Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 17:39   #161
gejzirica jubim te
__________________
13.04.2010. F... 7.08.2013. još jedno srčeko
spocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:40   #162
Pozdrav buducim studentiiiimmmmmaaaaa,vidimo se na danima orijentacije! Ne znam kako vi,ali ja uopce ne dozivljam pocetak faksa kao nešto...navikla ja na bezbrižnost,bome će se biti teško priviknuti na buđenje i predavanje i sve što ide...
Ako koga zanima bilo šta vezano za prijemni ili ako ko treba kakve skripte(mada su najbolje skripte one koje sami napravite,znam iz iskustva),rado pomažem.Ja sam inače upala na i na pravo i na socijalni,ali odbarala sam socijalni rad i nadam se da neću požalit.pozzz svima
__________________
I sa lokalne stanice ponekad kreću vozovi za oblake...
Naposljetku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:03   #163
^^ welcome to our topic
Jesi i na dssru forumu (nasem od faksa) isto registrirana?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:13   #164
Nop,đe to mogu? Ma ja se tek danas počela ufuravat u fax,nić ne znam
Eh,da,hvala na dobrodošlici
__________________
I sa lokalne stanice ponekad kreću vozovi za oblake...
Naposljetku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 20:46   #165
Quote:
Naposljetku kaže: Pogledaj post
Nop,đe to mogu? Ma ja se tek danas počela ufuravat u fax,nić ne znam
Eh,da,hvala na dobrodošlici
www.dssr.hr/phpbb3/
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 14:36   #166
Wink

Hey,ja tek sad vidjela ovo..hehe...vidim da si i ti imala brige oko tog faksa...hehe..
I ja sam upisala socijalni rad...;-)
Upala sam i na FER.al mi je ovo nekak drazhe...;-)
I meni je bio bed zbog tezhine pronalaska posla..al snaći ćemo se..hehe..valjda..
Nego,koja si grupa??
možda se i vidimo tamo...kiss.. xxx
ivana_1310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 18:24   #167
I tako, prvi tjedan prosao kao da nije ni poceo
Fantastik
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 22:26   #168
napokon sam dosla doma i direkt za komp.
tjedan je prošo ko da i nisam bila nigde.
ekipa mi se čini super
pozz svima
__________________
13.04.2010. F... 7.08.2013. još jedno srčeko
spocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 13:15   #169
^^ nadam se da ce nam taj dojam ostat do kraja, a ne samo prvi tjedan
pozz
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 21:28   #170
Budući da svi kažu kako je ovo iznimno težak posao, da nije za svakoga..itd....zanima me što vi mislite koje osobine bi trebao imati netko tko se odluči za ovaj posao i kako netko uopće može biti siguran da će mu taj posao ići....?na temelju čega ste se vi odlučili za ovaj posao?kada ljudi čuju da bi netko htio biti soc.radnik obično su reakcije--ZAŠTO?!?! ......hvala
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 23:06   #171
Quote:
gđa. Putin kaže: Pogledaj post
Budući da svi kažu kako je ovo iznimno težak posao, da nije za svakoga..itd....zanima me što vi mislite koje osobine bi trebao imati netko tko se odluči za ovaj posao i kako netko uopće može biti siguran da će mu taj posao ići....?na temelju čega ste se vi odlučili za ovaj posao?kada ljudi čuju da bi netko htio biti soc.radnik obično su reakcije--ZAŠTO?!?! ......hvala
Evo odgovor sa mog stajalista:
Jedna medju bitnim osobinama koje bi osoba, koja zeli ovo upisat , trebala imati jest empatija, altruizam te intrinzicne motive.
Osoba mora psihicki biti jaka da podnese i sve lose strane i stvari, naravno.
Ja sam kao dijete rastavljenih roditelja bila vise puta u kontaktu sa socijalnim radnicama, i uvijek su me se dojmile te ''tete'' jos kad sam bila manja a i mamina kolegica radi u Centru za soc. skrb u Krapini pa sam i od nje znala nesto vise o tom poslu, u 3.srednje sam tek razmisljala sto cu dalje - i odlucila se za ovo.
U 4. srednje mi je dosla jos ideja i volja za kroatistikom, ali ocito me kratko to drzalo.. jer sam na prijemni isla na uciteljski i socijalni rad,
i na oba sam se mogla upisati. Naravno, izabrala sam ono sto sam htjela duze vremena, uciteljski je bio rezerva.
Poprilicno sam sigurna u svoju odluku, i da ce me ovaj studij ispuniti kao osobu, necu se dati obeshrabriti sto je teze naci posao jer bi bila spremna otici i van svog prebivalista radi posla.
Ljuti me jedino pomalo sto na nas studij dolaze studenti koji nisu mogli upisati nesto po svom izboru, pa su izabrali ovo kao kompenzaciju jer nisu zapravo imali izbora - pa onda citam na dssru kako jedva cekaju diplomu i studiraju samo radi diplome, odnosno studij kao studij ih ne zanima previse, nego da ''zavrse nesto'' ili da ne potrate godinu bezveze .

A moje pitanje tebi - sto te potaklo da pitas to? Planiras na taj studij...ili?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 10:43   #172
Hvala ti na odgovoru . Da oduvijek mi je taj posao bio vrlo zanimljiv, a sada kada mi se približava fax sve više razmišljam o njemu kao životnom pozivu. No ono u što nisam uvjerena jest hoću li moći odvojiti privatni život od poslovnog..i jeli to uopće moguće kod ovog zanimanja? Želim se baviti ovim poslom jer je njegov cilj pomaganje drugima i živcira me kada me ljudi pitaju:ZAŠTO se želiš baviti TAKVIM ljudima.. ...smatram da ljude ne treba svrstavati u takve i onakve i da svatko zaslužuje šansu za promjenom..Vjerojatno ću sada krenuti volontirati negdje...ali problem je što ja neznam gdje početi?mogu li sa 17god?
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 11:42   #173
Ako si iz Zagreba za volontiranje se probaj raspitati ovdje:

http://www.vcz.hr/index.html
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 13:07   #174
Quote:
gđa. Putin kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru . Da oduvijek mi je taj posao bio vrlo zanimljiv, a sada kada mi se približava fax sve više razmišljam o njemu kao životnom pozivu. No ono u što nisam uvjerena jest hoću li moći odvojiti privatni život od poslovnog..i jeli to uopće moguće kod ovog zanimanja? Želim se baviti ovim poslom jer je njegov cilj pomaganje drugima i živcira me kada me ljudi pitaju:ZAŠTO se želiš baviti TAKVIM ljudima.. ...smatram da ljude ne treba svrstavati u takve i onakve i da svatko zaslužuje šansu za promjenom..Vjerojatno ću sada krenuti volontirati negdje...ali problem je što ja neznam gdje početi?mogu li sa 17god?
Imas lijep stav sa svojih 17 godina, ali i unaprijed cu ti reci da ne mozes u svakoj situaciji pomoci... nije sve tako bajno, koliko bi mi htjeli, nemoj i na to zaboraviti - lakse ces moci podnijeti cinjenicu da u necem nisi bila tolko uspjesna koliko si htjela. No, ti znas da si pokusala.
Sto se tice privatnog i poslovnog, ovisi od osobe do osobe, netko ce o necem kompliciranijem ili necem aktualnom sto je bilo taj dan i kod kuce razmisljati kako da postupi,sto napraviti, dok netko ne. Ovisi o tebi.
Vjerujem da ces sa ovakvim stavom i ovakivim razmisljanjima biti kvalitetnija soc. radnica (ako se odlucis na to) nego netko tko se za taj studij odlucio 2mj prije prijemnog a prije nije ni dozivljavao ni znao za taj studij!
Vidis, ovo s volontiranjem ti je odlicna ideja, ako si iz zagreba, mislim da nece biti bas nikakvih problema.. Nadji sto ti odgovara, sto bi voljela vidjeti
Mozes doci i na nas forum,
http://www.dssr.hr/phpbb3/index.php ,

svi su ti vrlo srdacni i odgovorit ce ti na svako pitanje...
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 17:51   #175
Quote:
gđa. Putin kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru . Da oduvijek mi je taj posao bio vrlo zanimljiv, a sada kada mi se približava fax sve više razmišljam o njemu kao životnom pozivu. No ono u što nisam uvjerena jest hoću li moći odvojiti privatni život od poslovnog..i jeli to uopće moguće kod ovog zanimanja? Želim se baviti ovim poslom jer je njegov cilj pomaganje drugima i živcira me kada me ljudi pitaju:ZAŠTO se želiš baviti TAKVIM ljudima.. ...smatram da ljude ne treba svrstavati u takve i onakve i da svatko zaslužuje šansu za promjenom..Vjerojatno ću sada krenuti volontirati negdje...ali problem je što ja neznam gdje početi?mogu li sa 17god?
bok,imam 22 godine,
radim u bolnici već neko vrijame i volim taj posao.
no međutim imam osjećaj da mi to nije dovoljno,ne ispunjava me u potpunosti,ne mogu doći do izražaja.
Pacijenti se mjenjaju brzo i većinom se posao odvija nekim naučenim mehanizmom,robotski.To nije ono što želim.
prije nekog vremena sam čula nešto o studiju soc.rada
i zainteresiralo me jako,još me drži ikako vrijeme prolazi sve mi je draže to zanimanje.
Bila sam na prijemnom u 6mj. ali na žalost nisam upala,
no to mi je samo još veća motivacija da se bolje pripremim za idući prijemni jer ne želim odustati.
također mislim da ako to želiš jako uspjet ćeš bez obzira šta drugi kažu.Samo naprijed!
ivana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 18:05   #176
Samo naprijed ivana
Nikad nije kasno za ostvarivanje svojih zelja i nikad ne odustaj od zelja

Koja si bila na prijmnom, po cemu si se pripremala?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 21:04   #177
Sljedeće godine će biti bolje. Ne odustaj. Sretno!
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 11:41   #178
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Samo naprijed ivana
Nikad nije kasno za ostvarivanje svojih zelja i nikad ne odustaj od zelja

Koja si bila na prijmnom, po cemu si se pripremala?
HVALA NA PODRŠCI
neću odustati,pogotovo jer sam udana pa okolina sumnja u mene,ali imam suprugovu podršku a to mi je najbitnije,
da je on uz mene.
učila sam iz knjiga,skripti,svega što sam uspjela skupiti...
nažalost to nije bilo dovoljno,al nisam bila ni loša,
ne sjećam se točno koja sam bila na ljestvici ali mislim da svatko tko se potrudi može upasti...inače ispit nije bio tako strašan...da se sve naučiti uz malo volje i truda...
ja se nadam da budem upala idući put...
ivana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 16:21   #179
Pozdrav svima!
Zanima me gdje mogu nabaviti nekakvu skriptu ili zbirku za prijemni-socijalni rad?
Ines Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 17:03   #180
samo tako,i ja bi na socijalni rad,gdje se mogu nabaviti skripte
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.