Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2007., 11:05   #61
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Probao sam jednom davno tako nesto(tek tolko da vidim kak to funkcionira), i odustao, naravno.

Ljudi, dodjite na ovaj topic za jedno par mjeseci pa javite kak vam ide zarada.

Ne pada lova sam tak s neba.
normalno da ne padaju, evo recimo aj vodim ejdan site koji palca ljudima, www.cashtalk.org ja sam kreator i svic e biti placeni neki vec jesu bili i bit ce, ali 90% ljudi razmislja bas kao i 90% na ovom forumu, ma to niej istina i tak, i onda kada vide da je sitina onda se zalijene, neda im se ovo neda im se ono, a isto to rade negdje drugdje zabadava....i tak.

Prema nekim mojim osobnim procjenama hrvati kao ljudi na entu su jako jako jako lijeni, svi bi htjeli novce a da nista ne naprave, dok s druge strane prek u srbiji tamo je ovaj ancin zarade jako popualran cak sam naletio na njihovim trazilicama da su im siteovi o zaradi na prvim mjestima.

Ja sam poceo zaradjivat novce na netu prije 2 godine, kako sam i ja lijen ako mi je posao dosada, clickanje, surfanje.... onda sam ja odlucio napraviti website pa nek ti koji nisu ljeni ljepo pisu po mom siteu pa cu ja njih paltiti i etot ako je nastao cashtalk koji vec postoji skoro ce godina.

no da sad ne govorim samo o cashtalku, lova je u adsensu, presao sam u ovom mjesecu na adsense na mom drugom siteu, koji je humor stranica koji ima dnevno u prosjeku 2000 uniqa ako se radi na njemu i zarada je jako dobra.

Da se dotaknem i agloca, buduci da sam vec 2 godine proveo citajuci o internet zaradama advertising kompanijama is vemu tome onda mogu rec da je moje misljenje da taj ****** nece niti pocet ili ce jako kratko trajat, ****** su ljudi tak jako razvikali da ima miljon korisnika, miljon korisnika ce surfat i svi ce se obogaTITI? NO WAY.

****** ce ljepo ugasit ovaj program ubrzo i napravit ce search engine kao google ili upload za filmice, jer sada imaju strasno popualrnu domenu i vjerujem da im je bolje anpravit nekaj ovako nego naganjat se sa advertising kompanijama i onda to dijelit s miljardu surfera...

p.s. on the record da se zna i aj sam clan agloca ali nevjerujem u njega.
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 00:39   #62
i ja clan al nista vise...

pitanje je dali ce i view bar ikad izaci

..rade na rejtingu domene na staroj slavi i skupjlaju mailing liste..
digits is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 00:44   #63
Wcash formula

dobra analiza konkurencije, brdo SE optimiziranih siteova, brdo linkova na iste, brdo adSensa i brdo ljudi koji ce to raditi..
digits is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 19:02   #64
jel zna netko kako vidjet na koje oglase je bilo klikano tokom dana na adsensu?
sharkhos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 20:38   #65
Quote:
sharkhos kaže: Pogledaj post
jel zna netko kako vidjet na koje oglase je bilo klikano tokom dana na adsensu?
Da bi video koje reklame na tvom sajtu su najvise klikane, moras da u svom google accountu napravis kanale. Najbolje za svaku reklamu po jedan kanal. Kada napravis kanal za svaku reklamu, zamenis google kod na svom sajtu sa novonapravljenim kodovima.

pozz
__________________
triple double games
2stamlers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:15   #66
Google Adsense se isplačuje čekom ili prebacivanjem love na račun u banci,no meni je ****** zakon,najveća prilika ikad....
Marko1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 10:15   #67
Quote:
sharkhos kaže: Pogledaj post
jel zna netko kako vidjet na koje oglase je bilo klikano tokom dana na adsensu?
ovako:
http://www8.addfreestats.com/cgi-bin/newuser.cgi

u statistikama imaju prikaz exit linkova, a među njima su i adsens linkovi.
__________________
Kviz
BezPortala is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.05.2007., 11:46   #68
Postoji razni oblici zarade i zaraditi se može. Malo truda nije nikoga ubilo.
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:48   #69
Quote:
Jura-zg kaže: Pogledaj post
Vidi, za sad je poznato da če u početku bit moguće surfat samo 5 plaćenih sati mjesćno, što će se sigurno povećat, ali nemogu oni odmah djelit ogromne pare. Registriraj se reci svojim frendovima, nek oni kažu drugim frendovima, radi mrežu ljudi ispod tebe. I zaradit ćeš.
Ajde sad vi veliki zagovornici agloca, GDJE JE TAJ VIEWBAR??? Nema ga
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 10:22   #70
ima tu još i adwordsa...

naime, jel tko pokušao razmišljati malo dalje, pa recimo kreirati neki komercijalan proizvod kojeg stavi na svoju stranicu i dalje da promovira preko adwordsa? recimo hosting koji je zasičen do kraja još ucijek donosi izdašne novce ako se dobro promovira. Carpenter je bacil novi sistem Google Casha..no, da ne duljim, report je free, video upute su free jedino je potrebno se pretplatiti na njegovu mailing listu...ima više na mojoj stranici u sigu...
__________________
Tomislav Buza
tbuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 05:38   #71
broj posjetitelja

Quote:
unknown_man kaže: Pogledaj post
recimo da dobijem neku super ideju koja bi mogla privući gomilu ljudi na moju stranicu? što mislite koliko bi posjetitelja treba imati da bi privukao neke veće tvrtke da kupe moju stranicu?
Mislim da kad bi izgradio jednu takvu stranicu (ili stranice), ne bi ju htjeo prodati.
top_dog_is_online is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 11:43   #72
Sve živo sam proba do sad. I Google adsense je najbolji......

******=smeće ......
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 12:02   #73
Google adsense, vjerojatno i je najbolji, ali ima ih već mali milijun koji nude PPC...

******, i ostali Pay-For-Surf servisi, ništa od toga....
__________________
CroPC | IT NEWS PORTAL
Redzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 10:42   #74
****** viewbar je izasao no mislim da je taj ****** kao tvrtka jedno veliko sranje, neznam kako oni misle sa tim viewbarom zaraditi miljune i onda dat nama miljune isto...

mirise mi na scam.

p.s. svi oni koji nemaju webstranice a rado bi koristili adsense mogu se ukljuciti na adsense revenue sharing stranice, ima par hrvatskih i mnogo stranih, jedna nova hrvatska je u mojem vlasnistvu zove se www.surfvic.com
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:07   #75
adsensu jedino vjerujem, a sve ostalo ili je ok ili je prijevara
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:09   #76
od agloca nema ništa... to je obično smeće...
__________________
CroPC | IT NEWS PORTAL
Redzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 12:30   #77
Potpisujem, ****** je totalno u k...u. KOliko ja znam mos zaraditi max 5
Neg i Adsens, samo kradu,.. neko ti klikne namjerno 100 puta, jer mu se svidi oglas oni ti cim zaradis 100 $ oni ti ne salju. Cisto smece ,....
team is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 12:45   #78
od zarade po kliku najbolji adsense...po meni....a ako mislite imat neku prodaju najbolji cj (commission junction).....više na www.cj.com
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 17:47   #79
Na adsense će se moći zaraditi za nekih godinu dana...... jer trenutno je malo oglašivača tako da nema puno "zanimljivih" oglasa
partymaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 23:22   #80
Quote:
partymaker kaže: Pogledaj post
Na adsense će se moći zaraditi za nekih godinu dana...... jer trenutno je malo oglašivača tako da nema puno "zanimljivih" oglasa
na adsensu se moglo ZARADITI prije par godina sto vise na zalost nije slucaj..

( osim ako ne mislis na HRV e-trziste, tu se nikad nije niti ce se )
digits is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.