Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2016., 12:22   #741
ako idem autocestom,uđem u kutini i koliko onda naplatnih postaja imam,zagreb east,lučko? i gdje točno plaćam,možda ti je ovo sve smiješno ali nemam koga pitati a neznam gdje da to saznam hvala
ljevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 12:37   #742
Kutina - Sisak - Petrinja - Vojnić - Slunj - Gračac - ZatonObrovački - Posedarje - Pag - to ti je najjeftinija varijanta
Najbolja - definiraj koji ti je prioritet
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 12:49   #743
Quote:
mack1 kaže: Pogledaj post
Kutina - Sisak - Petrinja - Vojnić - Slunj - Gračac - ZatonObrovački - Posedarje - Pag - to ti je najjeftinija varijanta
Najbolja - definiraj koji ti je prioritet
kakva je cesta na toj ruti?možda kod gornje ploče se priključit na autocestu do posedarja
ljevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 14:03   #744
Petrinja - Vojnić je puna zavoja, ali je kilometarski puno kraća od obilaska preko ZG.
Dalje je OK, putna 60-90, osim Slunja i Plitvica, gdje ovisiš o broju turista. Spoj od Udbine na G.Ploču i skratiš si put za oko pola sata u odnosu da ideš okolo.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 14:29   #745
Ja sam uvijek za autocestu ako se ide prvi put negdje.
To jest skuplja opcija ali je najsigurnija.
Dakle, ili ides do zute lokve gdje izlazis sa autoceste, spustis se u senj za cca 25min i onda magistralom prema trajektu (smjer karlobag) nekih 45-60min voznje.

Druga opcija je autocesta do Posedarja gdje izlazis, onda magistralom na sjever (smjer prema senju) i jako brzo si do trajekta.

Naravno postoji i treca opcija da ne koristis trajekt nego ides do zadra, izlaz zadar 1, pa magistralom prema Ninu i Paskom mostu.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 15:09   #746
Ako ide u sam Pag, preko Senja mu je puno duza opcija i skuplja nego preko Maslenice i paskog mosta
Ma kakav izlaz zadar1?? Izlaz Posedarje!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 15:21   #747
hac.hr
molim
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 15:30   #748
Moze i posedarje

Uostalom ima sve na stranicama haca, haka ili google maps odnosno via michellin.
Ne vjerujem kako se ne zna koristiti netom
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 17:02   #749
Mozes izici u Karlovcu s autoceste pa dalje starom cestom prema Pagu
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 12:42   #750
A dobro - pusti iščuđavanje, bolje neka pita...
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 09:33   #751
još jedno pitanjce,kad se vraćam sa Paga,mogu ući na naplatnu posedarje i izaći na gornju ploču? jer mi taj put neda staviti na navigaciji,vodi me preko jadranske magistrale na naplatnu maslenica.hvala
ljevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 09:43   #752
Da, tako je. Udjes u Posedarje, izadjes na Gornju Plocu, pa dalje nakon silaska sa autocrste pratis pravac Udbina/Plitvice/Korenica, tako nekako.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 13:04   #753
kakvo vrijeme bude u Zubovićima (odnosno ta cijela strana otoka)? jel ok za djecu? nema vjetra, more toplo?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:51   #754
Molim Vas info... Trebali bi ljetovati u Gajcu, pa nas zanima dali postoji "plaža" u blizini Gajca (gdje se može doći i sa autom) gdje bi mogli biti doslovno "sami"... Imat ćemo u društvu 2 osobe sa invalidetom koje ne žele biti izložene pogledima drugih.
Bitno je da ima malo hlada i da je pristup vodi ok za dijete od 4 god.Hvala!
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:01   #755
Quote:
bucek kaže: Pogledaj post
Molim Vas info... Trebali bi ljetovati u Gajcu, pa nas zanima dali postoji "plaža" u blizini Gajca (gdje se može doći i sa autom) gdje bi mogli biti doslovno "sami"... Imat ćemo u društvu 2 osobe sa invalidetom koje ne žele biti izložene pogledima drugih.
Bitno je da ima malo hlada i da je pristup vodi ok za dijete od 4 god.Hvala!
Valjda ti je jasno da na Jadranu ne postoji plaža na koju možeš doći autom, da si na njoj sam i još da ima hlad, a pogotovo ne na Pagu. Ako želite biti 100% sami, onda samo usamljene uvalice do kojih se može doći čamcem.

U blizini Gajca najbolje od ovog što tražiš su Kolanjsko blato i Girenica. Pristup autom, relativno malo ljudi, ali nema hlada. Na Girenici ima konoba sa hladom.
maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:15   #756
Bucek, vise ne pisem javno na forumu, ali posto je invalid u pitanju, krsim pravilo. Preporucujem Simune, ogromna plaza (sljuncana) sa predivnom borovom sumom, ta plaza ima i dijelove gdje mozete biti sami. Ne skroz, ali s jako malo ljudi da vas nitko i ne vidi (tj dio te plaze koji je blizi kampu Simuni), a parking je u borovoj sumi uz plazu (njblize plazi se mozete parkirati nekih 10 metara od plaze, takodjer u hladu).
10 min voznje od Gajca, ali isplati se.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 08:07   #757
Hvala na info...maks znam da je skoro nemoguće što tražimo....ali ajde 10ak ljudi okolo valjda neće biti problem
nasmijanonebo hvala...znam da su Šimuni divni....mislila sam da je puno dalje..baš super.
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 23:17   #758
Bio iko u Potočnici?
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 09:52   #759
Tko drugi nego osoba koja ovo pise


Ali pitaj nove modove.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 11:32   #760
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
Bio iko u Potočnici?
Bila sam prije par godina u sklopu nekog mini roadtripa po Pagu, posto je krajnji cilj bila uljara u Lunu, nismo se tamo dugo zadrzali, ali jako mi se dopalo. Rekli smo da cemo se svakako jednom vratiti "na dulje", nazalost to jos nismo ispunili.
Krasno malo mjesto...
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.