Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2016., 15:01   #1
PES 2017

Igra izlazi 13.9. PC i Xbox 360 i PS3 verzija će koštati oko 40 dolara, a PS4 i Xbox 1 oko 60$.

PC verzija će ponovo biti inferiornija verziji sa PS4 i Xbox 1, ali trebala bi biti nešto bolja od PS3 i Xbox360, kaže Adam Bhatti. Odgovorio mi je da neće biti velike razlike u gameplayu između PS4 i PC verzije (eh sad, vjerovati ili ne...).

Nikakvi ozbiljni detalji o samom gameplayu nisu dosad isplivali, osim što su članovi zajednice koji su imali prilike sudjelovati na PES Dayu rekli da je igra sporija i da su golmani puno bolji. Konami je najavio puno bolje suce i više faula.

Ja pretpostavljam da će situacija opet biti kao i s PES 2015 -> PES 2016 - slična igra u kojoj su neke stvari napravljene bolje, a neke gore. Neće biti nikakve revolucionarne promjene nabolje. Online će, imam predosjećaj, opet biti neigriv, posebno MyClub.

Pustili su trailer s temom Barcelone, s kojom su potpisali ugovor o suradnji.

https://youtu.be/8XMVoAp-6I8
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 13:43   #2
Šta je ovo ? Niko ne komentira.

Još 10-ak dana do izlaska.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 13:46   #3
Jesi igrao demo?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 15:22   #4
pes kao i fifa valja jedino kad igras sve na full manual
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:48   #5
dali je itko imao Problema sa tecnosti igre u MyClub? (PS4)
Znaci, svaka akcija kasni nakon sto stisnem dugme na controlleru
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:51   #6
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Igra izlazi 13.9. PC i Xbox 360 i PS3 verzija će koštati oko 40 dolara, a PS4 i Xbox 1 oko 60$.

PC verzija će ponovo biti inferiornija verziji sa PS4 i Xbox 1, ali trebala bi biti nešto bolja od PS3 i Xbox360, kaže Adam Bhatti. Odgovorio mi je da neće biti velike razlike u gameplayu između PS4 i PC verzije (eh sad, vjerovati ili ne...).

Nikakvi ozbiljni detalji o samom gameplayu nisu dosad isplivali, osim što su članovi zajednice koji su imali prilike sudjelovati na PES Dayu rekli da je igra sporija i da su golmani puno bolji. Konami je najavio puno bolje suce i više faula.

Ja pretpostavljam da će situacija opet biti kao i s PES 2015 -> PES 2016 - slična igra u kojoj su neke stvari napravljene bolje, a neke gore. Neće biti nikakve revolucionarne promjene nabolje. Online će, imam predosjećaj, opet biti neigriv, posebno MyClub.

Pustili su trailer s temom Barcelone, s kojom su potpisali ugovor o suradnji.

https://youtu.be/8XMVoAp-6I8
Ja mislim da ce novi PES biti Facelift od PES2016...inace se moze tek svake dvije godine ocekivat nesto novo ili poboljsanje. U ovom slucaju PES je mutirao kao COD, dakle kupis je da bi igrao myclub dok neizadje nova.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 15:19   #7
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Jesi igrao demo?
Mene pitaš ?

Nisam. Ne postoji demo za pc a druge platforme ne koristim. A i da postoji za pc ne bih ga mogao pogonit.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 18:46   #8
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ce novi PES biti Facelift od PES2016...inace se moze tek svake dvije godine ocekivat nesto novo ili poboljsanje. U ovom slucaju PES je mutirao kao COD, dakle kupis je da bi igrao myclub dok neizadje nova.
pa pes16 je bio skoro potpuno isti kao pes15....
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:28   #9
Jel se zna kad izlazi Smoke Patch za PES 17?
antoniovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 13:42   #10
Odigrao sam 35 utakmica u MyClubu i mogu reći da mi se zasad jako sviđa. Mislio sam da će biti sranje kao i prošle godine i totalno se iznenadio. Uživam koliko sam uživao u Master ligi u 2016. Nadam se da će tako i ostati...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 09:07   #11
Daj malo više opiši?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 11:53   #12
igra nista posebno, prakticki sve isto ko i prosle godine.
neisplati se jos kupovat mozda kad bude max 30€
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 18:12   #13
Citam neke komentare da pada previse golova, tj. da se s malo jacim igracem bez beda moze zabit sa bilo koje pozicije. Jel se to ekipa hvali kak zabija ili je istina? Nemam igru ali ju planiram nabavit..
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 21:34   #14
Quote:
Gradinata Nord kaže: Pogledaj post
Citam neke komentare da pada previse golova, tj. da se s malo jacim igracem bez beda moze zabit sa bilo koje pozicije. Jel se to ekipa hvali kak zabija ili je istina? Nemam igru ali ju planiram nabavit..
Pa lopte dakle pass-evi i dalje prolaze bez problema.
To su kompenzirali stime da se obranbenim igracima tada upali turbo,
tako da nista posebno ako npr. Godin (iako 10m iza) stigne CR-a bez problema.
Mislim igra je kao i prosla 2016, dobra je igra nema govora, ali ako imas 2016
onda cekaj sa kupnjom dok nebude 20-30€ ili rabljenu.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 00:01   #15
Nemam 16.. dajem otkaz Fifi pa se raspitujem
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 11:39   #16
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
igra nista posebno, prakticki sve isto ko i prosle godine.
neisplati se jos kupovat mozda kad bude max 30€
Meni je MyClub potpuno drugačiji - ono prošle godine je bilo arkadno govno od igre, ovo barem liči na nogomet.

Samo da kažem da mi je učinak u MyClubu užasan - mislim da sam izgubio 50% utakmica. Ali za sve sam si sam kriv - loš sam.

Ono što mi je najvažnije ove godine je da igra daje jednaku šansu obojici protivnika - nema više natezanja na jednu stranu. Skriptiranje postoji, ali je podjednako raspoređenu na obojicu igrača.

Jedino što mi zasad smeta su reakcije obrambenih igrača na centaršuteve koje su u nekim slučajevima nepostojeće. Vjerojatno postoji neka caka kako to izvesti, ja je još nisam prokužio.

Igranje obrane je normalizirano u odnosu na prošlu godinu. Kad se sjetim prošle godine i Inzaghijevog trčanja kroz obranu kao da nikog nema, muka mi dođe.

Broj golova je manji nego prošle godine. I, naravno, ovisi o tome kakvu formaciju igrate. Ako, kao ja, zaboraviš da imaš (Sub) Defensive formaciju i forsiraš (Main) Offensive, naravno da će ti se događati zabijaš više i da primaš hrpu golova iz kontri i preko bokova (jer ti bek odluta naprijed).

Mislim da je ključno naći managera koji ti odgovara stilom igre. Ja se sa svojim stalno svađam.

Puno stranaca se žali na lag - ja sam odigrao 40 utakmica, 1 disconnect, 2 užasna laga (bez button delaya, ali sa 'teleportacijom'), ostalo je bilo super. Stavim Lvl. 3 filter.

Matchmaking traje relativno dugo - u prosjeku oko 2 minute. Meni to ne smeta (a ne bi mi smetalo ni da je brže). Vjerojatno dok veći broj igrača ne kupi igru.

Button delay je ponekad još uvijek tu - igrač će ponekad štopati loptu iako ste vi stisnuli dodavanje isprve.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 11:49   #17
Ja iskreno gledam da li će izaći neki patch za prave nazive. Nije mi problem kupiti igru, ali me iritira da igram sa North Blue itd.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 11:51   #18
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ja iskreno gledam da li će izaći neki patch za prave nazive. Nije mi problem kupiti igru, ali me iritira da igram sa North Blue itd.
Izaći će - ne pratim baš patcheve, ali čini mi se da je već nešto vani. Znam da je PES Universe izbacio nešto... Vjerojatno za PS4
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 12:32   #19
Vidim da su izbacili i za PC. Well, mislim da ću uzeti igru. Imam Xbox 360 gamepad, samo čekam da mi dođe sa ebaya druga tipka jer mi LT šteka, ako ne pomogne uzmem wireless izvedbu i to je to
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:48   #20
jel izbačeno išta za ps4? jer ni nepalim igru dok se to nesredi (iako sam ju kupio)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.