koze, mozda ne bas za suhu) je Biotherm Hydra Detox maska.
Hej, Karm, kažeš da je dobra, ha? Šta onako iščupa sve otrove van? Inače me baš zanima ta Hydra detox lijina. Mogla bi isprobat ovo
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:02   #72
ja imam doma jednu od freeman-a, u dm-u sam ju kupila.avokado i zitarice s glinom,dobra mi je full jer je zemljana,i ok mi je freeman jer ne testiraju proizvode na zivotinjama a nisu tak skupi ko lush recimo,iako od lusha maske su tak fiiiineeee i neodoljive
al definitivno najvise volim maske koje sam slozis jer je full jednostavno, najjeftinije i najfinije,mos stavit sta zelis i uviejk dobro ispadnu
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:19   #73
Ne bi se baš složila, kako god da se trudim nikad te maskke koje radim doma nisu onako kompaktne kao kupovne, pa mi onda krene curit jogurt ili žutanjci ili se sva zaserem sa medom ili nešto treće, iskreno ako se zaželim tih kao domaćih kupim par dkg kod lusha a ove iz dućana su ipak nešto skroz drugo od domaćih....
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:42   #74
hehehe a dobro,meni bas ne smeta toliko ak se zaserem il nes,je da je malo nespretno ak to sve curi,slazem se da,al stajaznam,nije mi to bas tak velki problem,radije to nego neko sranje da kupim.
maske iz lusha su def. super, ovu kaj imam fremman masku to je jedina koju sma kupila a da nije iz lusha, ne kupujem bas te neke iz dm-a il drugih ducana,velim-fremman ova je jedina , malo su nekak too much industrijske i pune aditiva. da... lush je zakon..
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:23   #75
ja sam jednom zaspala s maskom od meda na licu
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:42   #76
Prije sam uzela malo obične Nivee i pomješala s malo djevičanskog maslinovog ulja i natofala to na facu, držala neko vrijeme i vatom uklonila višak. Lice mi je supermekano i koža mi je lijepo zablistala. baš mi je to trebalo sad u ovoj slinoj hladnoći i buri koja ne prestaje puhat
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 17:10   #77
Ja slično radim.Samo ja Niveu pomiješam sa uljem pšeničnih klica i natrackam.Koža bude super mekana i ne zateže.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 17:21   #78
osim prirodnih, koristim samo neutrogeninu masku 2 u 1 i fenomenalna je. ne trebam dalje traziti sto se mene tice.
imala sam jednom tu masku od freemans i na pocetku mi je bila super ali poslije sam od nje dobivala alergije na kozi

lush je definitivno super, a to sa niveom i maslinovim uljem cu probati veceras!
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 17:24   #79
Quote:
SaraTroroga kaže:
ja sam jednom zaspala s maskom od meda na licu
i ja... skoro!
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 18:26   #80
Kupila sam danas od Afrodite neku osvježavajuću masku acnestop pa me zanima je li tko probao i koji su komentari ? Stvarno je jeftina a pročitala sam dosta pozitivnih komentara o kozmetici Afrodita pa se nadam da je jeftino a čini čuda Imam masnu t zonu i šire pore a po onome što sam pročitala maska će moju kožu ''umiriti, dati ružičast, svjež izgled i zdrav sjaj'' .
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.