Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 13:14   #2361
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Listam ovog Putolovca i samo se sve vise zbunjujem 😂

Ljudi, molim vas dajte mi preporuku za europsko putovanje, kraj 9. ili pocetak 10.mj...
Kazu da je Amsterdam jako kisan i tmuran u to vrijeme. Dakle, nesto sto vas se dojmilo, gdje vam je bilo divno, sto pamtite 😊 voljeli bi ici busom, jer se aviona dosta plasim 😂 Irsku i Englesku sam jedva prezivjela 😲 ali... eto otvorena sam i za tu opciju.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Drakula u Transilvaniji i Bukurešt...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:05   #2362
Da da, ta opcija je takodjer u razmatranju 😁
Nista, preostaje mi da napisem par prijedloga pa izvlacim iz sesira 😂😎

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:29   #2363
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Listam ovog Putolovca i samo se sve vise zbunjujem 😂

Ljudi, molim vas dajte mi preporuku za europsko putovanje, kraj 9. ili pocetak 10.mj...
Kazu da je Amsterdam jako kisan i tmuran u to vrijeme. Dakle, nesto sto vas se dojmilo, gdje vam je bilo divno, sto pamtite 😊 voljeli bi ici busom, jer se aviona dosta plasim 😂 Irsku i Englesku sam jedva prezivjela 😲 ali... eto otvorena sam i za tu opciju.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Prag možda Beč
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:43   #2364
Vjerovatno ce biti Amsterdam ili Rim. No htjedoh pitati kakva su iskustva sa Putolovcem? Mozete li preporuciti neku od agencija? Citala sam o neki bed buggsima po Amsterdamu pa... 😂😂😂
Tko je bio neka natipka 😎

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 08:34   #2365
Kontkretno radi se o ovoj ponudi:

http://www.globaltravel.hr/ponuda-pu...tobusom-6-dana

Rim ili Amsterdam, pitanje je sad 😁

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje beze : 29.06.2017. at 09:52.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:32   #2366
Smile Jungle Tribe i Hrvatski Klub Putnika

Pozdrav,

Zanima me ima li netko iskustva dalekih putovanja s agencijama Jungle Tribe i Hrvatski Klub Putnika?
Konkretno me zanima opcija putovanja Meksiko i Kuba (s jednom i drugom agencijom)...

hbrlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 23:01   #2367
Quote:
hbrlek kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Zanima me ima li netko iskustva dalekih putovanja s agencijama Jungle Tribe i Hrvatski Klub Putnika?
Konkretno me zanima opcija putovanja Meksiko i Kuba (s jednom i drugom agencijom)...

I mene zanima ovo za Jungle tribe jer smo muž i ja rezervirali i platili prvu ratu za Meksiko i Kubu.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 04:36   #2368
sretno,posebno u hostelu Amigo suits u meksiko citiju
nek vas net ne zavara
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 08:28   #2369
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
sretno,posebno u hostelu Amigo suits u meksiko citiju
nek vas net ne zavara
Može malo više info, iz ovog komentara ne mogu puno iščitati?
hbrlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:23   #2370
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Nemoj ići s njima, bolje plati 200-300kn više.
Potpis. Nikako ne Alga.

Išla sam s njima u Rim, katastrofa. Neudoban i skučen bus primjeren za putovanje do Rijeke, možda, a ne do Rima. Vodič onako, srednja žalost. Najgore od svega je bio hotel u koji su nas smjestili, kojem ne znam tko je dao dozvolu za rad. Namještaj star i zapušten, neki dijelovi razbijeni i rasklimani, na pokrivaču rupa od opuška, jasno vidljiva (čak je ni ne pokušavaju sakriti) i, kao šlag na kraju, posteljina prljava! Na njoj su nas dočekale dlake i mrlje, valjda kao znak dobrodošlice. Jastučnice mijenjaju tako da ih okrenu na drugu stranu. Užas, nikad u gorem smještaju nisam bila, ne znam kako taj nazovi hotel nije do sada zatvoren, postoje li u Italiji kakve inspekcije.

Iako Alga stvarno zna biti nešto jeftinija od drugih agencija, ne isplati se.
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:37   #2371
Pozdrav, je li netko putovao u Budimpeštu s Algom? Mi idemo za 2 tjedna
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 19:18   #2372
Palma travel- jedna od najgorih agencija.
Poslao im upit za Moskvu za točno određen datum, žena mi u mailu sve napiše, ali izostavi da je taj moj datum putovanja pun, nego u nekom drugom terminu 10 dana kasnije da ima mjesta. A ono najgore, uopće nije rečeno da je vodič slovenski, jer je to transfer do Ljubljane i tamo se valjda spaja s tom većom slovenskom grupom. Kad sam to saznao, odustao sam. 10000 kuna mi je malo previše za takve kombinacije.

Onda i dalje lažu na samom webu: Sicilija i biseri južne Italije -garantirano, a ja pošaljem mail s upitom, i žena kaže, ne, to je otkazano zbog premalo putnika. Ja pitam zbog čega na webu piše da je garantirano, ali nije mi odgovorila. Sramota.

Isto tako vidim da ovo ljeto se jako otkazuju mnoga putovanja, recimo Bugarska i Rumunjska je otkazana, Sicilija itd... a koje su inače uvijek išle. Čak se i zapadnoeuropske prijestolnice nisu održale jer se ljudi boje terorizma valjda.

Sad gledamo ovu turu Španjolska-Portugal 12 dana, glavni organizator Bravo. Znam da će biti vruće, ali me zanima jel netko bio možda?
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:31   #2373
POzdrav!
zanima me je li ima neka turistička agencija u Splitu koja organizira putovanja van Hrvatske?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:41   #2374
Integral-nikad više.Garantirano putovanje tjedan dana prije polaska otkažu.Znači putovanje najave kao garantirano,dođem se prijaviti-11.po redu
Pitam djelatnicu-kako je garantirano ak sam ja tek 11-a..I ajde rezerviram.Dva tjedna kasnije zovem i pitam dal je garantirano,djelatnica mi odbrusi da ako piše na stranici da je onda je..I par dana kasnije odem uplatit.Do jučer stajalo da je garantirano i danas mail-poštovana zbog malog broja putnika otkazujemo bla bla bla..Tak da kod njih očito garantirano ne znači ništa.Ugl.nikad više ništa kod njih ne ugovaram
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 11:51   #2375
Iskustva Idea putovanja?
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 18:15   #2376
Idea Club Travel

Putovali smo za vikend u Budimpeštu s Idea club travel.

Autobus-5/5 moderan, udoban autobus, vozač je bio odličan.
Vodičkinja-5/5 za sve pohvale
Hotel-4/4 hotel Flamenco 4* Iako je 4* nije baš nešto. Običan hotel, dosta blizu metroa. Glavno da je bio čist.
Budimpešta-prekrasna, svakako ju posjetite

Sve ukupno-5/5- Putovanje je bilo savršeno! Mi smo ovo putovanje rezervirali neka 2 tjedna prije polaska. Za sve pohvale agenciji i nadam se da ću imati još prilike putovati s njima, jer mi je sljedeća destinacija u koju bi išao Rim
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:02   #2377
Da li netko moze preporuciti agenciju za London?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 07:30   #2378
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Da li netko moze preporuciti agenciju za London?
mi smo išli s modom, super je vodičkinja, i sve je bilo super. za razliku od grčke, radi koje više neidem s mondoom, ali i općenito agencijama u rh. ciganluk.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 18:05   #2379
Mondo uglavnom i vodi london. Pratiteljica na putovanju je odlicna, vrlo sposobna zena. Za ostale destinacije njih nikako ne bi preporucila jer su me temeljito razocarali. Nakon nekoliko upucenih im zalbi, ponudili su mi poklon bon u iznosu 200 kn za neko iduce putovanje. Ma da su mi nudili i 2000 -hvala, ali ne hvala. Cigani.

Nasuprot tim losim iskustvima s mondom i integral pothodnikom, za atlas, a pogotovo za kompas imam samo rijeci hvale.
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:28   #2380
Da li netko zna da li će atlas uskoro opet imati akcije tip 1+1 gratis ili nesto jako povoljno last minute kako je do sada u zadnje vrijeme bilo jer su u krizi?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.