Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 11:15   #61
najviše hrđaju w203 prije redizajna,kao i w210, evo moj 202 iz devespete nema trunke hrđe nikad garažiran nikad ništa
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:01   #62
Quote:
Genscher kaže: Pogledaj post
najviše hrđaju w203 prije redizajna,kao i w210, evo moj 202 iz devespete nema trunke hrđe nikad garažiran nikad ništa
To je vjerojatno jedini w202 da nije istrunuo. Viđao sam garažirane primjerke koji izvana izgledaju odlično (prebojani, polirani), a onda im jedan dan otpadne mulda.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:42   #63
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
To je vjerojatno jedini w202 da nije istrunuo. Viđao sam garažirane primjerke koji izvana izgledaju odlično (prebojani, polirani), a onda im jedan dan otpadne mulda.
Vidio sam i ja sličnih situacija, kupio čovjek isto w202 "ganc novi" nakon 2 god trulež do bola, vole hrđati svi najprije na pragovima (otvoriti čep od dizalice i bit će vam sve jasno)
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:03   #64
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
To je vjerojatno jedini w202 da nije istrunuo. Viđao sam garažirane primjerke koji izvana izgledaju odlično (prebojani, polirani), a onda im jedan dan otpadne mulda.

Glupost! Sa muldama nemaju probleme!
Ako hrđavi onda su to donji rubovi vrata ( falc) , portapaka, prag ispod plastične blende....iste te probleme imaju i drugi proizvođači koji su u tom razdoblju proizvodnje imali istog dobavljača ..( Čitaj Ford, VW i BMW)

Evo u mene 2 x w202 ...i oba zdrava! Sve ovisi i o njezi koju se posveti autu...neki zimi auto ne peru od soli redovito....i onda ćuda ako se pojavi ruzina....

Vidio sam i W210 u savršenom stanju ( uostalom oni koji su ovdje na cesti i jesu u savršenom stanju) no ovdje se ko i uvijek pretjeruje! Nema auta koji ne ruzinavi!

Budimo realni...w210 i w202 je jako malo primjeraka koji nisu prošli kroz možda i desetak ruku i lošu njegu....shodno tome su i u takvom stanju!

Trebaš ovdje vidjet primjerke koji su još prva ili druga ruka.....i onda ćeš zinut ko som na patku! A ima ih ohoho!

Ono što je meni bitno jeste da ne koßtaju bogatstvo svake 2 godine prije TUV-a, ko BMW , Audi ili VW a Forda da ni ne spominjem!

Moja 2 uredno prolaze ASU i TUV svake 2 godine bez problema....oba troše ko automatik između 6,5 - 7,5 litri dizela....a o cijeni dijelova sam pisao u drugom jedom topiku....

No apsoluta je glupost tvrdit da coupee i SL i CL mercedesi hrđave jer ti modeli nikad, baš nikad iako su limuzine iz kojih su nastali imale probleme ove varijante nisu nikad!

No i kažem, baš zimi moja oba svakih 7-10 dana dobe i vruće pranje podvozja u praonici....7€ dobro investiranih!

Drugo je da loša garaža može bolje pospješit truljenje nego parking pod banderom! ....

I treće ...kome se MB ne sviđa ne mora srat kad ga nezna! Ja za modele auta koje ne podnosim imam vlastita iskustva pogotovo za Forda....




Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 03:24   #65
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Kako ti voliš lupat napamet! Čak najhrđavija serija w210 u coupee verziji nema grama hrđe a na cesti vidim još brdo w210 BEZ HRĐE! ....a SL i CL nikad u povijesti mercedesa nisu hrđavili! .... I dijelova za te aute ima ko u priči!


Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
Koliko znam ti si u Njemackoj tako da ostani tamo. Tu u HR hrde ima koliko hoces, osim toga iskustva unutar obitelji preko 20 godina posjedovanja samo sa Mercedesima govori drugacije od tvoje spike.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:20   #66
vozio sam 190e iz 91. i tek je sad poceo dobivat malo povrsinske hrdje na blatobranu i oko sajbe tak da ne vjerujem da ovi mladji hrdjaju ak nisu bili vudreni..pa nije to kia pride il oplo iz 90.-ih
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:44   #67
Uff to je malo daleko

Sent from my Samsung Galaxy Note ll using Tapatalk 4
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:55   #68
Mercedesi negdje od 95/96 pa tamo negdje do 2004/2005 nisu mjerilo ničega, samo S klasa i izvedenice su održale kvalitetu svi ostali su pali drastično radi "bean contera" tek kad su vidjeli da počinju dolazit među zadnjima na pollovima zadovoljstva korisnika MB se trgnuo i opet počeo pravit mercedes a ne šlovace...

Zato meca ili prije ili nakon tih godina, osim ak je S klasa ili SLK i sl oni su bili uglavnom ok...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:06   #69
I W140 je pojeftinjen 94', prilikom facelifta, jer je bio (pre)skup za praviti. Ali sve do W210 je poprilično OK kvalitete, a motori i mjenjaci su ostali većinom solidni i pouzdani i kroz to najgore razdoblje štednje...
Ja se sjećam negdje tamo 97-98', kad sam se paralelno vozio u W210 E 200 i e34 520i, i kad mi se učinilo da je BMW jedno 10 godina mladji auto u gotovo svemu, znao sam da nešto ne štima.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 11:46   #70
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Koliko znam ti si u Njemackoj tako da ostani tamo. Tu u HR hrde ima koliko hoces, osim toga iskustva unutar obitelji preko 20 godina posjedovanja samo sa Mercedesima govori drugacije od tvoje spike.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
Ma posjefovao si zna§ kaj! Zadnje ti je bila 123 ojka! I opet trabunjaš isisano iz prsta...da w210 je imao hrđe...no i to je kako koji...ono sto je jos na cesti nema ptoblema s time!
W202 su sporadićno imali probleme do mopf 2 ,,,,, a SL CL i coupee nikad!



Po tome sto si gnojio o hrđi baš za te modele se vidi da si truba za merca i da gnojis na pamet!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 15:07   #71
Malo ste se udaljili od teme.

Potpuno razumijem autora, volio bi i ja imati taj auto za gust. Predivna linija, djeluje moderno (meni ljepsi nego danasnji model), a relativno dostupan.

Samo sto ja nemam paravza njega. Predlazem autoru da prije nego kupi taj auto se raspita gdje bi ga servisirao. A onda k mehanicaru, platit rucak i saznat u detalje koliko kosta i na sto treba paziti. Cak mu i platiti da pregleda auto prije kupovine.
Imprenditore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 03:42   #72
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Glupost! Sa muldama nemaju probleme!
Ako hrđavi onda su to donji rubovi vrata ( falc) , portapaka, prag ispod plastične blende....iste te probleme imaju i drugi proizvođači koji su u tom razdoblju proizvodnje imali istog dobavljača ..( Čitaj Ford, VW i BMW)
Mulda je spomenuta figurativno, jer im najčešće otpadne kotač. Zbog ovog

http://www.benzworld.org/forums/atta...sted-rust1.jpg

Ima toga ko u priči

http://forums.mercedesclub.org.uk/sh...d.php?t=104356
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 05:04   #73
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Mulda je spomenuta figurativno, jer im najčešće otpadne kotač. Zbog ovog

http://www.benzworld.org/forums/atta...sted-rust1.jpg
ovo okači mačku o rep! Najočitiji primjer neodržavanja, takve se stvari mjenjaju na vrijeme a ne kad istrunu i puknu!


Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Gdje samo nađeš te ekstreme.... kad bi se nepažljivo vozio po oranici onda je moguće!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 10:44   #74
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Mulda je spomenuta figurativno, jer im najčešće otpadne kotač. Zbog ovog

http://www.benzworld.org/forums/atta...sted-rust1.jpg

Ima toga ko u priči

http://forums.mercedesclub.org.uk/sh...d.php?t=104356
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:50   #75
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
ovo okači mačku o rep! Najočitiji primjer neodržavanja, takve se stvari mjenjaju na vrijeme a ne kad istrunu i puknu!

Gdje samo nađeš te ekstreme.... kad bi se nepažljivo vozio po oranici onda je moguće!
Susjed, djedica od svojih 80+ godina, povratnik iz D. Nakon što se vratio u Hr kupio je novog w202, sjajne zlatne metalik boje, garažiran, vozi ga max. dvaput tjedno. Jedno jutro vidim ga pored ceste što me začudilo jer znam da ga djedica ne bi tu ostavio, pogledam bolje iz automobila i vidim da mu je kotač otpao i oštetio blatobran. Sretnem ga za par dana i pitam što se dogodilo, kaže da je ljut jer auto servisira u ovlaštenog zastupnika i redovito mijenja sve što mu predlože (npr. auto ima 70t km, a promjenio je amortizere). Snijeg i sol nikad nije vidio.

Kad upišeš u google w202 rust dobiješ više rezultata nego ako upišeš iphone. ps. figurativno (da ne ideš računati ), ali i nije daleko od istine.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:12   #76
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Susjed, djedica od svojih 80+ godina, povratnik iz D. Nakon što se vratio u Hr kupio je novog w202, sjajne zlatne metalik boje, garažiran, vozi ga max. dvaput tjedno. Jedno jutro vidim ga pored ceste što me začudilo jer znam da ga djedica ne bi tu ostavio, pogledam bolje iz automobila i vidim da mu je kotač otpao i oštetio blatobran. Sretnem ga za par dana i pitam što se dogodilo, kaže da je ljut jer auto servisira u ovlaštenog zastupnika i redovito mijenja sve što mu predlože (npr. auto ima 70t km, a promjenio je amortizere). Snijeg i sol nikad nije vidio.

Kad upišeš u google w202 rust dobiješ više rezultata nego ako upišeš iphone. ps. figurativno (da ne ideš računati ), ali i nije daleko od istine.
Za to što opisuješ jeste odgovoran ovaj dio ....i samo taj dio! Taj dio košta 15-20€ i promjenjen je za 15 minuta ....



A da malo znaš o ćemu se radi .....otišao je KRAJNIK koji se zove TRAGGELENK i pitaj boga kakv je to servis onda!!!




S pravom je ljut jer ovlaštenio bi trebao na vrijeme zamijenit KRAJNIK a ne tek kada zglob izleti!

To NEMA VEZE S KOROZIJOM! To je mehanički gibljiv zglob i tvoja slika pokazuje da je prije istrulio nego se iskidao i zglobu!

A takav KRAJNIK vozi samo OČITA BUDALA!

Korozija se računa na dijelovima karoserije a ne na dijelovima OVJESA I PODVOZJA!

Ako si glup da dozvoliš da ti pukne krajnik od korozije onda si MEGA GLUPSON!

Vidim da se u mehaniku kužiš ko Marica u krivi ....jer onaj primjer iz slike je morao već i po špuru skužit da nekaj nije u redu!

A onaj trulex je ekstrem koji možeš nać i po BiH i Hrvatskoj ....čisti primejer odnosa spram vozila ....ono ...120 po šoderu itd ...pa više vožnje u botaniku po oranicama....svega ima ...no ta takve uvjete se rabe terenci a ne osobni auti----
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 01.11.2014. at 14:23.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:26   #77
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Za to što opisuješ jeste odgovoran ovaj dio ....i samo taj dio! Taj dio košta 15-20€ i promjenjen je za 15 minuta ....



A da malo znaš o ćemu se radi .....otišao je KRAJNIK koji se zove TRAGGELENK i pitaj boga kakv je to servis onda!!!




S pravom je ljut jer ovlaštenio bi trebao na vrijeme zamijenit KRAJNIK a ne tek kada zglob izleti!

To NEMA VEZE S KOROZIJOM! To je mehanički gibljiv zglob i tvoja slika pokazuje da je prije istrulio nego se iskidao i zglobu!

A takav KRAJNIK vozi samo OČITA BUDALA!

Korozija se računa na dijelovima karoserije a ne na dijelovima OVJESA I PODVOZJA!

Ako si glup da dozvoliš da ti pukne krajnik od korozije onda si MEGA GLUPSON!

Vidim da se u mehaniku kužiš ko Marica u krivi ....jer onaj primjer iz slike je morao već i po špuru skužit da nekaj nije u redu!

A onaj trulex je ekstrem koji možeš nać i po BiH i Hrvatskoj ....čisti primejer odnosa spram vozila ....ono ...120 po šoderu itd ...pa više vožnje u botaniku po oranicama....svega ima ...no ta takve uvjete se rabe terenci a ne osobni auti----
Neee, pa vidiš po linku da je slika s stranog foruma, nemam sliku s njegovog automobila, ali njemu su brusili ruzinu s podvozja prije no što su montirali rame, nije (samo) krajnik u pitanju.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:35   #78
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Neee, pa vidiš po linku da je slika s stranog foruma, nemam sliku s njegovog automobila, ali njemu su brusili ruzinu s podvozja prije no što su montirali rame, nije (samo) krajnik u pitanju.
Onda je bio u pitanju gornji krajnik ...i lager koji se mercedes servisu ne isplati popravljat (zbog satnice) isprešavanjem i umetanjem novoga, već mjenja cijeli gornji "trokut" u kojem je lager već ušprešan ...jer lager sam košta ca 30€ i uprešavanje kojih 10 ...a rame cijelo s lagerom bez promjene 160€--

No ruzina na podvozju nije novost i kod nekog prije kod nekog kasnije zato se ima tehnički pregled i servis ....NEMA DIJELOVA PODVOZJA KOJI NE HRĐAVE!

Čak bih se usudio reč da podvozje više ruzinavi kod auta koji se slabo voze nego kod onih koji su svakodnevno u prometu

W202 ima prednji ovjes isti kao i w201....inaće jako dobar baš servisiranje...pogovotvo amortizera jer ne trebaš federšpaner da bi promjneio amortizer..



A ovo ti je gornje rame...što tu imaš brusit ruzinu? Kažem priče za dicu!



Osim toga sad nije tema w202 ( moja 2 su potpuno ok....) već SL i CL
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 01.11.2014. at 15:56.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:55   #79
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ma posjefovao si zna§ kaj! Zadnje ti je bila 123 ojka! I opet trabunjaš isisano iz prsta...da w210 je imao hrđe...no i to je kako koji...ono sto je jos na cesti nema ptoblema s time!
W202 su sporadićno imali probleme do mopf 2 ,,,,, a SL CL i coupee nikad!



Po tome sto si gnojio o hrđi baš za te modele se vidi da si truba za merca i da gnojis na pamet!
Nije mi W123 zadnji Merc, slabo pratis moje upise. Uostalom necu stobom raspravljati jer odmah skaces na zadnje noge cim netko nesto kaze sto ne zelis cuti uz vezi Mercedese.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 16:34   #80
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Nije mi W123 zadnji Merc, slabo pratis moje upise. Uostalom necu stobom raspravljati jer odmah skaces na zadnje noge cim netko nesto kaze sto ne zelis cuti uz vezi Mercedese.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
Pa kad samo gnojiš! Bil si već sumnjiv već na temi o zadnjem pogonu na snijegu itd...

i ovaj će primjerak možda biti dokaz za hrđu kod MB-a, zar ne ....iako se vidi da postaje skulptura u dvorištu!



Malo se guzda zabunio ...jer stoji na istočnom ulazu u Mirogoj, a izgleda da je još vrijedan za restauraciju .....boja je još original "Himmelblau" ....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.