Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 01:58   #1641
A tako je bilo - naravno, nisam vozila brzo i nije bilo puno drugog prometa, tako da su mi te krivine i potreba za stalnim mijenjanjem brzina i kočenjem pomogla da mi se popravi koordinacija ruku i nogu i po prvi put sam se osjetila da zaista kontroliram vozilo. Dobro se sjećam osjećaja zadovoljstva na kraju puta, i da je bila noć, vozila sam s farovima. Možda me zato bilo manje strah, nisam vidjela provaliju lijevo od sebe (gore je kad se ide prema Jelsi, onda je provalija desno, na strani gdje voziš - ili gdje sjediš kao suvozač!).
Nisam neka velika vozačica i strah me je voziti sama po gradu s puno vozila oko mene i kad se trebam prestrojavati, ali seoske i otočke krivine su mi čisto ok. Dok god držim nogu na kočnici, nije me strah.

Po Hvaru ne treba ludovati i pretjecati i ne treba se nervirati ako su drugi vozači nestrpljivi. Iako kad se juri ujutro na trajekt u Sućuraj, bolje dati volan iskusnijem vozaču (čitaj: mužu).
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 15:14   #1642
Ima netko preporuku za mjesto na Braču, za ići s malom bebom?
Znači beba ne hoda pa i nije tolko bitno kakva je plaža, jer neće trčati po njoj, ali hlad i blizina apartmana je bitna.
Hvala
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 14:09   #1643
Ljudi šta mislite o Cavtatu, kao o alternativi za Brač?

(još cekam odgovore na neke upite za Brač, a u međuvremenu imam jednu OK ponudu za smjestaj u Cavtatu)

Svaka info bi dobro došla.

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:40   #1644
Copy/paste sa drugih tema gdje trazim smjestaj...ovdje bih mjesto Sucuraja zamjenila sa Supetarom.
Solo sam putnik koji trazi smjestaj u Sućuraju na Hvaru u periodu od 24.6-27.6 (tri noci), nesto do 20 eura. U potrazi sam za mjestom na koje cu se uvijek vracat.Volim prirodu i u blizini da nema buke , samo jedan ducan da se mogu podmirit za hranu. U obzir mogu doc i druge destinacije koje zadovoljavaju mojim zahtjevima.Nista posebno ne trazim sm mira i tisine i povoljnog smjestaja da se samo malo bućnem u more i to je to.Tnx
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 18:13   #1645
Pozdrav svima!

Trazim smjestaj u Bolu od 10.08.-17.08. za dvije osobe do max. 60e.
Datumi su fleksibilni.

Hvala!
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:17   #1646
Jel ima da je itko vec bio u onom novom resortu od Svpetrvs hotel u Milni da da neke dojmove?
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 22:18   #1647
Pozdrav!
Tražim smještaj u Supetru 10 noći između 31.7 i 13.8., dvoje odraslih i dvoje djece. Po mogućnosti bliže Plivi.
Supetar preferiram, ali može i bilo koje drugo mjesto, samo da ima hlada na plaži.
GrayWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:18   #1648
Quote:
GrayWolf kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Tražim smještaj u Supetru 10 noći između 31.7 i 13.8., dvoje odraslih i dvoje djece. Po mogućnosti bliže Plivi.
Supetar preferiram, ali može i bilo koje drugo mjesto, samo da ima hlada na plaži.
Pozdrav. Poslao sam vam odgovor u poruke privatno, pa provjerite. L.P.

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 00:23   #1649
Zna li netko postoji li na Bolu neka trgovina gdje se prodaje obuća, tj.cipele?
dani.du is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:00   #1650
uskoro idem na brač ili hvar, kakva je situacija sa smještajem i cijenama, trebam za 4 osobe, ništa luksuzno
rotin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:56   #1651
Pozdrav!

Imam jedno pitanje... 10.7. idemo na Bol. Zanima me dali ima smisla sa sobom uzeti bicikle? Dali se je moguče voziti iz centra do zlatnog rata i do samostanske plaže?
Znam da je na ovoj relaciji šetnica, vjerojatno puna ljuda, da za bicikliste nema prostora?

Puno hvala na odgovoru!
Pepo1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:57   #1652
Pozdrav!

Imam jedno pitanje... 10.7. idemo na Bol. Zanima me dali ima smisla sa sobom uzeti bicikle? Dali se je moguče voziti iz centra do zlatnog rata i do samostanske plaže?
Znam da je na ovoj relaciji šetnica, vjerojatno puna ljuda, da za bicikliste nema prostora?

Puno hvala na odgovoru!
Pepo1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:12   #1653
Apsolutno ima smisla - taj dio od grada do Zlatnog rata je divan, ravan i skoro sav u hladu. Nemaš brige za gužvu - svi stanu
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:54   #1654
Milna

Pozdrav,

zanima me ako netko zna, sto se u Milni dogada sa zapocetim kucama (ima ih 10-ak i navodno tako stoje vec godinama), na potezu od Nadosibove prema uvali Osibova? Ove godine smo prvi put tu ljetovali i uvala je predivna. Nevjerojatno je da te kuce tako propadaju, a uvala raj...

Lp
tenzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:54   #1655
pa mislim da je tu nešto novo gradio ovaj iz Supetra. Marijon Waterman. ne znam jel te ili skroz nove no sad ima novo naselje.
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:18   #1656
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
pa mislim da je tu nešto novo gradio ovaj iz Supetra. Marijon Waterman. ne znam jel te ili skroz nove no sad ima novo naselje.
To su druge mislim, vidjela sam-prekrasne su, lijepo naselje. A ove navodno stoje bar 10 god, bas propadaju, steta, ja bih jednu tu da ju renoviram 😂😂😂😂.
tenzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:03   #1657
Razmisljamo gdje otici na janjetinu.. nasla Gospodnetice u Dolu, cini mi se dobro..recentna iskustva? Alternativa mi je Gazul ili Hacienda blizu Selca.
I jedno za lokalce, skroz nevezano, ima tko preporuku za pvc stolariju na Bracu?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:37   #1658
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za mjesto na Braču, za ići s malom bebom?
Znači beba ne hoda pa i nije tolko bitno kakva je plaža, jer neće trčati po njoj, ali hlad i blizina apartmana je bitna.
Hvala
Postira, Molo Lozna ili Sutivan onaj dio prema uvali Likva
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:30   #1659
Mi bili na ziher u konobi Kopačina u Donjem Humcu prošli tjedan.

Jako, jako dobro, i to ja kao kontinentalac nisam od janjetine i mora biti savršena, mlada i bez imalo onog mirisa. Ali smo se bogme vratili još zadnji dan na ručak prije trajekta ovaj tjedan
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:03   #1660
Hvala, i ja s Kopacinom imam dobra iskustva, ali htjela bih isprobati nesto drugo
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.