Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 16:18   #21
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
ne nisam zatočen,nego jednostavno ni u snu nebi imao hrabrosti prići nekoj curi,a od ovih svih drugih stvari koje si naveo ona ništa od toga ne misli za mene,slažem se da imam ozbiljni ih problema,samački sam čovjek i najbolje se osječam kad sam potpuno sam,osječam se nelagodno u društvu drugih ljudi
Bojiš se prići curi jer misliš da ostavljaš loš dojam.Što misliš kakav dojam ostavljaš kad joj ne prilaziš?
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:20   #22
Kako si uopće onda došao do pića sa starijom curom?

Kakav si bio kroz školovanje? Isto sam..
Što doma radiš? Nisi valjda stalno sa roditeljima ili na kompu?

Činiš mi se introvert na najjače ili troller..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:21   #23
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Bojiš se prići curi jer misliš da ostavljaš loš dojam.Što misliš kakav dojam ostavljaš kad joj ne prilaziš?
malo si krivo postavio pitanje,nema dojma ni o prilaženju ni o neprilažanju,jer ja to nikad nisam ni pokušao,osim naravno kod ove moje plavokose ljepotice
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:25   #24
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
malo si krivo postavio pitanje,nema dojma ni o prilaženju ni o neprilažanju,jer ja to nikad nisam ni pokušao,osim naravno kod ove moje plavokose ljepotice
Zar je ta plavokosa jedina koju si upoznao u svom životu?Baš ni jednu drugu nisi?Nisi išao u osnovnu i srednju školu niti na nikakvu drugu aktivnost?Nemaš susjede?
Pa ajd nek je jedina ta plavokosa za nju ti mogu postaviti isto pitanje jer vidim da si se "oprostio" i sa njom.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:38   #25
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Kako si uopće onda došao do pića sa starijom curom?

Kakav si bio kroz školovanje? Isto sam..
Što doma radiš? Nisi valjda stalno sa roditeljima ili na kompu?

Činiš mi se introvert na najjače ili troller..
Pa reko sam da se spoj dogodio preko jedne treče osobe,točnije preko jednog čovjeka kojeg znam cijeli život,vidio čovjek da sam u depri pa me htio malo razveselit
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:48   #26
Pošto očito nećeš poduzeti ništa sam..zamoli covjeka da ti opet nađe neku za spoj.

Zašto nešto ne upišeš? Neki sport..teretanu..nešto gdje ćeš se kretati među ljudima..nitko te neće forsirati na druženja..ali kroz svakodnevno viđanje krenut će komunikacija..pa možda i stekneš prijatelje i makneš se iz te učmalosti.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:59   #27
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Pošto očito nećeš poduzeti ništa sam..zamoli covjeka da ti opet nađe neku za spoj.

Zašto nešto ne upišeš? Neki sport..teretanu..nešto gdje ćeš se kretati među ljudima..nitko te neće forsirati na druženja..ali kroz svakodnevno viđanje krenut će komunikacija..pa možda i stekneš prijatelje i makneš se iz te učmalosti.
Sport i teretana me ne zanimaju,a osim toga reko sam da se osječam nelagodno u društvu drugih ljudi,jednostavno osječam neopisiv sram i tjeskobu
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:02   #28
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Zar je ta plavokosa jedina koju si upoznao u svom životu?Baš ni jednu drugu nisi?Nisi išao u osnovnu i srednju školu niti na nikakvu drugu aktivnost?Nemaš susjede?
Pa ajd nek je jedina ta plavokosa za nju ti mogu postaviti isto pitanje jer vidim da si se "oprostio" i sa njom.
Od maltretiranja koje sam doživljavao u osnovnoj doživotno ču imati nočne more,a ovo sve drugo što si naveo odgovor je ne nemam tužno ali istinito
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:08   #29
ŠtO ti roditelji na sve to? Nije valjda da ne primjećuju stanje u kojem se nalaziš..

Oprosti...mislim da na forumu nije pomoć koja tebi treba...
Otiđi kod psihologa...porazgovaraj malo...nije to ništa..dapače..svakom dobro dođe..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:14   #30
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Od maltretiranja koje sam doživljavao u osnovnoj doživotno ču imati nočne more,a ovo sve drugo što si naveo odgovor je ne nemam tužno ali istinito
Ovo mi "miriše" na trolanje.Al ajd recimo da govoriš istinu,reci dali se se pomirio sa stanjem stvari kakvo jest ili planiraš,misliš nešto poduzeti po tom pitanju?
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:15   #31
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
ne nisam zatočen,nego jednostavno ni u snu nebi imao hrabrosti prići nekoj curi,a od ovih svih drugih stvari koje si naveo ona ništa od toga ne misli za mene,slažem se da imam ozbiljni ih problema,samački sam čovjek i najbolje se osječam kad sam potpuno sam,osječam se nelagodno u društvu drugih ljudi
Cure niti su lovina, niti su s druge planete. Niti odgrizaju glave uokolo. Dapače, podjednako ih je kao i dečki koje su usamljene i dale bi što sve ne da upoznaju koga dragog, zainteresiranog i njihove dobi.
Pazi naglask je na upoznaju! Što će dalje biti, ili ne, samo nebo zna.
Prema tome, klasičan izlaz su društvene aktivnosti, tečaj plesa, planinarsko društvo, dobrotvorna udruga, ovaj ili onaj klub. Dalje sve ide normalnije, jer naprosto ne možeš ne upoznati, razgovarati, šaliti se, diksutirati i sve to, među ostalim i sa ženama odgovarajućeg statusa i dobi.
Nakon nekoliko vremena riskiraš život i dostojanstvo koje si si uvrtio u glavu i pozoveš neku na kavu, u kino, na koncert. Uglavnom preživiš svaki puta, provjereno, a također, bilo je mnogo slučajeva, neka i pristane. Kad tad, a najčešće bar jedna od 5 pokušaja.
Nedostižno? Dakako, iz naslonjaća doma!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:21   #32
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ovo mi "miriše" na trolanje.Al ajd recimo da govoriš istinu,reci dali se se pomirio sa stanjem stvari kakvo jest ili planiraš,misliš nešto poduzeti po tom pitanju?
Naravno da se nisam pomirio sa tim,moro bi biti lud da to napravim,ali što se tu može tako je kako je,ako je suđeno da če se dogodit onda če se dogodit,čekam to več 21 godinu čekat ču još
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:25   #33
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Naravno da se nisam pomirio sa tim,moro bi biti lud da to napravim,ali što se tu može tako je kako je,ako je suđeno da če se dogodit onda če se dogodit,čekam to več 21 godinu čekat ču još
Čekaš što točno?

Bez društva, zatvoren doma..što čekaš?

Ne želiš ništa u vezi ničeg poduzeti.

Kontaš da će jedna pasti s neba..direkt na tvoj krevet i živjeli sretno do kraja života.

Trollaš
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:26   #34
Ma ljudi, žrtve ste trollanja...
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:26   #35
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Naravno da se nisam pomirio sa tim,moro bi biti lud da to napravim,ali što se tu može tako je kako je,ako je suđeno da če se dogodit onda če se dogodit,čekam to več 21 godinu čekat ču još
Ova rečenica ti je totalno besmislena.Naravno da se nisi pomirio sa stanjem stvari a onda napišeš tako je kako je,dakle ipak si se pomirio sa stanjem stvari.
Šta je prepuštanje sudbini drugo nego mirenje sa stanjem stvari?

Da,trollanje...i ja mislim
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:30   #36
Koliko vam treba da shvatite da trola.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:32   #37
Malo malo neki lik na temi il nije imao curu il je djevac ili totalno asocijalan..
Izlaze ko mravi..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:33   #38
https://www.forum.hr/showpost.php?p=59377817&postcount=1

Jel ovaj strah od smrti prošao?
I zašto te mama ne shvaća ozbiljno?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:34   #39
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ova rečenica ti je totalno besmislena.Naravno da se nisi pomirio sa stanjem stvari a onda napišeš tako je kako je,dakle ipak si se pomirio sa stanjem stvari.
Šta je prepuštanje sudbini drugo nego mirenje sa stanjem stvari?

Da,trollanje...i ja mislim
Krivo misliš nije trolanje,več neko vrijeme ražmišljam šta točno napravit,razmišljam o psihijatru makar neznam dali če mi to pomoć,moram pažljivo odlučit,lako je govorit drugima koji nemaju taj problem pa misle da ga je lako rješit,
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:35   #40
https://www.forum.hr/showpost.php?p=60376923&postcount=1

A operacija?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger