Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 12:30   #41
Moram priznati da me iznenadilo što je nakon 7 godina izašao ovaj maxi ( iako se nešto govorkalo da bi Strip Agent mogao dovršiti Mister Noa ). Osim prva dva maxija ostali su izmišljeni, to što su počeli od broja 1 ništa ne mijenja, samo neka dovrše i nastave izdavati ono što nije izašlo. Prevoditelj je iz Libelusa, što znači da će prijevod biti vrhunski, nisam ga još pročitao, ali već mi je poznato kako taj prevoditelj svoj posao radi odlično.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:03   #42
Da, pročitao sam na unutrašnjoj korici da prijevod radi Andrej Cvitaš, isti koji radi na Mister No-u od Libellusa Sve će ovisiti kakva će prodaja biti, nadam se da će ljudi kupovati.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:26   #43
Nadamo se najboljem
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:29   #44
Mada, nisam baš najbolje proučio, nakon završetka serijala su izlazili specijalci, e sad, što će se u tom pogledu dogoditi?
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 21:34   #45
Mislim da je Strip-agent izdao 10 specijalaca od ukupno 20 koji postoje. Možda nastave i s tim Meni fale 8 i 10, ove ostale imam.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:24   #46
Nisu izašli brojevi: 5, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:39   #47
Zeznuo sam se, 5 je izašao ( očito dugo nisam ažurirao podatke ), a broj 6 i 13 su izašli u piratskom izdanju.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:43   #48
Da, i oni nisu išli kronološkim redom.

Ma samo da nastave sa ovim (lažnim) Maxijima, mi smo pričali kako bi bilo fora da se napravi nešto kao "Mister No Klasik", ali ovo sa Maxijem je ista stvar, imamo 3 epizode u jednom

Kad dođu do kraja serijala, a spomenuo si Kruger da imaju još možda 2 Maxija do toga, onda neka krenu otpočetka ili popunjavanje rupa, a mogu i sa specijalcima, samo neka guraju "Pilota"
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:21   #49
Vidjet ćemo što će biti, ne bi bilo loše da krenu otpočetka.

Do kraja serijala su izašla još 7 broja dakle to je 2 maxija.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 18:42   #50
Quote:
Kruger Jr kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo što će biti, ne bi bilo loše da krenu otpočetka.
Uhh, da ovo naprave, to bi bilo fenomenalno Krugeru, ono što daje nadu je što sam pročitao dolje na koricama na ovom najsvježijem Maxiju "Izdanje prema ugovoru sa Panini SpA/SBE 2017", znači kupljena su najnovija prava i sumnjam kad su kupovali prava da su kupili samo za primjerice 10-tak brojeva, valjda važi onda za sve

Quote:
Kruger Jr kaže: Pogledaj post
Do kraja serijala su izašla još 7 broja dakle to je 2 maxija.
Jedan od ta 2 Maxija će biti nešto deblji (pošto bi trebala biti 4 broja)
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:11   #51
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post

Jedan od ta 2 Maxija će biti nešto deblji (pošto bi trebala biti 4 broja)

Naravno.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:14   #52
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post

Uhh, da ovo naprave, to bi bilo fenomenalno Krugeru, ono što daje nadu je što sam pročitao dolje na koricama na ovom najsvježijem Maxiju "Izdanje prema ugovoru sa Panini SpA/SBE 2017", znači kupljena su najnovija prava i sumnjam kad su kupovali prava da su kupili samo za primjerice 10-tak brojeva, valjda važi onda za sve


Vjerojatno su dogovorili nekakve uvjete, nadamo se najboljem, izlaženjem Mister Noa od prvog broja, to bi svakako bilo fenomenalno.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:22   #53
Ja bas poceo ovih dana citat Mister Noa od izdanja Slobodne Dalmacije (znaci oni orginali brojevi iza 200) i uzivam Bit ce jako zanimljivo ako objave ova 2 Maxija do kraja, pa onda sto ce im biti sljedeci korak..
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 00:37   #54
Ne mogu vjerovati da je već izašao novi Maxi ovakvim tempom do kraja ljeta možda objave zadnje epizode.

Maxi Mister No 2

(originalne epizode 373-375)

27.07. u snk
28.07. na kioscima



izvor: s.com
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:21   #55
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Uhh, da ovo naprave, to bi bilo fenomenalno Krugeru, ono što daje nadu je što sam pročitao dolje na koricama na ovom najsvježijem Maxiju "Izdanje prema ugovoru sa Panini SpA/SBE 2017", znači kupljena su najnovija prava i sumnjam kad su kupovali prava da su kupili samo za primjerice 10-tak brojeva, valjda važi onda za sve
Što se ugovora tiče, tu bi možda moglo biti nešto drugo posrijedi - još 2015. su iz Bonellija govorili da rade na ''oživljavanju'' Mister Noa. Možda je sve spremno

U svakom slučaju SA će završiti Mister Noa s Maxijima, a nadam se da da će i specijale odradit do kraja. Bilo bi divno da krenu od početka, ali nisam siguran da će se odvažit.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 21:05   #56
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Što se ugovora tiče, tu bi možda moglo biti nešto drugo posrijedi - još 2015. su iz Bonellija govorili da rade na ''oživljavanju'' Mister Noa. Možda je sve spremno
Aha, ne znam jesam li dobro skužio, misliš da bi Talijani nastavili tamo gdje su stali 2006.? Sa novim epizodama

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju SA će završiti Mister Noa s Maxijima, a nadam se da da će i specijale odradit do kraja. Bilo bi divno da krenu od početka, ali nisam siguran da će se odvažit.
Da, ovo od početka je možda previše za očekivat, ali da bar. Ili da nastave sa Strip Agent 59 (259 orginal) i popune tu prazninu te je spoje sa ovim Maxijima
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 21:14   #57
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Aha, ne znam jesam li dobro skužio, misliš da bi Talijani nastavili tamo gdje su stali 2006.? Sa novim epizodama
Da, nove epizode
Ne zna se još u kojem obliku, da li će ići s redovnim (sumnjam) ili nekoliko specijala/maksija godišnje (realnije). Bilo kako bilo, ne predviđam dugovječnost tog poduhvata, a možda se na kraju ni ne realizira. Mister No nema toliko publike kao Zagor ili Tex.


Quote:
Da, ovo od početka je možda previše za očekivat, ali da bar. Ili da nastave sa Strip Agent 59 (259 orginal) i popune tu prazninu te je spoje sa ovim Maxijima
I ja bih volio sve. Mister No mi je loše kompletiran, imam cca 50% LMS izdanja i 30% HR izdanja. Mislim da će ići na završetak s maksijima i onda specijali, a nakon toga, ne znam. I da krenu od 59, bit ću zadovoljan. I onda LMS ponoviti u ekstra izdanju
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 19:56   #58
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Da, nove epizode
Ne zna se još u kojem obliku, da li će ići s redovnim (sumnjam) ili nekoliko specijala/maksija godišnje (realnije). Bilo kako bilo, ne predviđam dugovječnost tog poduhvata, a možda se na kraju ni ne realizira.
Vidiš, možda su zato sad objavili ove Maxije da nas malo podsjete na Mister Noa, pa onda uskoro krenu nove epizode
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Mister No nema toliko publike kao Zagor ili Tex.
Ako se dobro sjećam, ti si ovo dobro objasnio u jednoj od tema, da je najveći problem u tome što je Mister No kasnije stvoren (od navedenih, Zagora i Texa)
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
I ja bih volio sve. Mister No mi je loše kompletiran, imam cca 50% LMS izdanja i 30% HR izdanja. Mislim da će ići na završetak s maksijima i onda specijali, a nakon toga, ne znam. I da krenu od 59, bit ću zadovoljan. I onda LMS ponoviti u ekstra izdanju
Ja imam možda 10-15 LMS-a, među njima i taj prvi, "Dijamantsku klopku" Htio sam pokušati nabaviti preostale LMS (koliko uspijem), ali sam odustao kako smo bili pričali da su ta izdanja dosta osakaćena

Pa sam mislio zatim nabaviti koji od Libellusa, ali kako je sad iznenada izašao ovaj Maxi na početku ljeta, pa odmah ubrzo i još jedan, strpit ću se i nadat najboljem od HR izdanja mi fale možda samo 2 broja. Ovaj sljedeći Maxi bi trebao bit nešto deblji, jer su preostale 4 epizode do kraja. Inače, iznenadio sam se za ovaj drugi Maxi da je dosta brzo izašao, ja mislio da će tek na zimu ili sljedeće godine. Ovako možda već u kolovozu dođemo do kraja

LMS period može i u extra izdanju a mogu i to pretvoriti u Maxije, po 3 epizode u jednom stripu, zašto ne ja vjerujem da bi ljudi kupovali, čitao sam na s.com kad je izašao prvi Maxi kako su ljudi bili sretni. A mogu misliti kako bi bilo da se krene od samog početka.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 22:11   #59
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Vidiš, možda su zato sad objavili ove Maxije da nas malo podsjete na Mister Noa, pa onda uskoro krenu nove epizode
Može bit, nadam se da je tako.
Berni je davno pisao da planira kad tad završit Mister Noa. Samo se mislilo da će tih par maksija objavljivati godinama
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:04   #60
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Može bit, nadam se da je tako.
Berni je davno pisao da planira kad tad završit Mister Noa. Samo se mislilo da će tih par maksija objavljivati godinama
Ako ništa, barem se pokrenulo Vidim da je i Libellus objavio najnoviji broj, oni uskoro završavaju taj period LMS-a i uskoro se spajaju sa HR izdanjima. Ali ipak dosta je to skupo

Citat sa s.com:
Quote:
Sutra ćemo se još malčice približiti kraju afričke sage našega najdražeg pilota, a to znači da vas u ovoj našoj novoj turi očekuje i 82. knjiga Mister Noa koja nosi naslov – “Tuarezi”.
Autori ove priče na 300-tinjak stranica su genijalni Guido Nolitta (scenarij) i Roberto Diso (crtež), a izvorno je u Italiji objavljena u brojevima 188-190 redovnog serijala u razdoblju između siječnja i ožujka 1991. godine.
Na kraju još samo informacija da će tijekom prva dva mjeseca cijena “Tuarega” biti 192 kune, a nakon toga će iznositi regularnih 240.
Bacite pogled:
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.