Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 11:33   #5921
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Planiramo u osmom mjesecu kampiranje u Francuskoj,u pokrajini Dordogne, pa smo ga najmeravali kombinirati s još jednim tjednom u sjevernoj Italiji/zapadnoj Austriji ili možda Švicarskoj.

Najprije sam gledala kampove oko jezera Garda, ali cijene mi se čine suludo visoke. Onda sam se zagrijala za alpsko područje, ali se u ponudi ne snalazim. Bitno mi je da je kamp childfriendly, da je na obali neke rijeke/jezera ili da ima bazen. Ima li tko preporuku iz prve ruke?

@Lei, čini mi se da si ti svojevremeno nešto pisala o Dolomitima, ali se ne sjećam gdje ni što.
Imas li neku stranicu gdje to gledas?Meni dragi radi na rijeci Roni, trebala bih u neki jeftin kamp u tom podrucju, ali treba mi link da nadjem kamp....daj preporuci pliz.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:12   #5922
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Imas li neku stranicu gdje to gledas?Meni dragi radi na rijeci Roni, trebala bih u neki jeftin kamp u tom podrucju, ali treba mi link da nadjem kamp....daj preporuci pliz.
"na rijeci roni" je vrlo širok pojam.

mi smo prošle godine bili u ovom kampu na rijeci chassezac u pokrajini ardeche i cijena je bila stvarno povoljna, a kamp ok.

ove godine idemo na temelju preporuke. i nemam nikakvu stranicu za preporučiti, guglam.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:41   #5923
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
"na rijeci roni" je vrlo širok pojam.

mi smo prošle godine bili u ovom kampu na rijeci chassezac u pokrajini ardeche i cijena je bila stvarno povoljna, a kamp ok.

ove godine idemo na temelju preporuke. i nemam nikakvu stranicu za preporučiti, guglam.
Od Lyiona do Avignona mi treba kamp. Mislila sam da ces mi dati neki link kampova u Fra. Ok,zahvaljujem i na ovome.Ali ako imas neku str.gdje gledas,bilo bi mi drago da podijelis samnom. Tnx
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 10:48   #5924
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Od Lyiona do Avignona mi treba kamp. Mislila sam da ces mi dati neki link kampova u Fra. Ok,zahvaljujem i na ovome.Ali ako imas neku str.gdje gledas,bilo bi mi drago da podijelis samnom. Tnx
https://www.campingdefrance.com/index.php?lang=ENG
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 21:08   #5925
mislim si otici jedan vikend na sljeme i ostati prespavati u satoru i sljedeci dan doma... jel ima neki kamp di je dozvojeno kampiranje ili se na divlje kampira na sljemenu? hvala na informacijama
zole052 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 18:11   #5926
Na Sljemenu nema kamp. Za kampiranje na divljaka fakat ne bih znala.

Molila bih preporuku za kamp u šibenskoj regiji i otocima za usred sezone. Može i neki plejs za na divljaka, dapače. Autom smo. Ostali bismo samo 4 noći pa ne bih plaćala neki skuplji trajekt. Nas dvoje, željnih tišine, hladovine, prirode i po mogućnosti barem metra šljunčane plaže. Ništa drugo nam ne treba. Što manje djece u blizini, to bolje. Pada nekome nešto na pamet?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:11   #5927
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Na Sljemenu nema kamp. Za kampiranje na divljaka fakat ne bih znala.

Molila bih preporuku za kamp u šibenskoj regiji i otocima za usred sezone. Može i neki plejs za na divljaka, dapače. Autom smo. Ostali bismo samo 4 noći pa ne bih plaćala neki skuplji trajekt. Nas dvoje, željnih tišine, hladovine, prirode i po mogućnosti barem metra šljunčane plaže. Ništa drugo nam ne treba. Što manje djece u blizini, to bolje. Pada nekome nešto na pamet?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Dugi Otok-Robinzonski kamp.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:16   #5928
Hehe, baš sam i ja tražeći odlutala do Dugog otoka. Googlala sam sad ovaj Robinzonski kamp, ali mi se baš ne sviđa što je 5 min hoda od mora. Ne bismo na divljaka zbog love, nego bjega od ljudi (buke i djece). Ali sam našla neki noviji kamp Kargita kraj svjetionika i čini mi se kao lijepo mjesto. Ima netko iskustva? I dobila sam preporuku u inbox pa ću i nju razmotriti. Hvala!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 08:15   #5929
Kamp Jesenovo

Nisam bila u samom kampu, samo sam se kupala na plaži, ali stvarno je priroda divna i djeluje mirno i izolirano, a opet blizu dućana, restorana, kafića
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:45   #5930
Mi smo htjeli prosle godine rezervirat Jasenovo za drugu polovicu kolovoza i nema sanse. A i vlasnici se nisu bas nesto trudili ostvariti komunikaciju, na mail nisu odgovarali, telefonski su jedva procijedili neki odgovor da bi na kraju rekli da su krcati i da nema sanse da nam pronadju mjesto za sator.

Ima na tom potezu prema Primostenu jos takvih malih i privatnih kampova, no kako smo mi s djetetom i ogromnim satorom nije nam bas odgovaralo ici na blef. Na kraju smo rezervirali Adriatiq i bilo nam je bas odlicno! Kamp je velik, u borovoj sumi, bio je mir, tisina, plaze poluprazne, sanitarci cisti... uglavnom bas smo bili jako zadovoljni.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:54   #5931
Kargita na Dugom otoku je puna, šmrc U blizini je Mandarino koji isto ima odlične ocjene, ali mi se čini da ima velik nedostatak hladovine. Adriatiq i Jasenovo izgledaju lijepo, hvala na preporukama, ali sam sad totalno zapela za Dugi otok i njegove tirkizne plaže. Dugi otok je zaista dug i vidim da ima makadamskih prilaza uvalama pa nekako vjerujem da bi se dalo naći lijepih mjesta za na divljaka... Ako netko zna neku uvalu, slobodno javite i u inbox. Znam da se nekoć dalo oko svjetionika, ali kako je sad tamo Kargita, pretpostavljam da to sad više ne bi išlo?
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:03   #5932
Kamp Prapratno

Pozdrav!
Zna li netko, može li se negdje u blizini kampa ostaviti auto bez plaćanja? Ne treba mi auto u kampu....
vrcki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:49   #5933
Kojeg kampa?

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:46   #5934
Kamp Prapratno. Napisala sam u naslovu prethodne poruke.
vrcki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:04   #5935
Sory. Tapatalk ne vidi naslove.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 08:09   #5936
Može, na cesti koja vodi prema kampu. 50-100m prije kampa.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 16:46   #5937
Hvala!
vrcki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 15:54   #5938
Pozz, jel bio netko u kampu Galeb u Omisu? Zanima me kak je u tim mobilnim kucicama? Jel stvarno onako kao na slikama? Ima li svaka tv i ledenicu? Na nekim slikama ne vidim tv, a pise da ima. Koliko su udaljene od plaze i centra?
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:10   #5939
Od plaže kratko. Tj kamp ima svoju plažu a kako je sami kamp uzak a dugaćak plaža je pod nosom. Od grada tj centra tri dana jahanja. Neznam jel gore pješice ili autom (znamenita cesta od Splita prema Omišu gdje se vozi u prvoj u intervalima od minute). Za kučice tu nebih znao reći ali kamp kao kamp me se nije baš dojmio. Rjetko drveče, malo hlada i opčenito izvleda više kao oveče parkiralište nego kamp. Plaža ti je pješčana, ali je svr navezeno riječnim pjeskom iz Cetine, zahvaljujući kojoj je voda vječito prohladna i nije slana nego bočata. Opčenito ti je ugođaj više rječni nego morski. Npr prevladavaju jablani i topole, a birova ni od korova. Sve u svemu najbezvezniji kamp u kojem sam bio. I 99% gostiju su stranci.
Opčenito po mom iskustvu između Splita i Makarske je za kampiranje jad i bijeda. Ima kampova ali jedan jadniji ili čudniji od drugog. Ja bih radije produžio poslje Makarske i pogledao u onim mjestima par km poslje. Tamo ih već ima jako lijepih i za klasično kampiranje i sa kučicama.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:13   #5940
Može preporuka za neki dobar kamp na Korčuli? Guglala sam svašta nešto, ali ako netko baš ima iz prve ruke iskustva bilo bi odlično. Bitan nam je hlad i lijepa plaža. Hvala!
molly20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.