Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 16:32   #21
Quote:
Mačakvn kaže: Pogledaj post
Ma izgleda da su ipak pregorile ćim se više ne javlja on misli ako svijetle duga da su žarulje ispravne
A sada sam i siguran da sam bio u pravu, kupio baja nove sijalice pa ga sad sram ovdje napisati što je bilo.
Mačakvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2019., 19:53   #22
Evo da dignem opet temu jer ne mogu naći adekvatnu, a noviju.

Imam problem sa svjetlima. Imam žarulje H4. Dakle istu žarulju koristim i za dugo i kratko svjetlo. Problem je što su žarulje ispravne (isprobano na drugom autu), ali kratka i duga svjetla uopće ne rade. Duga također kad guram ručicu na naprijed, ali kad vučem ručicu prema sebi( (blicanje) duga normalno rade. Je li moguće da je neki problem sa samom ručicom za svjetla?
Monster Energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2019., 21:36   #23
dakle pregledaj osigurače jer kratko i dugo svjetlo imaju svoje osigurače a blic svoje, to su ti tri različita strujna kruga sa velikim opterečenjem i da sve ide preko releja, to drugo pregledaj, ručica radi samo preko releja da nema preopterečenja na njezinim kontaktima jer bi onda brzo krepala.

zadnje od svega toga je ručica.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2019., 08:18   #24
Quote:
Monster Energy kaže: Pogledaj post
Evo da dignem opet temu jer ne mogu naći adekvatnu, a noviju.

Imam problem sa svjetlima. Imam žarulje H4. Dakle istu žarulju koristim i za dugo i kratko svjetlo. Problem je što su žarulje ispravne (isprobano na drugom autu), ali kratka i duga svjetla uopće ne rade. Duga također kad guram ručicu na naprijed, ali kad vučem ručicu prema sebi( (blicanje) duga normalno rade. Je li moguće da je neki problem sa samom ručicom za svjetla?
A drlog je????

Najvjerojatnije da ti je ručica u banani. No PUNO bi pomoglo da se NE SKRIVA marka auta!!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2019., 15:38   #25
ako je guranje prema naprijed dugo, onda neki Švaba. I btw, nije jedan osigurač za lijevu i desnu stranu svjetala, lijepo bi to izgledalo da isti crkne usred noćne vožnje
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2019., 23:15   #26
peugeot tamo negdje oko 2000. prema volanu blicanje od volana dugo svjetlo.

na fiesti je bio jedan osigurač za obje lampe, sad kad si rekao sjetio sam se da je vektra imala svako svjetlo svoj osigurač
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 18:35   #27
Ručica ti je vjerojatno neispravna.

Been there done that.
__________________
"Jeb'o sliku svoju!" (Dorian Gray)

https://www.facebook.com/groups/4190683837635154/
Nemanjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2019., 22:21   #28
Evo fer je da se javim na kraju priče. Majstor je prvo bio provjerio moguće uzroke i na kraju rekao da je najvjerojatnije do ručice i da ako nije, treba kopati i tražiti. Pošto je auto otpad blizu, našao sam identičnu ručicu i nije pomoglo pa je na kraju majstor ipak morao kopati. Kaže da se pošteno namučio dok je našao i da je skinuo pola kabine kao npr. kontrolnu tablu, ventilaciju itd...na kraju krajeva popravak instalacije 650kn.
Monster Energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2019., 06:28   #29
I najvažnije nisi rekao, što je bio uzrok?
amaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2019., 08:05   #30
meho
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2019., 16:58   #31
Quote:
amaric kaže: Pogledaj post
I najvažnije nisi rekao, što je bio uzrok?
Što je najgore - ne znam. Kad sam došao po auto šefa nije bilo, a on se time bavio. Morat ću mu voziti drugi auto da isto neku sitnicu sredi pa ću tada pitati.
Monster Energy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.