Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2008., 21:17   #1
Žensko odmjeravanje frajera

Ponukan današnjim iskustvom odlučio sam da postavim ovaj topic. Naime, kolega me upoznao sa jednom macom...mljac, mljac... Da skratim pricu... Netom prije nego li sam joj pružio ruku kao formalan znak upoznavanja, mala me na zaprepaštenje prisutnih kolega odmjerila (fizički) od "glave do pete".

Drage dame, čemu sve to?

Onda... Odmjeravate li suprotan spol? Ako da, što cijenite na frajeru, a što ne?
__________________
Persona iza ovog avatara očito je dosta složena osoba, a sude o njoj ponajviše jednostrano!
Roony is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:35   #2
Quote:
Roony kaže: Pogledaj post
Ponukan današnjim iskustvom odlučio sam da postavim ovaj topic. Naime, kolega me upoznao sa jednom macom...mljac, mljac... Da skratim pricu... Netom prije nego li sam joj pružio ruku kao formalan znak upoznavanja, mala me na zaprepaštenje prisutnih kolega odmjerila (fizički) od "glave do pete".

Drage dame, čemu sve to?

Onda... Odmjeravate li suprotan spol? Ako da, što cijenite na frajeru, a što ne?
da. krišom.
jer nemam hrabrosti ko ta maca.
kako misliš čemu?
lijepo je lijepo, ma koliko mi šutjeli o tome.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:40   #3
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
da. krišom.
jer nemam hrabrosti ko ta maca.
kako misliš čemu?
lijepo je lijepo, ma koliko mi šutjeli o tome.
Zgrozila me njezina indiskrecija, odnosno očitost kojom me "odmjeravala".
__________________
Persona iza ovog avatara očito je dosta složena osoba, a sude o njoj ponajviše jednostrano!
Roony is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:42   #4
a pa to ti treba biti kompliment.
možda si i zgodan
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:44   #5
Quote:
Roony kaže: Pogledaj post
Zgrozila me njezina indiskrecija, odnosno očitost kojom me "odmjeravala".
preporučio bih ti dobrog psihoterapeuta koji zna rješavat ovakve traume, ali će onda biti gužva i poskupit će.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:48   #6
Quote:
a pa to ti treba biti kompliment.
Ovo je opasna konstatacija za moju taštinu.

Quote:
možda si i zgodan
Možda... Tko zna? Ah, žene.
__________________
Persona iza ovog avatara očito je dosta složena osoba, a sude o njoj ponajviše jednostrano!
Roony is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:51   #7
Quote:
Roony kaže: Pogledaj post
Možda... Tko zna? Ah, žene.
sliku sisa na pm.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:51   #8
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
sliku sisa na pm.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 21:54   #9
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
sliku sisa na pm.
__________________
Persona iza ovog avatara očito je dosta složena osoba, a sude o njoj ponajviše jednostrano!
Roony is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 22:35   #10
Quote:
Roony kaže: Pogledaj post
Ponukan današnjim iskustvom odlučio sam da postavim ovaj topic. Naime, kolega me upoznao sa jednom macom...mljac, mljac... Da skratim pricu... Netom prije nego li sam joj pružio ruku kao formalan znak upoznavanja, mala me na zaprepaštenje prisutnih kolega odmjerila (fizički) od "glave do pete".

Drage dame, čemu sve to?

Onda... Odmjeravate li suprotan spol? Ako da, što cijenite na frajeru, a što ne?
Hehehehehehheeheheheheeheheeh......:ro fl:

Roony nam,braćo i sestre,zapravo želi kazati da on nije ružan kao Mike Rooney,kako se to iz njegovog nicka logično nameće,ali boji se to otvoreno priznati.
Zašto?
Kako bi dame uz to što je on zgodan,mogle reći."Eh,ovaj dasa je i skroman".
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:01   #11
Evo mene zanima koliko cure zapravo odmjeravaju i komentiraju frajere! Muškarci su tu dosta indiskretni, vidi se iz aviona da mjerkaju neku curu, pa komentiraju, ovo, ono...Šetam po gradu sa susjedom i njegovom ženom, on inače često mjerka i komentira komade, malo i pretjeruruje u tome, i najednom nailazi jako zgodna cura, i njegov komentar "vidi male, šta je dobra", a lapan posve zaboravio da mu je i žena s nama! Srećom je ona sve to okrenula na šalu, nije se naljutila. No dakle, muškarci su tu prilično indiskretni, a šta je sa ženama? Navodno žene imaju puno bolji periferni vid, pa snimaju čak i kad se čini da ne gledaju? Je li to istina?
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:15   #12
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Navodno žene imaju puno bolji periferni vid, pa snimaju čak i kad se čini da ne gledaju? Je li to istina?
Je......
Ali vrlo brzo shvatiš da te žena gleda ako se potrudiš.....
Volim kad gleda i iskrene zjenice u stranu i onda misli da se ne primijeti...
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:31   #13
Quote:
Roony kaže: Pogledaj post
...Drage dame, čemu sve to?
vizualne naslade radi
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:34   #14
Sram je bilo, dama a tako se ponaša
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:37   #15
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Je......
Ali vrlo brzo shvatiš da te žena gleda ako se potrudiš.....
Volim kad gleda i iskrene zjenice u stranu i onda misli da se ne primijeti...


A, gledanje za koje se nadaš da je neprimjetno je jedno, a odmjeravanje je drugo.
Odmjerava se tipa koji se čini dovoljno samopouzdan da to odmjeravanje krivo ne protumači, s nadom da bi se iz toga mogao izroditi zanimljv i duhovit flert.
Tip je naravno, u cijeloj priči, komad. Ili stravično šarmantan.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:50   #16
odmjeravaju i mene i muškarci i žene svaki dan pa ne otvaram topikove o tome
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:51   #17
Joj Gloria, daj pusti čoeka da se veseli.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:52   #18
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Joj Gloria, daj pusti čoeka da se veseli.
a ja ne smijem, jel?
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:00   #19
Otvori i ti topic.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:12   #20
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post


A, gledanje za koje se nadaš da je neprimjetno je jedno, a odmjeravanje je drugo.
Odmjerava se tipa koji se čini dovoljno samopouzdan da to odmjeravanje krivo ne protumači, s nadom da bi se iz toga mogao izroditi zanimljv i duhovit flert.
Tip je naravno, u cijeloj priči, komad. Ili stravično šarmantan.
Pa nisu baš sve žene PJ Harvey ili Patti Smith,znaš.
I za odmjeravanje treba stila.

Ali situacija je recimo ovakva:mlada i prpošna djevojka željna bliskih susreta svake vrste hoda s ružnom seljačinom koja ne čita ništa osim SN-a.
E sad,budući da ja znam da su te iste mlade i prpošne djevojke željne goreimenovanih bliskih susreta,obožavam kad recimo taj "Sportske novosti and kladionica" macho-man ne shvaća da mu ja psihofizički želim djevojku i da ona zna da je ja na taj način želim....Smijem li nadodati da to njoj ne smeta???
Ostali su majstori...
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.