Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 14:30   #41
Quote:
SpoBob kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno, prije izlaska zapazio da Robert Carlyle glumi ne samo Begbiea, nego i njegovog oca (u flashbacku), pa u međuvremenu to zaboravio i sad opet vidio na IMDb-u. Jučer u kinu nisam primijetio, ali u idućem gledanju moram obratiti pažnju. Ili je podatak pogrešan ili se Carlyle prokleto dobro "uklošario"...
Trivia, između ostalog, spominje i da se Carlyle za vrijeme snimanja klonio svoje obitelji jer se potpuno ufurao u lik Begbiea - pa ih valjda nije htio traumatizirati
Plus, manijak si je izbio dva zuba za ulogu... u stvari, jedan implant (vjerojatno krunu), pa usput i susjedni zub.
SPOILERI!
Glumi ga 5 sekundi u nekakvom umjetničkom flashbacku u polumraku...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:38   #42
Quote:
SpoBob kaže: Pogledaj post
obično se vrte do mjesec dana (jedino crtići idu dulje, ili veliki hitovi tipa Star Wars).
U Zagrebu se u nekom od kina može zadržati neka kopija i tjedan-dva dulje, ali probaj prizdraviti do sredine ožujka (krenuo je 23. veljače).
Ja sam ga večeras odgledao i baš sam se osjećao ko da sam se nakon 20 godina izbivanja opet malo družio s ludom familijom ili starim šulkolegama
Ocu, da.. vjerojatno u subotu. S tim da sam ja u Splitu, al nebitno..Ovo ne smijem propustit u kinu.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:50   #43
Znači nastavak definitivno nije loš, meni dosta zabavan i prekrasno nostalgičan. Zanimljivo je vidjeti sve te likove opet, kako su se promijenili ili ostali isti tokom godina. Ima bogami dosta ludih scena, opet jebeno snimljeno, kraj mi je super sjeo kada je pustio napokon pjesmu.

Spud mi se nekako najbolje razvio kao lik, Sick Boy ostao smeće, na Begbia ne treba previše riječi trošiti, jebeni psihopat.

Soundtrack mi je onako li-la, neke stvari su mi bili bezveze, neke odlično pogođene.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 19:55   #44
Prvi dio je imao odličan završetak, baš ne vidim smisao nastavka...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 09:49   #45
Jedva čekam pogledati nastavak... prvi dio mi je prebrutalan bio, iako sam ga zadnji put gledao prije 15-ak godina te legendarne scene su ostale u sjećanju kao da sam jučer gledao, plus cijla ta atmosfera filma, dinamika događaja, detalji, fenomenalna muzika... ovo je must watch definitivno...
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:40   #46
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prvi dio je imao odličan završetak, baš ne vidim smisao nastavka...
Znači, Irwine Welsh nije trebao ni pisati drugu knjigu (a ni treću; Skagboys ) pošto je već prvu dobro završio

Baš ne vidim smisao tvog komentara.
kinfaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 22:08   #47
Quote:
kinfaka kaže: Pogledaj post
Znači, Irwine Welsh nije trebao ni pisati drugu knjigu (a ni treću; Skagboys ) pošto je već prvu dobro završio

Baš ne vidim smisao tvog komentara.
Ne znam zašto nastavak toliko smeta nekima? Osobno sam cijelo vrijeme imala osjećaj kao da na ekranu vidim stare prijatelje. Danny Boyle je iz pve knjige izvukao najbolje i najviše što je mogao. Meni je film puno bolji od knjige. Za drugi dio ne znam jer nisam čitala ali obećala sam si da hoću.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:40   #48
Quote:
Funny Queen kaže: Pogledaj post
osjećaj kao da na ekranu vidim stare prijatelje
Točno to... ko da sam bio na 20-godišnjici mature, ali sa zanimljivijim (i malo opasnijim) likovima
Bilo bi loše da su išli na nastavak odmah nakon uspjeha prvog filma, ali ovo je rađeno s prave vremenske distance.
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:04   #49
Pristojno ali ni do koljena originalu, hebi ga, nije bilo ni za očekivati.
Ziggy Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:33   #50
https://www.youtube.com/watch?v=HVDZOKf_Pyg
T2: Trainspotting - 29 Deleted Scenes
skoro pola sata
Rizling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 21:12   #51
Moj kratki osvrt na film:

https://www.youtube.com/watch?v=sWIWQ5GBlgU
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:47   #52
Pogledao sam 40-tak min. i odustao zbog dosade.
Btw. gledao sam prvi (fenomenalan) dio.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:11   #53
ja isto nisam izdrzao ali ni prvi dio me nije kupio
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 02:27   #54
Prvi film je bio do jaja, a nastavak je čista kamilica. Realno gledano, nastavak skoro nikad ne nadmaši prvi dio.
piaget is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:22   #55
Obrat monologa "Choose life"

istina, manje mračan nego jedinica, baziran više na toj osveti povratnika nakon 20 godina. s tim da je poanta nihilistička. makes me wonder... would you choose life?

zadovoljan viđenim. 'twas a fun ride
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:31   #56
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Obrat monologa "Choose life"
jednako dobar ko i nortona u 25th hour.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:49   #57
Iskreno, malo me podsjeća na monolog Tylera Durdena iz Fight Cluba. Dođe slično.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.