Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2006., 21:37   #41
u principu........ u principu......a ako hoces u privatni smještaj, bakica Stanka 051724178(reci da ti je Joško da br)...
__________________
;-P
micamacaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 21:39   #42
a sta ste svi tako gostoljubivi
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 00:25   #43
ma i više od toga. samo se to izvana ne vidi. imaš svuda od raba pa do lopara. ti kreni kud te volja. mjesta ima i u privatnom smještaju i u bilo kojem hotelu. sretni su da itko dođe. a i u hotelu se možeš dogovarati za cijenu. nije sve što piše. od imperiala, padove, rosamar (bivši international), pa i kod strabića je dobro, na samom ulazu u gradsku šumu. blizu ti je ljetno kino, a možeš se švercati i sa vidikovca.
fridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 22:21   #44
Evo me, na vikend stižem za 3 tjedna

i još uvijek neznam što je paintball
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 02:50   #45
Ja sam na moru od 1.6 - 5.6.
Mislo sam na Hvar ali mi daleko za tako kratko ici!
Kontam Rab...
Samo mi recite jel ima neka uvala ili negdje gdje je more toplo?!!?
Da se moze okupati malo!
Ajd hica mi je da to rijesim!
Moze i privatni smjestaj ili povoljan hotel!

Moze na pm sve informacije i zovem!

Ali prvo mi odgovroite kakvo je vrijeme pocetkom lipnja inace...jel se domaći kupaju?!?!
fic1984hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 23:40   #46
ja idem 15.7. jeeeeeedva čekam. rab mi je jedno od dražih mjesta na moru
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 09:03   #47
Koliko ima od Banjola do centra Raba?
Reki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 22:30   #48
Quote:
Felix Arba kaže:
Parking je jedan od najvećih problema na Rabu, pogotovo u špici sezone. Noćni život se jako popravio zadnjih 2-3 godine. Prednost Raba (po meni) je to što nema puno razuzdanih tinejdžera već ekipa od 25 nadalje.... Plaže : Rajska plaža u Loparu (2 km pješčane plaže), plaža ispod grada, barbat, kampor Mel.... Ako želite malo aktivniji odmor onda definitivno preporučam park prirode šumu Kalifrant sa odličnim MTB i trekking stazama. Zatim Frugu, brdo iznad Supetarske Drage, omiljeno izletište rabljana. Tko voli prirodu mora vidjeti Frugu ! Vrh brda izgleda kao da ste negdje u lici a ne na otoku. Tamo također ima puno mtb i trekking staza, Paintball klub itd. Ako trebate još kakvih informacija pitajte
Pitam!
Daj mi reci nešto više o tim izletima. Di to točno je i koliko su udaljeni od Lopara?
Napomena:U MTB minutama-imamo plan obići cijeli otok biciklima.
Ima li gdje za viditi te karte i ta mjesta?
Tnx
Blesa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 12:51   #49
Gdje na Rab?

Ukoliko volimo mir, tisinu, udaljene plaze i jako malo ljudi na njima? Dal' uopce postoji takvo mjesto na tom otoku?

Isprike sto otvaram novi thread o Rabu, na onom drugom se traze mjesta za zabavu, a ja pitam za mjesto na osami...

hvala na odgovorima
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:12   #50
Postoji samo trebaznati za njih. Suha Punta (Kampor) ima odličnih uvalica u kojima nema puno kupača ali se do njih i treba prošetati. Isto tako imaš par fantastičnih plaža u Loparu (Sahara itd).
Ako te još nešto zanima pucaj
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:17   #51
Quote:
Blesa* kaže:
Pitam!
Daj mi reci nešto više o tim izletima. Di to točno je i koliko su udaljeni od Lopara?
Napomena:U MTB minutama-imamo plan obići cijeli otok biciklima.
Ima li gdje za viditi te karte i ta mjesta?
Tnx


U turističkoj zajednici možeš dobiti kartu sa ucrtanima stazama za trekking i MTB

a nešto slikica Fruge ima na www.paintballrab.com
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:19   #52
Quote:
Reki kaže:
Koliko ima od Banjola do centra Raba?
Banjol je mjesto na ulazu u Rab. Od početka banjola do Raba ima 15-tak min pješačenja
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:24   #53
Quote:
fic1984hr kaže:
Ja sam na moru od 1.6 - 5.6.
Mislo sam na Hvar ali mi daleko za tako kratko ici!
Kontam Rab...
Samo mi recite jel ima neka uvala ili negdje gdje je more toplo?!!?
Da se moze okupati malo!
Ajd hica mi je da to rijesim!
Moze i privatni smjestaj ili povoljan hotel!

Moze na pm sve informacije i zovem!

Ali prvo mi odgovroite kakvo je vrijeme pocetkom lipnja inace...jel se domaći kupaju?!?!
Trenutna temp. mora je oko 19-20 C. Ovaj vikend je bilo kupanja ko u priči a večina plaža ima puno plićaka tako da je tamo more i toplije. Smještaj potraži u hotelu Ros Maris , novi hotel super uređen, na samoj rivi a trenutno imaju neku akciju za ful malo love ! (mislim za nekakvih 200-tinjak kuna) www.rosmaris.com
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:58   #54
kad dođete na rab... lipo uzmite barkarjola i neka vas vodi u uvale s druge strane Frkanja... matovica, gožinka, ćifnata, valsika, suha punta... to su vam prekrasne zatvorene uvale, s melom na dnu (meki pijesak) i borovom šumom okolo... mir, tišina, samo se cvrčci čuju..

na kraju dana lijepo se pješke zaputite u veliki restoran na "najlonu" (FKK odnosno nudistička, jedna od najvećih i najljepših na obali jadranskoj) i gledajte uz večeru more i sunce kako zalazi... posli se lipo odite jebavat u Dundovo (šuma na Frkanju)

i onda navečer skroz prebacite se na lungo mare od pjacete do palita po sv. Eufemiji. morete stat i napit se kod Banove vile... dođete kasnije u apartman, malo se odmorite i obučete, i onda u grad na pijaču i lumpanje do jutra... a morete i autom se zaletit do Santosa kod Pudarice.. cca 15-estak minuta od samog Raba

i tako...
Mr. Pimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:02   #55
rab je u banani, pogotovo šta se izlazaka tiče.
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:05   #56
Quote:
Reki kaže:
Koliko ima od Banjola do centra Raba?
kako od kojeg dijela banjola. banjol ti počinje skroz od hotela padova i proteže se do barbata.

dakle hotel padova je u uvali 1. padova. onda ide 2. padova pa onda treća padova (tu je kamp). onda još malo banjola i onda ide barbat.

e sad, od prve padove do grada je 10 minuta pješke.
od druge apdove do grada je 15 minuta pješke
od treće padove je 20 minuta.
od granice s barbatom je već skoro po ure.

ovisi o tempu hodanja. prednost je što je cilin putem lungo mare šetnja.
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:07   #57
more bit, al od lanjske godine ima par novih stvari... Vellum, San Antonio (dobro, to je staro), Santos.. ajde ovo je šminkeraj.. al i za "dicu" ima par diskoteka (Grand npr)
Mr. Pimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:14   #58
Quote:
Mr. Pimp kaže:
more bit, al od lanjske godine ima par novih stvari... Vellum, San Antonio (dobro, to je staro), Santos.. ajde ovo je šminkeraj.. al i za "dicu" ima par diskoteka (Grand npr)
velum je na jako lošoj lokaciji. u šarengradu, di nema n od noćnog života.

san antonio je ok klub ali je mali i više je u stilu birca u koji se ide prije izlaska.

grand je za dicu i počeli su puštat cajke, kao što čujem.

santos je recimo OK, to je možda i jedino dobro misto za izać na rabu ali je daleko van grada pa ako ćeš pit riskiraš da te policija zaustavi na povratku. usto, u santosu je dobro samo subotom.

u gradu rabu postoje još dva-tri mista di zna bit dobro --> le journal u donjoj ulici i forum pored njega. od kafića još sanda isto u donjoj ulici ili amadeus ako ste u rokerskon điru.

općenito, profil gostiju na rabu je takav da vani nije baš ludo. uglavnom tamo idu sredovječni švabe s klincima.

ako birate rab umjesto zrča i očekujete sličan način zabave, razočarat ćete se.

dovoljan je podatak da ljetujem na rabu cca 8 godina i jeba san samo kad san dovea curu sa sobon
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:17   #59
asti srca, a ja 20 godina cca
Mr. Pimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 19:19   #60
Quote:
Mr. Pimp kaže:
asti srca, a ja 20 godina cca
vidin ni ti nisi jeba?!
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.