Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 09:36   #21
LOVRAN

pozdrav!! zanima me dali operacije idu preko hzzo ili se placa??hvala,ustvari kakva je to bolnica privatna ili drzavna
rens22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 10:17   #22
Quote:
maxy90 kaže: Pogledaj post
ja sutra idem u lovran.. dali netko zna dal bolnica ima wifi?
Nema
k1ll3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 10:18   #23
Quote:
rens22 kaže: Pogledaj post
pozdrav!! zanima me dali operacije idu preko hzzo ili se placa??hvala,ustvari kakva je to bolnica privatna ili drzavna
Drzavna
k1ll3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:18   #24
Ima li netko za preporučiti ortopeda u Lovranu koji je ipak specijaliziraniji za proteze ramena? Smješi mi se ugradnja proteze ramena pa razmišljam o Lovranu..... Dobrodošli svi savjeti....
bela player is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 22:45   #25
imam otvorenu ranu na potkoljenici i imam bakterije i to več šesnaest mjeseci .Pa me zanima dali u Lovranu ima plastična kirurgija i dali i kakvi su to doktori i koliko se čeka na operaciju.
Vinko 59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 15:00   #26
Smile Bolnica Lovran; Dr. Andrej Zec

Poštovani,

moj se otac planira operirati u bolnici u Lovranu. U pitanju je operacija kuka, to jest stavljanje umjetnog kuka.

Ono što ga zanima je sljedeće:

1.pregledao ga je mlađi doktor, Andrej Zec- ima li netko iskustva sa spomenutim doktorom? S obzirom na to da djeluje mlađe

2.stoji li to da ako ga je pregledao dr. Zec, da će ga on i operirati? ili se negdje može vidjeti tko je točno kirurg prije operacije?

3.ako je netko imao ovaj operativni zahvat u Lovranu, kakva su vam iskustva nakon operacije? koliko je trajao oporavak?

hvala unaprijed na vašem vremenu i odgovoru,

zabrinuta kćer
Aspensbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 13:09   #27
1971 sam operiran u toj bolnici nakon teške traume, od zdrobljenog koljena su napravili mozaik , povezali šrafima i eto u 70-oj godini još uvijek skoro pa normalno hodam.Dr. Parac Ivo me je operirao, dr Rodi Josip me je nadgledao moj oporavak. Uvijek je Lovran imao vrhunske ortopede ako en i najbolje u ondašnjoj Jugoslaviji, Sa svih strana su dolazili pacijenti na ispravke. Na čelu klinike je bio prof. dr. Mihelčić, a ovi sadašnji su pod njihovim ućenjem naslijedili svo znanje i zato tko ima šanse se tu lijećiti neka zahvali bogu, jer u bolje ruke neće doći. 1973 na komisiji u Zagrebu Prof. dr. Mandić (čini mi se da se tako zvao) je jasno rekao zahvalite bogu što ste stradali u Opatiji pa su vas dovezli u ort.kliniku Lovran i da su vas tamo operireli, jer da ste bili u Zagrebu mi bi vam ukočili koljeno za uvijek, mi ovdje još ne radimo takvih operacija. Ta klinika je uvijek dva koraka ispred drugih klinika.

Zadnje uređivanje johaneseker : 04.04.2016. at 13:23.
johaneseker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 01:25   #28
dr.Širola je daleko najbolji ortoped...topla preporuka!
mala vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 13:33   #29
Ima li netko preporuku za ortopeda u Lovranu koji se bavi problematikom gležnja? Nigdje ne mogu naći popis njihovih dr..
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 23:02   #30
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za ortopeda u Lovranu koji se bavi problematikom gležnja? Nigdje ne mogu naći popis njihovih dr..
Dizem ovu temu s istim pitanjem, jako mi je bitno i hitno?
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 19:37   #31
Pozdrav svima,
Imam problema sa koljenom(skijaška ozljeda),pa vas molim da mi preporučite koji je doktor odličan za koljena u lovranu,bit će potrebna operacija po sadašnjem doktoru,al sam nesiguran u njega,ne čini mi se odlučan,i htio bih na pregled u Lovran,a neznam kojem doktoru,svaka preporuka je dobro došla,i koliko se čeka na pregled i operaciju.
Hvala
nenno77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 07:26   #32
Quote:
nenno77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Imam problema sa koljenom(skijaška ozljeda),pa vas molim da mi preporučite koji je doktor odličan za koljena u lovranu,bit će potrebna operacija po sadašnjem doktoru,al sam nesiguran u njega,ne čini mi se odlučan,i htio bih na pregled u Lovran,a neznam kojem doktoru,svaka preporuka je dobro došla,i koliko se čeka na pregled i operaciju.
Hvala
Mene je operirao dr. Mađarević (higijena koljena, uklanjanje kalcifikata).

Cimere u sobi je operirao dr. Širola (atroskopije koljena, rekonstrukcije križnih ligamenata)

Za čekanje ne znam.
Klaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 13:51   #33
Quote:
nenno77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Imam problema sa koljenom(skijaška ozljeda),pa vas molim da mi preporučite koji je doktor odličan za koljena u lovranu,bit će potrebna operacija po sadašnjem doktoru,al sam nesiguran u njega,ne čini mi se odlučan,i htio bih na pregled u Lovran,a neznam kojem doktoru,svaka preporuka je dobro došla,i koliko se čeka na pregled i operaciju.
Hvala
Eh, sad, svi su u Lovranu stručnjaci, tako da je teško nekoga baš izdvojiti. Jedino iz svojih boravaka u toj bolnici i priča ostalih koji su u to vrijeme bili, dosta se spominjao dr. Tudor, a sa mnom je u sobi bila djevojka kojoj je dr. Mihelić operirao oba koljena (rekonstrukcija ACL-a) i jako je zadovoljna učinjenim. Mene je također operirao dr. Mihelić (3 artroskopije i 1 ugradnja Chondrotissue u gležanj), isto prezadovoljna zasad. Još sam čula za dr. Prpića samo riječi hvale, ali stvarno vjerujem da su svi vrhunski stručnjaci.

A čekanje, preglede sam najčešće čekala u rasponu od 3 tjedna do mjesec i pol dana (ovisno o godišnjem i slično), a operacije sam čekala 2-3 mjeseca, ali mislim da to ovisi i o hitnoći, o odgodama i slično.

Nadam se da inf. pomažu.
Fanika Tale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:38   #34
Danas sam obavio pregled u Lovranu,bio sam naručen kod dr.Tudora,ali ga nije bilo pa ga je mjenjao dr.Mokrović,i moram na operaciju,e sad me zanima ima li tko sa njime iskustva jer će mi on prćkati po koljenu,a nigdje ne mogu naći ništa o njemu.Hvala
nenno77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:42   #35
Quote:
nenno77 kaže: Pogledaj post
Danas sam obavio pregled u Lovranu,bio sam naručen kod dr.Tudora,ali ga nije bilo pa ga je mjenjao dr.Mokrović,i moram na operaciju,e sad me zanima ima li tko sa njime iskustva jer će mi on prćkati po koljenu,a nigdje ne mogu naći ništa o njemu.Hvala
http://najdoktor.com/hrvoje-mokrovic/d17273
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:25   #36
jel se ide isti dan kući ili se ostaje u bolnici,poslije atroskopije koljena u lovranu?,i odma će popraviti oštečenja u koljenu
nenno77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 13:44   #37
Quote:
nenno77 kaže: Pogledaj post
jel se ide isti dan kući ili se ostaje u bolnici,poslije atroskopije koljena u lovranu?,i odma će popraviti oštečenja u koljenu
Ovisi što ti rade artroskopski.Ako se radi o toaleti koljena te zaglađivanje hrskavice ili parcijalnoj menisektomiji,ideš doma isti dan.
Fantomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 22:56   #38
Zna li netko vezano uz listu čekanja i poziv na operaciju - kada si ispod 20. mjesta na listi (objavljenoj na netu) da li to znači da možeš očekivati poziv uskoro ILI te zovu tek kad te uopće više nema na listi? Obzirom da listu ažuriraju svakih mjesec i pol da znam otprilike što mogu očekivati.... tnx
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:22   #39
molim vas ima li tko podatke koji se liječnici u lovranskoj bolnici bave minimalno invanzivnom operacijom čukljeva,i općenito koga preporučujete za tu operaciju a da je iz te bolnice?
shampita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:09   #40
može li mi tko objasniti,čekam artroskopiju koljena i bio sam na listi za 7 mj,sad se lista ažurirala i sad su na listi naručeni za 8mj,mene nema na listi,a niti je tel.poziva ni išta od njih,ni operacije,ništa mi nije jasno...
nenno77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.