Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2003., 17:47   #1
Marihuana (THC) u krvi, urinu...

dali se moze trava naci u krvi u standardnim testovima? ako se moze koliko dugo ostaje u krvi?
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 18:05   #2
Da bi našli moraju te baš na to testirat (što se inaće ne radi).. Ostaje, mislim, oko 2 mjeseca...
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 18:43   #3
Ja sam čul da se može naći do 72 sata nakon pljuganja, ali jako dugo-sad baš točno kolko neznam, ali više mjeseci ostaje u masnom tkivu i kosi.
Ali baš bi to morali tražiti.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 19:26   #4
Ja ne znam 100%. Nekoliko mjeseci to je sigurno,ali ne znam koliko. Naime sjećam se slučaja prije 3-4 godine sa jednim skijaškim skakačem kojeg su diskvalificirali sa svjetskog prvenstva, ili je čak bila zimska Olimpijada jer su mu našli THC (glavna aktivna supstanca u marihuani) u krvi....on je tvrdio da je popljugao jednu prije 10 mjeseci i da mu nikako nije jasno kako su mu to našli.....
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 01:24   #5
Tako mu i treba.. Drogama nema mjesta u sportu. Nek se odluči! Ja znam da ja jesam.

Popljugao jednu prije 10 mjeseci.. Kladim se da je pljugao dok je čekao skok, narkić..
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 01:47   #6
Ne pronalazi se standardnim testovima. Nikako se vise ne mogu sjetiti vremena, ali u vrh glave tjedan dana.
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 10:17   #7
Quote:
Legion kaže:
Ja sam čul da se može naći do 72 sata nakon pljuganja, , ali više mjeseci ostaje u masnom tkivu i kosi.
Ali baš bi to morali tražiti.
tako nekako. sve ovisi o tome da li se povremeni, vikendaš ili učestali pušač.

Učestalim se pušačima, mislim, thc može naći u korjenu kose i masnom tkivu i godinu dana od zadnje pljuge.... ali thc se ne vidi u standardnim testovima. To ipak posebno traže.
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 20:32   #8
ima test na urin pomocu kojeg se nakon tjedan dana moze jos vidjet ako si pusio travu. to ima za kupit u apoteci taj test. toliko znam. ostalo pojma nemam.
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 22:06   #9
jedino kaj se sigurno kod nas nemre nac je LSD pa onda....
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 22:46   #10
đizskrajst šta vi ljudi pišete...
Erowid
Lycaeum
ili nešto treće...
pa se informirajte...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 01:18   #11
Je to su ovako informativne stranice. Ja znam iz osobnog iskustva da te provjere su ***** palac, kada sam išao na testiranje dok je to još bio kazneni prekršajl, zapalio bi joint ujutro, popio dvi pive i nikad mi nisu našli.

Ali ima jedna meni barem komična situacija, prijateljica mi je isto išla na te pretrage, razgovore sa psihologom itd. A pušila je normalno, uredno svaki dan, majka joj je bila jako liberalna pa se ona pišala, a ona bi njen urin zamjenila za svoj, na kraju su joj u urinu od majke našli heroin.
Akinetoh blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 01:22   #12
A kolika kolicina treba da se popusi da bi bilo primetno?
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 18:15   #13
Re: marihuana

Quote:
bowets kaže:
dali se moze trava naci u krvi u standardnim testovima? ako se moze koliko dugo ostaje u krvi?
2 tjedna ne vise...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 18:15   #14
Quote:
Minam kaže:
A kolika kolicina treba da se popusi da bi bilo primetno?
nema ti to veze... dovoljan je jedan joint... koncentracija u krvi je manja pa postoji samo manja sansa da ti nadju da si nes kozumirala...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 18:33   #15
U baksuza..a ja sam pre tri dana popusila svoj prvi i bas jutro nakon toga otisla kod lekara da mi vade krv...mislite da ce da me testiraju bas na to? Uff...a ja sam samo htela da mi provere krv..grrr..a lekar je rekao da treba da mi provere "sve"...sta je to sad SVE?
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 18:33   #16
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 19:09   #17
Quote:
Minam kaže:
Uff...a ja sam samo htela da mi provere krv..grrr..a lekar je rekao da treba da mi provere "sve"...sta je to sad SVE?
ne znam kako je kod tebe, ovdje pod "sve" ne spada test na droge...
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 19:14   #18
Quote:
Agirl kaže:
ne znam kako je kod tebe, ovdje pod "sve" ne spada test na droge...
tocno tako... za takve stvari idu posebni testovi...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 20:10   #19
Odlicno, i ja licno sumnjam da ce na to da me testiraju. Ali zamislite situaciju, sedite kod svog lekara (u Nemackoj) i on vam kaze da su vam to nasli...kako reagovati..da li da se mnooogo kajem, ili malo, ili da se pravdam...mislim, meni licno to nije neki veci greh, ali mozda mom lekaru jeste..
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 21:41   #20
Quote:
Minam kaže:
U baksuza..a ja sam pre tri dana popusila svoj prvi i bas jutro nakon toga otisla kod lekara da mi vade krv...mislite da ce da me testiraju bas na to? Uff...a ja sam samo htela da mi provere krv..grrr..a lekar je rekao da treba da mi provere "sve"...sta je to sad SVE?
Ma brines se bez razloga. Nema sanse da ce gledati to, to ne spada u standardne pretrage krvi (a bogme ni u prosirene, to ne testiraju samo tako). Uostalom, uvijek mozes reci da si bila izlozena dimu u tamo nekom klubu gdje je to netko pusio
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.