Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2013., 09:19   #81
Ja sam rezonirao na način da, ako želim steći povjerenje obitelji, moram igrati pošteno. Clem može opravdati krađu lijekova, ali ako je pretresu i nađu sat, kako to objasniti... S onom malom se nisam sprijateljio, prečudan dojam je na mene ostavila, a te BFF spike lako bi mi se mogle obiti o glavu kod kasnijih odluka u kojima će ona vjerojatno sudjelovati. Iako sam je odbio, svejedno mi je dala peroksid. Općenito mi odluke u ovom nastavku nisu bile posebno teške, čak ni ona na samom kraju. Recimo ona sa psom je sasvim logična i ne znam tko bi drukčije odabrao.

Sve u svemu, još jedna dobra epizoda. Možda je ono hodanje kroz šumu bilo dosadno, ali rovarenjem kućom po noći igra se iskupila.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 21:50   #82
Sutra - episode 2.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 22:12   #83
Wow, brze od ocekivanog. Jedva cekam prva je bila izvrsna.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:23   #84
Ja vam se divim jer ja to nebi izdržao...uzet ću je tek kad izađe cijela sezona
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 13:34   #85
Ufff...ovo je bilo zakon

Malo dulja epizoda, čak i bolja nego prva.

Saznamo koju ulogu ima onaj sat i što se dogodilo sa Kennyem (to mi je bilo HOLY SHIT )

Zadnje uređivanje Pablo : 06.03.2014. at 14:13.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 15:03   #86
Opet koordinirani napadi walkera. Barem bi planina morala biti jedno od sigurnijih mjesta – kao prvo, na planini nije bilo puno ljudi prije epidemije; kao drugo, walkeri nisu baš u fizičkoj spremi za penjanje pa ne znam kako su došli gore...
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 15:11   #87
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Barem bi planina morala biti jedno od sigurnijih mjesta – kao prvo, na planini nije bilo puno ljudi prije epidemije; kao drugo, walkeri nisu baš u fizičkoj spremi za penjanje pa ne znam kako su došli gore...
Samo pretpostavke
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 15:46   #88
Pablo Ja nism skužio foru sa satom, ali je zato Kenny bio šok totalni! I cijelo vrijeme neznam kome da vjerujem, probam sa svima što bolje a oni se međusobno posvađaju.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 16:01   #89
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Pablo Ja nism skužio foru sa satom, ali je zato Kenny bio šok totalni! I cijelo vrijeme neznam kome da vjerujem, probam sa svima što bolje a oni se međusobno posvađaju.
Spoiler
Nick je htio pogledati koliko jr sati, ali nije imao sat koji je ostavio u kolibi. Da si ga uzeo vjerojatno bi ga dao Nicku tada što bi pretpostavljam malo izgladil odnose između Nicka i Clem.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 16:25   #90
Ne znam za vas, ali meni se, za sada, čini da je u prvoj sezoni od samog početka bilo više teških odluka. S druge strane pretpostavljam da je sve ovo do sada samo zaplet za zadnjih par epizoda koje će biti vrlo burne.

ACHTUNG - spojleri!

Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Saznamo koju ulogu ima onaj XXX i što se dogodilo sa YYY (to mi je bilo HOLY SHIT )
Ja sam očekivao da će Lilly biti I thought you were dead osoba. To bi bio pravi kaos jer zbilja ne bih znao kako se postaviti prema njoj. Kenny, koliko god ponekad zna biti čudan i sebičan, je ipak predvidljiviji.

Sat nisam uzeo pa nemam pojma koje je njegovo značenje.


Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Opet koordinirani napadi walkera. Barem bi planina morala biti jedno od sigurnijih mjesta – kao prvo, na planini nije bilo puno ljudi prije epidemije; kao drugo, walkeri nisu baš u fizičkoj spremi za penjanje pa ne znam kako su došli gore...
Pa ima logike jer su od izbijanja epidemije prošle otprilike 3 godine. Više je zombija nego u početku, a i očekivano je da ljudi bježe prema ruralnim krajevima zbog hrane i vode. A zašto svi idu prema Wellingtonu - nemam pojma.

Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Spoiler
ZZZ je htio pogledati koliko jr NNN, ali nije imao FFF koji je ostavio u kolibi. Da si ga uzeo vjerojatno bi ga dao ZZZ tada što bi pretpostavljam malo izgladil odnose između ZZZ i VVV.
Meni se čini upravo suprotno - Nick bi mogao dobiti dojam da je Clem mala kradljivica. A Clem ionako nema što izgladiti s Nickom, pogotovo ako si u prvoj epizodi prihvatio njegovu ispriku i pomogao Pete-u. Prije bi rekao da se Nick treba iskupiti Clem.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi

Zadnje uređivanje sckzr : 06.03.2014. at 16:42.
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 12:54   #91
Ugodno iznenađenje na vrh planine
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 18:14   #92
Malo spojlera:

Zbilja nisam očekivala povratak K... s jedne strane bilo mi je drago vidjeti poznatu facu, s druge strane totalni WTF moment jer mi nije jasno kak je mogao preživjeti gužvetinu u kojoj sam ga ostavila. Lilly bi me puno manje šokirala.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:41   #93
Na osobu iz spoilera sam se nekako najviše kladio. Ova koju spominješ nije mogla biti jer za nju nitko nije ni mislio da je mrtva kad je jednostavno otišla. Kod mene nije ni postojala dilema s kim ću se radije družiti u planinarskom domu; ionako mi se nije baš dopala ekipa iz prve epizode. Jedva čekam sljedeći nastavak; pokazuje se da onaj kamp s kraja DLC-a 400 Days i nije neki piknik. Ispast će još gori nego što je bio Crawford u prvoj sezoni.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:57   #94
Da i lagano povezuju DLC sa igrom.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 13:44   #95
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Kod mene nije ni postojala dilema s kim ću se radije družiti u planinarskom domu; ionako mi se nije baš dopala ekipa iz prve epizode. Jedva čekam sljedeći nastavak; pokazuje se da onaj kamp s kraja DLC-a 400 Days i nije neki piknik. Ispast će još gori nego što je bio Crawford u prvoj sezoni.
Od ove nove ekipe jedini koji su nešto napravili za Clem su Luke i Pete, a ostale bi bilo najbolje izbjegavati.

Nadam se da će sljedeći nastavak stići u roku od mjesec dana.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 14:50   #96
Quote:
sckzr kaže: Pogledaj post
Od ove nove ekipe jedini koji su nešto napravili za Clem su Luke i Pete, a ostale bi bilo najbolje izbjegavati.

Nadam se da će sljedeći nastavak stići u roku od mjesec dana.
Meni je nova Clem totalno zakon.

Super mi je bilo još u prvoj epizodi kada samo ooj crnkinji spusio lagno je pitajući čije je

U drugoj sam samo nastavio sa badass stilom
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 15:35   #97
Ovi je samo iskorištavaju - dadiljaj Sarah iako je od tebe starija 4 godine, odi na most i bori se protiv zombija dok mi u pozadini češemo dupe, pretraži kolibu i donesi hranu, iskradi se iz skijaškog odmarališta i odi po pomoć, itd. Do sada su joj pokazali nula poštovanja, a povrh svega su je uvalili u njihov sukob s Carverom.

I miss Lee...
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 21:13   #98
Ok, stavljam samo neke dijelove pod spojlere... ali oni koji još nisu igrali ionako ne bi smjeli škicati ovaj topic.


Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Na osobu iz spoilera sam se nekako najviše kladio. Ova koju spominješ nije mogla biti jer za nju nitko nije ni mislio da je mrtva kad je jednostavno otišla.
Imaš pravo, teško je mogla biti Lilly, Clem nema razloga misliti da je mrtva. Samo velim, njena pojava ne bi me iznenadila toliko koliko me zapanjila njegova.
Nikak da se naviknem da izgleda postoje dijelovi priče koje nismo još imali prilike vidjeti (a možda ih ni ne misle objasniti). Recimo Christa i njena trudnoća... čak nisam sigurna da uopće želim znati kakve su se tu strahote morale dogoditi i kako je to dijete završilo.

Ni meni nije baš najbolje sjela ova nova ekipa, mislim da bi moja Clem najradije odmaglila i nastavila tražiti Christu, al zna da nemre sama. A Kenny je zanimljiv lik jer je uvijek bio kratkog fitilja a sad je još i poprilično nestabilan... pa se već veselim novim komplikacijama.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 22:33   #99
idem danas pogledat kada će sljedeća epizoda kad ono izđla danas
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 01:22   #100
wow

Opet fantastična epizoda. Nemam zamjerke opet. Druga sezona stvarno briljra.

Raji mi je cijelo vrijeme pario na Dinesha iz Silicon Valleya, poslje pogledam kad ono stvarno isti glumac
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.