Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 22:56   #21
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
To su sva 3 razlika je u boji
Boji?

Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
pff,
di ti je pustolovni duh?
ja sam imo romance s liarom, pa tali pa opet s liarom u trojci.
mada mi je bilo tesko odlucit se između liare i tali, ali sam ipak odabro prvu ljubav
Ja sam se fokusirao na Samanthu u ME3, naravno kako je lezbijka to je bio pucanj u prazno i gubljenje vremena
Kasnije sam htio s Tali, ali je bilo prekasno.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:56   #22
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
pff,
di ti je pustolovni duh?
ja sam imo romance s liarom, pa tali pa opet s liarom u trojci.
mada mi je bilo tesko odlucit se između liare i tali, ali sam ipak odabro prvu ljubav
Za vrijeme prvog prolaženja ME 2 bio sam s Tali i Mirandom, No njena ljubavna scena mi je bila bezveze, pa sam ju odjebao, vratio save i ipak se odlučio za Mirandu.

Dok sam drugi puta prolazio ME2 , došao sam do pred vezu sa Liarom, Tali, Jack, te Mirandom, ali sam se ipak odlučio ostati vjeran Ash.

Da Tali mi je bila užasno iritantan lik, a i Liara pomalo, jedino gori od njih dvije su mi bili Kaidan i Kasumi.

Zadnje uređivanje Corvus : 03.01.2014. at 23:02.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:08   #23
Meni se Liara totalno srozala nakon jedinice. Tamo je imala još kakvu ulogu, bila je cijela "smotana" kraj Sheparda i simpatična, kasnije se pretvori u nikoga, baš neupečatljiv lik. Jack i Samantha su mi najbolje trebe, Jack radi osobnosti, Samantha jer je bolesno dobra. Još onaj glas :drool: OM NOM NOM NOM
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:15   #24
Ja sam u prvom drmo Ashley, u drugom Mirandu da bi u trećem opet Ashley.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:31   #25
Jel itko bio ostavio Morinth na životu, a koknuo Samaru?

Slažem se, Samara ima sexy glas, prava puma.

Ali nema do Ash...


Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:55   #26
Ni Ash mi nema neku ulogu u ME 3, šteta :/ U jedinici je bila baš kul onako rasistički nastrojena lagano, konzervativna i sa zanimljivim pričama o familiji.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:25   #27
Jel se zna tko je služio kao face model za Ashley? Za Mirandu je to Yvonne Strahovski.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:52   #28
Navodno Bianca Kajlich
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:42   #29
aaaaa

Ovo je Ash uživo.


Čini mi se da ću se kroz idući play držati Mirande.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:43   #30
Nije to Ash, to Ashin glas!
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:59   #31
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Nije to Ash, to Ashin glas!
Tocno.
Quote:
Ashley Williams may be voiced by voice actress Kimberly Brooks, but she looks a whole lot like Bianca Kajlich—at least in Mass Effect 3, with her hair down.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:54   #32
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Nije to Ash, to Ashin glas!
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Tocno.
Pa dobro nisam retardiran da ne vidim post iznad.
Vidim da je modelirana prema ovoj Bianci(mada nevidim neku sličnost), ali ova joj daje glas i to je onda ona Ash iza mikrofona.
Vidim da je davala glas i Oracle u Arkham serijalu, zanimljivo igrao sam obje igre jednu za drugom, a uopće nisam primjetio, vizualna percepcija čini čuda.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 14:18   #33
Pa meni jesu slične.

Nego, koliko bolje Yvonne izgleda sa plavom kosom.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 15:24   #34
mass effect mi je uz assassins creed najbolji serijal kojeg sam igrao. znaima me kako ce bit sad posto sheparda vise nece bit
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 18:33   #35
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Pa dobro nisam retardiran da ne vidim post iznad.

Vidim da je modelirana prema ovoj Bianci(mada nevidim neku sličnost), ali ova joj daje glas i to je onda ona Ash iza mikrofona.
Vidim da je davala glas i Oracle u Arkham serijalu, zanimljivo igrao sam obje igre jednu za drugom, a uopće nisam primjetio, vizualna percepcija čini čuda.
A ne znam ja, mnogi danas ne citaju s razumjevanjem...

Ispada neobicno da su liku kojeg fizicki glumi Bianca koja je bijela zenska dali glas crnkinje
Ako su vec imali u planu da bude fizicki kao Bianca, mogli su i glas ostavit, ne kuzim potrenu za izmjenom.


@Zekan - Nova prica na kojoj se radi. Nadam se u nekoj daljoj buducnosti sa sirim opcijama playable rasa, i mogucnost svemir exploringa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 19:12   #36
Možda Bianca nije dobra u davanju glasova!
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 20:46   #37
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zekan - Nova prica na kojoj se radi. Nadam se u nekoj daljoj buducnosti sa sirim opcijama playable rasa, i mogucnost svemir exploringa.
isto se i ja nadam. ali bas me zanima dali ce opet u igri bit repaeri. ako da, onda ce radnja morat bit 50 000 godina u buducnosti, to mi malo previse zvuci. a opet ako nema veze sa reaperima glupo je da se zove mass effect 4, mozda bude neki novi serijal, tko ce znat
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 20:54   #38
Sumnjam da ce biti i dalje Reaperi jer su unisteni u ME3, a osim toga planiraju skroz novu pricu, tako vjerovatno i novi rat.
Postoji mogucnost i reboota igre, da ne bude nastavak serijala, ali vidit cemo sta ce odlucit.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 14:56   #39
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ce biti i dalje Reaperi jer su unisteni u ME3, a osim toga planiraju skroz novu pricu, tako vjerovatno i novi rat.
Postoji mogucnost i reboota igre, da ne bude nastavak serijala, ali vidit cemo sta ce odlucit.
a nisu nuzno unisteni, 4 su moguca kraja. e to me zanima sa novim ratom. radujem se novim vijestima
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 15:00   #40
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
isto se i ja nadam. ali bas me zanima dali ce opet u igri bit repaeri. ako da, onda ce radnja morat bit 50 000 godina u buducnosti, to mi malo previse zvuci. a opet ako nema veze sa reaperima glupo je da se zove mass effect 4, mozda bude neki novi serijal, tko ce znat
Zasto? Po tebi ispada da jedina prica koja u cijelom svemiru Mass Effecta vrijedi je ona od Sheparda. Moze biti nesto u buducnosti, moze biti nesto u proslosti, zanimljivih prica se moze napraviti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.