Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 04:27   #1
Birate li cure koje su imale manje ili vise partnera iza sebe?

Ovako ovoga vikenda sam izasao sa frendovima malo vani i zavrsio izboden pitanjima kao sto su "da li bih ja tolerirao da moja sadasnja djevojka ode parput na navu sa svojim bivsim ili da ga pozdravi na ulici" sto ja odgovorih da jer je ispalo da se onaj parput odnosi na manje od 5 puta godisnje. Dobro sad dalje nekakva pitanja o tome koliko ja toleriram da se ona druzi sa muskim drustvom i takve neke stavri da bi na kraju dosao ja do svog pitanja njima posto vidim da se radi o velikim dozama konzervativnog muskog razmisljanja. Da li bi ikada bili sa djevojkom koja je imala vise sexualnih i ozbiljnih veza iza sebe ? ili Da li bi radije birali tu djevojku ili djevojku koja je čedna,nevina bez povjesti i tih stvari.
Pretpostavimo sada da se te dve djevojke razlikuju jedino po tome da nebi poceli nabijat mak na konac. Sada oni su rekli definitivno neimati nista sa djevojkom koja je ili imala vise sexualnih partnera ili bila u ozbiljnim vezama(sto ukljucuje i prvo naravno) te da bi izabrali ovu djevojku koja je bila sa manje muskaraca. Sada moje razmisljanje ide ovako,ako je djevojka bila sa vise muskaraca samo radi sexa onda bih stvari malo dublje propipavao i ispitivao dali je to uopce ok djevojka za imat posla,ako vezu pak trazim,a ako je djevojka koja je bila u vise ozbiljnih veza onda smatram da je ona zena koja zna sto trazi,da ima iskustva i da nece pravit gluposti meni i sebi oko nekih majmunarija,da je zrelija i sposobnija sto se cijele te price tice. Ipak svi znamo da veze kao i sex nemogu biti naucene iz neke knjige ili necega vec samo praksom sto je uzasno kontradiktorno tome da muskarci rade biraju djevojke bez iskustva koje neznaju sto zele i nemogu pruziti toliku stabilnost. Stabilnost mislim po tome da je sklonija brzem odlucivanju da se pokupi jer je mozda krivo odabrala.

Sad mozgah ja malo oko toga konzervativno i dodoh do nekih nazovimo ih zakljucaka,sad to ide ovako
Zene inace biraju pomnije muskarce i ako je ljepsa djevojka tj nemora biti ni nesto ljepsa samo da nije ruzna prici ce joj oko 10 pa vise likova u jednoj veceri,naravno one 99% - 100% toga odjebu i nastave radit sta su radile,dok je kod muskaraca situacija da nebiraju bas previse jer nisu u mogucnosti nekoj posebnoj,istina postoje iznimke al necemo o njima sad,generaliziramo.
Sada ako zena bira pazljivije i nazovimo to mudrije zasto/kako je ona uspjela zavrsit sa tolikom brojkom iza sebe? Znaci li to da je ona osoba koja ima problema,nitko nevoli probleme i svi ih izbjegavamo,a pogotovo kad trazimo nekog posebnog. Tu je jos i problem straha muskarca da ispadne da je ona nesto radila sa njegovim poznanikom,sto nikome nije privlacna ideja a ako je manji grad sanse se povecavaju. Za muskarca koji je bio sa vise zena svi vole govorit da je on frajer,macan,zavodnik itd. jer je on taj koji "vrijedi" jer ako ga biraju zene,a zene pomno biraju onda on mora da je neki poseban,dok to isto ne vrijedi i za zenu,jer ona bira pomnije,a ako ona bira puno toga onda joj je puno toga dobro i onda joj je skoro pa sve dobro,i kako biti poseban u toj prici.
sta vi mislite,i kakve vi zene birate i zasto?
i mislio sam ovo spicit pod MK al smatram da su tamo ljudi nedovoljno liberalno/konzervaticno izmjesani
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Old 29.11.2010., 08:26   #2
U pravilu nije mi bitno koliko je žena imala veza prije mene.

Kad bi morao birati, a da je sve ostalo, kao što kažeš isto mislim da bi izbrao onu koja je imala više veza.
Iskustvo kod žena koja imaju veći broj veza iza sebe je faktor koji najviše utječe na takvu odluku.
Ako ništa drugo znaju što ne žele, barem smo u samom startu tu na čisto
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 29.11.2010., 08:36   #3
što je imala više veza to će više mana naći na tebi jer takve su NHF

čednije uvijek hvala a ove "emancipirane" svjedno ostanu same pa jedino kitu mogu i samo dobit
ZeN is offline  
Old 29.11.2010., 08:41   #4
Da,to je prvo kada upoznam curu,kolika ti je kilometraža...
Fakat,takve stvari se doznaju kasnije,ako ikad,ja rijetko pitam
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 29.11.2010., 08:48   #5
Svaka osoba je drugačija, pa tako neke žene biraju pažljivo, a neke odmah rašire noge. U pravilu, ako mi neka cura priđe, i nakon dvije minute mi govori da me voli (događalo mi se to par puta) ja ju izbjegavam u vrlo širokom luku. Znam da ta ne misli na ništa osim sexa, a sex na brzinu mi nikada nije bio, i nikada neće biti cilj. Najbolje bi bilo, po meni, imati nevinu djevojku za ženu. Pod tim naravno smatram da i muškarac ne smije biti probisvjet, i jašiti koga god stigne. Već sam rekao, i opet ću, nevini nevinima. Najbolje riješenje, za mir u braku. Sve ostalo vodi ka trzavicama.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 29.11.2010., 08:54   #6
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Već sam rekao, i opet ću, nevini nevinima. Najbolje riješenje, za mir u braku. Sve ostalo vodi ka trzavicama.
Ma jel ti to zagovraš da djeca krenu u bračne vode prije nego završe srednju školu?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 29.11.2010., 09:06   #7
U jednom se dijelu osjecam poseban i nikad nisam zalio. Moja draga je meni prva i ja sam njoj prvi i u tom pogledu nasa veza je 99,99% savrsena i nemamo problema nikakvih u vezi bivsih koji su nam bili i ostali u losem sjecanju. S obzirom da sam nesto stariji od moje drage i da smo usli u vezu relativno dok je ona bila jos relativno mlada (SS) ne mogu vam opisati koliko joj je znacilo sto mi je prva i koliko ju je iznenadilo to sto je to zaista tako. Isto tako ja se osjecam nevjerojatno dobro jer imam spoznaju da sam prvi i jedini i obostrano odlicno funkcioniramo vec 3,5 godina.

Meni je bilo jako vazno da budem s djevojkom kojoj sam ja prvi i zato nisam ulazio u odnose na brzinu niti brzao jer sam zelio ovo sto imam danas i to sam i dobio te niti trenutka ne zalim sto sam cekao, pa i malo dulje od uobicajenog za musko ( do 18. ) da nadjem onu pravu koja ce cijeniti to.

Ovisi od covjeka do covjeka ali meni je to veoma vazna stavka, da nije imala nikog prije. Naravno sto je starija to je teze pronaci takvu ali krenuo sam relativno rano i sve mi se isplatilo. Zato mi je danas veza vec 3,5 godine besprijekorna ...
Zaleks is offline  
Old 29.11.2010., 09:09   #8
Hm,iskeno ne znam nikog koji traži curu prema njenoj kilometraži, jebote pa nije ona auto...

Isustvo je poželjno. Dobro je kad cura zna što i kako želi. Druga je stvar ako ti nemaš puno iskustva pa te zbog toga strah imati iskusnu curu.

Imao sam svakavih, a čini mi se da je najbolja zlatna sredina - cura koja ima iskustva, a opet s druge strane ne širi noge svakome ko naiđe. Takve baš i nisu materijal za vezu
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.
Dufresne is offline  
Old 29.11.2010., 09:11   #9
vuhuuuuuuuuu pa ono 21. stoljeće, ajmo se svi jebat, svi bi jebali svaku večer....

a sutra ženili junferice, nejde to tak

osobno nisam svoju sadašnju pital za broj, niti ona mene, tako će i ostati
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 29.11.2010., 09:24   #10
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
U jednom se dijelu osjecam poseban i nikad nisam zalio. Moja draga je meni prva i ja sam njoj prvi i u tom pogledu nasa veza je 99,99% savrsena i nemamo problema nikakvih u vezi bivsih koji su nam bili i ostali u losem sjecanju. S obzirom da sam nesto stariji od moje drage i da smo usli u vezu relativno dok je ona bila jos relativno mlada (SS) ne mogu vam opisati koliko joj je znacilo sto mi je prva i koliko ju je iznenadilo to sto je to zaista tako. Isto tako ja se osjecam nevjerojatno dobro jer imam spoznaju da sam prvi i jedini i obostrano odlicno funkcioniramo vec 3,5 godina.

Meni je bilo jako vazno da budem s djevojkom kojoj sam ja prvi i zato nisam ulazio u odnose na brzinu niti brzao jer sam zelio ovo sto imam danas i to sam i dobio te niti trenutka ne zalim sto sam cekao, pa i malo dulje od uobicajenog za musko ( do 18. ) da nadjem onu pravu koja ce cijeniti to.

Ovisi od covjeka do covjeka ali meni je to veoma vazna stavka, da nije imala nikog prije. Naravno sto je starija to je teze pronaci takvu ali krenuo sam relativno rano i sve mi se isplatilo. Zato mi je danas veza vec 3,5 godine besprijekorna ...
Odličan tekst za radni ponedjeljak u kojem ukradem malo vremena za forum. Znači, imao si 18 kad ste stupili u vezu a tvoja partnerica predpostavimo 17?! Tri i pol godine ste zajedno...............znaći sad imaš 20et a ona 19est!! Strpi se još malo, najkasnije do 22ge pa da vidiš kak bude svve krenulo drugim tokom...........a ostat će sječanje na prvi sex i prvu ljubav! Ovu ziher nebuš ženil!
hrs is offline  
Old 29.11.2010., 09:57   #11
Pa draze bi mi bilo da cura nije imala previse ljubavi prije mene, ali na kraju krajeva kako to opce saznati? Sigurno je necu pitati, a kad bi i pitao ko da ce mi ona reci istinu ako ih je imala previse, sigurno da ce lagat, to se jedino moze slucajno saznati od nekog sa strane ko je poznaje.
dite is offline  
Old 29.11.2010., 10:02   #12
@Zaleks, u neku ruku ti zavidim na idealizmu i romantizmu koji prosipaš,a s druge strane te unaprijed žalim akd ti ideali tresnu o zemlju...

Ponajprije zato što sam u tvojim godinama bio u sličnoj situaciji

Sve to lijepo zvuči i bilo bi idealno u nekom durgom svijetu, a ne u ovom u kijem živimo. Još uvijek ste vrlo mladi i životno neiskusni i pred vama je brdo stvari koje će vas vrlo vjerojatno uloviti nespremne.

Da ne idem u širinu, skoncentrirat ću se na vašu nevinost. Prije ili poslije jedno od vas (ili oboje) zapitat će se što propušta s drugima i zašto bi se baš morao skrasiti s prvom osobom s kojom se seksao. Možda su drugi bolji?
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.
Dufresne is offline  
Old 29.11.2010., 10:34   #13
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
U jednom se dijelu osjecam poseban i nikad nisam zalio. Moja draga je meni prva i ja sam njoj prvi i u tom pogledu nasa veza je 99,99% savrsena i nemamo problema nikakvih u vezi bivsih koji su nam bili i ostali u losem sjecanju. S obzirom da sam nesto stariji od moje drage i da smo usli u vezu relativno dok je ona bila jos relativno mlada (SS) ne mogu vam opisati koliko joj je znacilo sto mi je prva i koliko ju je iznenadilo to sto je to zaista tako. Isto tako ja se osjecam nevjerojatno dobro jer imam spoznaju da sam prvi i jedini i obostrano odlicno funkcioniramo vec 3,5 godina.

Meni je bilo jako vazno da budem s djevojkom kojoj sam ja prvi i zato nisam ulazio u odnose na brzinu niti brzao jer sam zelio ovo sto imam danas i to sam i dobio te niti trenutka ne zalim sto sam cekao, pa i malo dulje od uobicajenog za musko ( do 18. ) da nadjem onu pravu koja ce cijeniti to.

Ovisi od covjeka do covjeka ali meni je to veoma vazna stavka, da nije imala nikog prije. Naravno sto je starija to je teze pronaci takvu ali krenuo sam relativno rano i sve mi se isplatilo. Zato mi je danas veza vec 3,5 godine besprijekorna ...
joj, kad te život pljusne...
djavoljaodvjetnica is offline  
Old 29.11.2010., 11:11   #14
Quote:
hrs kaže: Pogledaj post
Odličan tekst za radni ponedjeljak u kojem ukradem malo vremena za forum. Znači, imao si 18 kad ste stupili u vezu a tvoja partnerica predpostavimo 17?! Tri i pol godine ste zajedno...............znaći sad imaš 20et a ona 19est!! Strpi se još malo, najkasnije do 22ge pa da vidiš kak bude svve krenulo drugim tokom...........a ostat će sječanje na prvi sex i prvu ljubav! Ovu ziher nebuš ženil!
Imam 22 godine, koliko ima ona to i nije previse vazno ali moram ti reci da smo prosli puno toga u zivotu i nije nam lako ni dan danas iz mnogo razloga, prosli smo ono sto bi kladim se u preko 90% slucajeva prekinulo vezu ali sve smo to prozivjeli. Svjesni smo da nas jos mnogo toga ceka ali ne mogu vam opisati kakav je odnos izmedju nas. U ove 3,5 godina koliko smo zajedno nije prosao dan a da se nismo culi pa i dok je ona bila na drugom kraju Europe nismo stedjeli na tome da ostanemo razdvojeni. Kazu neki da nakon nekog vremena sve to splasne i s tim se slazem, nije to ono sto je bilo na pocetku ali sada je sve jos bolje. Puno smo toga prosli, ali jos nas toga vise ocekuje stoga ja vjerujem u nas a ako vjeruje i ona onda se ne moram brinut, a ja vjerujem da ona vjeruje ali to je sada vec offtopic...

Quote:
Dufresne kaže: Pogledaj post
@Zaleks, u neku ruku ti zavidim na idealizmu i romantizmu koji prosipaš,a s druge strane te unaprijed žalim akd ti ideali tresnu o zemlju...

Ponajprije zato što sam u tvojim godinama bio u sličnoj situaciji

Sve to lijepo zvuči i bilo bi idealno u nekom durgom svijetu, a ne u ovom u kijem živimo. Još uvijek ste vrlo mladi i životno neiskusni i pred vama je brdo stvari koje će vas vrlo vjerojatno uloviti nespremne.

Da ne idem u širinu, skoncentrirat ću se na vašu nevinost. Prije ili poslije jedno od vas (ili oboje) zapitat će se što propušta s drugima i zašto bi se baš morao skrasiti s prvom osobom s kojom se seksao. Možda su drugi bolji?
Stvar je u tome da i ja i ona imamo samo jedan pogled na to a to je pitanje: "Sto nam drugi mogu pruziti a da mi nemamo?" Puno razgovaramo o tome i zaista nemam potrebu za ijednom drugom sve te godine. Zasto? Prvenstveno zato sto sam uvjeren da mi niti jedna druga ne moze dati nista vise nego sto sad imam. Imam osobu koju volim, imam osobu koja voli menem, imam osobu s kojom dijelim vise od 90% interesa, imam osobu s kojom imam savrsen seks od prvog dana u kojem oboje redovito dolazimo do vrhunca, imam osobu koja je prihvacena od svih koji me okruzuju, imam osobu koja ima gotovo jednake ambicije i pogled na zivot kao i ja. Znam mladi smo, ali isto tako mislim da smo posebni, jer nikada se u ovih vise od 3 godine nismo toliko posvadjali da nebi razgovarali vise od 3-4h sto je bio maximum. Rijecima vam ne mogu opisati odnos kakav mi imamo. I uvjeren sam da mi niti jedna druga ne moze pruziti vise od ovog sto imam i zato mi ne pada na pamet na nikoji nacin to ugroziti. Isto tako iz dana u dan ona mi svojim ponasanjem dokazuje da to nije samo s moje strane. Nikad nisam posumnjao u nju jer zaista nisam imao raloga i moram priznati da me u tom segmentu zivot nagradio kad vec nije u nekim drugim segmentima.

Quote:
djavoljaodvjetnica kaže: Pogledaj post
joj, kad te život pljusne...
Mislim da me zivot ne moze vise pljusnuti nego sto sam sad i onog kako me vec pljusnuo. Ali nema smisla sad pricati o tome. Jesam relativno mlad i svjestan sam sto me ocekuje, ali isto tako mislim da ne treba nista unaprijed osudjivati na propast. Javit cu se ja vama za koju godinu da vas razuvjerim i da vam dokazem da ipak ne mora sve ici istim tokom. Ako pak bude drukcije i to cu vas obavijestiti
Zaleks is offline  
Old 29.11.2010., 11:16   #15
Zaleks svaka čast i sretno vam bilo
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 29.11.2010., 11:19   #16
biram cure koje se ne opiru i voljne su se ljubakat u javnosti.
čisto radi sablazni
shakiri is offline  
Old 29.11.2010., 11:29   #17
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da i ja i ona imamo samo jedan pogled na to a to je pitanje: "Sto nam drugi mogu pruziti a da mi nemamo?"
Vjeruj mi, našlo bi se dosta toga da krenete ozbiljije o tome porazgovarat.

Quote:
Prvenstveno zato sto sam uvjeren da mi niti jedna druga ne moze dati nista vise nego sto sad imam.
To možeš mislit, ali biti uvjeren malo teže, nisi ni jendu drugu probao da bi to znao, ne?

Quote:
Imam osobu koju volim, imam osobu koja voli menem, imam osobu s kojom dijelim vise od 90% interesa, imam osobu s kojom imam savrsen seks od prvog dana u kojem oboje redovito dolazimo do vrhunca, imam osobu koja je prihvacena od svih koji me okruzuju, imam osobu koja ima gotovo jednake ambicije i pogled na zivot kao i ja.
Sve mi to zvuči poznato, i sve to se vrlo lako može promijeniti. Najveća iskušenja tek su pred vama.

Ljubav, zajednički interesi nisu uvijek dovoljni za uspjeh. Ni vrhunski seks ni uvjet za opsatanka veze. Jer, ako se seksaš samo s jednom, ako znaš da je to vrhunski? Kako znaš da vam s drugima ne bi bilo još puno puno bolje?


nemoj sad ovo što pišem shvatiti kao napad. pišem iz svog isustva, svoj primjer. Želim vam da uspijete, ali te i ujedno želim upozoriti da se ne zanosiš i ne živiš u oblacima, nego da budeš svjestan da se sve to u trenu može okrenuti...
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.
Dufresne is offline  
Old 29.11.2010., 11:40   #18
Quote:
Dufresne kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, našlo bi se dosta toga da krenete ozbiljije o tome porazgovarat.



To možeš mislit, ali biti uvjeren malo teže, nisi ni jendu drugu probao da bi to znao, ne?



Sve mi to zvuči poznato, i sve to se vrlo lako može promijeniti. Najveća iskušenja tek su pred vama.

1.Ljubav, zajednički interesi nisu uvijek dovoljni za uspjeh. Ni vrhunski seks ni uvjet za opsatanka veze. Jer, ako se seksaš samo s jednom, ako znaš da je to vrhunski? Kako znaš da vam s drugima ne bi bilo još puno puno bolje?


nemoj sad ovo što pišem shvatiti kao napad. pišem iz svog isustva, svoj primjer. Želim vam da uspijete, ali te i ujedno želim upozoriti da se ne zanosiš i ne živiš u oblacima, nego da budeš svjestan da se sve to u trenu može okrenuti...
1. A kao nakon njih 10 znaš da ne postoji netko tko je još bolji od tih svih 10? Do kada ćemo onda isprobavati? Gdje je ta granica kada misliš da znaš reći je li nešto dobro za tebe? I zašto bi se uopće moralo uspoređivati? Valjda znaš da li te nešto zadovoljava i jesi li sretan s time ili ne.



2. Što se tiče teme, ja osobno ne biram cure na taj način da gledam broj veza, broja partnera itd, ali privlačne su mi cure sa svjetonazorima sličnima mojima, volim cure kojima veze nisu samo usputne stvari nego nešto u što se zbilja daju i što im puno znači, kojima seks nije samo sportska aktivnost nego predivna radnja s nekim u koga su zaljubljene itd. Tako da na kraju ispadne da takve cure koje tako razmišljaju (a privlačne su mi) obično imaju i dosta manje partnera od možda većine.

Općenito, što se tiče veza, meni je isto i smiješno kad netko do 25 godina tvrdi da je bio u 5 "ozbiljnih" veza. To mi samo govori da nezna ni što je ozbiljna veza a da bome ni nezna što želi čim ni jedna od tih veza nije prešla u nešto još više, i čim samo tako ulijeće u "ozbiljne" veze, obično samo zato da nije sama. Takve osobe mi nisu privlačne. A to se jako osjeti i u samome pristupu, nije potrebno znati nikakve brojeve... Slično je i sa osobama sa ekstremno velikim brojem seksualnih partnera, iako uopće nije stvar u broju stvar je u tome da su kroz sve te događaje drugačije formirale svoju osobnost, i to na način koji meni nije privlačan. Dakle nikad se ne radi konkretno o broju, nego o svjetonazoru koji ga obično prati.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 29.11.2010., 11:45   #19
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
... kojima seks nije samo sportska aktivnost nego predivna radnja s nekim u koga su zaljubljene itd. Tako da na kraju ispadne da takve cure koje tako razmišljaju (a privlačne su mi) obično imaju i dosta manje partnera od možda većine.
...
a kaj ako sam ja obicna droljetina koja se lako zaljubljuje?

mislim, kakvi su ti to kriteriji? i kako to uopce provjeravas, ako ikako? oslanjas se na to da cinjenica da ima slicne svjetonazore kao ti nekako jamci manji broj partnera? you crack me up.
Zoey is offline  
Old 29.11.2010., 11:59   #20
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a kaj ako sam ja obicna droljetina koja se lako zaljubljuje?

mislim, kakvi su ti to kriteriji? i kako to uopce provjeravas, ako ikako? oslanjas se na to da cinjenica da ima slicne svjetonazore kao ti nekako jamci manji broj partnera? you crack me up.


Pa rekao sam da broj kao broj direktno niš ne znači, ali obično utječe na stavove. Ako smo si super i slažemo se, odgovaramo si međusobno i imamo slične svjetonazore i stavove prema većini bitnijih stvari u vezi nije bitan broj prijašnjih partnera. No, što sam htio reći, rijetko kad će se desiti da netko tko je bio u npr. dvije ozbiljne veze i nije imao razne ff-ove i onaj tko je samo imao razne jebačice na jednu noć imaju iste stavove po tim pitanjima .Jednostavno nemoguće. (a mislim da su stavovi oko veza, zajedničkog života, seksualnih sloboda, manje/veće liberalnosti dosta bitni za jednu vezu) I to se vidi iz aviona, jednostavno ti netko nije privlačan kad ostavi određeni dojam, i naravno bez pitanja o broju. Shvati, nije bitan broj nego ono što je u glavi. No obično i taj broj, ukoliko se radi o ekstremima, utječe i na ono u glavi
Dr.sc. forumas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger