Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2012., 14:56   #941
Ko bi rekao da i Novozelanđani imaju svoj HRT.
Dabizas is offline  
Old 30.05.2012., 08:51   #942
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Da, znam, nisam mogao vjerovati kad sam pročitao da su sve sudionice otkupile prava osim - Novog Zelanda. Kao da netko koči razvoj nogometa, kad u obzir uzmeš i to da je domaća liga nakaradna i da se finale lige nije prenosilo.
Tako je uvijek ovdje s nogometom. Jedan korak naprijed, dva nazad. Ali ajde, prenosili su sve prijateljske utakmice u zadnje 3 godine cini mi se, i prenose svaku utakmicu A-league gdje igra Novozelandski Wellington Phoenix pa i nije tako lose.

Quote:
mitch kaže:
Nego, što misliš može li Farina s PNG nešto napraviti? Hoće li domaćini proći skupinu? Ima li Fidži izgleda u toj skupini smrti?
Pa Farina je dobar trener, ali je jos bolji pijanac. Ocekujem da ce defanzivno ih dobro dosta postaviti, ali koliko ce imati u napadu je upitno. Solomonski Otoci su u velikoj prednosti doma, tamo ih je uglavnom dosta tesko pobijediti, ali i ocekivanja tamo su visoka za ovaj turnir, a skupina jako teska. Fidzi je po meni jos uvijek druga najbolja momcad u Oceaniji, ali si ne smiju dozvoliti ikakav kiks. Bice interesantno, i All Whitesima nece biti lako, jesu daleko najbolja momcad, ali temperatura 32C+, vlanost 70%+, losi travnjaci, nenaklonjeni sudci...bice svega.

U drugoj skupini mislim da ce se Nova Kaledonija, Tahiti i Vanuatu poklat za prva dva mjesta, Samoi ne dajem previse sansi.
el grapadura is offline  
Old 30.05.2012., 11:52   #943
Očekujem da mladi Kaltak zabije koji gol za Vanuatu. Volio bih da oni prođu uz recimo Tahiti, nisam baš fan Novokaledonaca.

Ali jesu složili prvu skupinu, tri najmnogoljudnije oceanijske zemlje + zemlja s najvećim nogometnim fanatizmom.
mitch is offline  
Old 30.05.2012., 15:25   #944
Mič, vidim da je 1,9 na Novokaledonce, na stranu šta nisi njihov fan isplati li se to?
DPMM is offline  
Old 30.05.2012., 15:26   #945
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
Mič, vidim da je 1,9 na Novokaledonce, na stranu šta nisi njihov fan isplati li se to?

Znam tko vjerojatno je.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 30.05.2012., 15:41   #946
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Znam tko vjerojatno je.



Zaobišao bih to, DPMM dragii, Vanuatu ima mladu potentnu ekipu. Probao bih s domaćinom protiv Papue, 1,70 mi se čini kao dobar koef.
Ako bude Samoa - Tahiti u ponudi na golove, igraj over, natrpat će ih Tahiti Nui.
mitch is offline  
Old 31.05.2012., 01:37   #947
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Očekujem da mladi Kaltak zabije koji gol za Vanuatu. Volio bih da oni prođu uz recimo Tahiti, nisam baš fan Novokaledonaca.

Ali jesu složili prvu skupinu, tri najmnogoljudnije oceanijske zemlje + zemlja s najvećim nogometnim fanatizmom.
I meni je raspodjela skupina potpuno nerazumljiva, ali tako je to ovdje.

Brian je jako dobar decko, vrlo tih i povucen ali mocan fizicki. Nadam se da ce nastaviti napredovati, i ja bih volio da on i Vanuatu prodju u zadnji krug kvalifikacija.
el grapadura is offline  
Old 31.05.2012., 02:05   #948
Cek jel bilo kakvih podjela po nositeljstvu ili su samo pobacali ekipe u skupine?
Inace ide na Vanuatu 1x, vi ste krivi ako padnen


Zajebajen se, ofkors. Iz prve grupe bi volija vidit Tahiti dalje (jesu oni ikad probali dovuć Vahiruu u reprezentaciju, cisto informativno ) a iz druge uz Novi Zeland koji ce vjerojatno proc stvarno ne znan, mozda Solomonjani s obziron da su domaćini. Mitch kreću i tvoji Egipćani sad, tribali bi ove dobit.
DPMM is offline  
Old 31.05.2012., 02:50   #949
Ma koristili su FIFA rankings iz Jula prosle godine za nositeljstvo, no kako vecina ovih momcadi ne igra tako cesto ispalo je ovako nakaradno.
el grapadura is offline  
Old 31.05.2012., 11:36   #950
Potražit će se kakav stream za Egipat, da se vidi kako Bradley to hendla. Očekuje se prolaz.

Sinoć Ameri u prijateljskoj potopljeni od Brazila 1-4. Večeras Meksiko dočekuje BiH u Chicagu, a onda sljedeći tjedan počinju i sjevernoameričke kvalifikacije.

Ujutro Kup nacija, probat će se uloviti kakav stream i gledati simultano s utakmicom iz Chicaga.

Imao sam viđenje tijekom sna da će Samoa, despite all the odds, povesti protiv Tahitija . Koliko znam, Vahirua je za Tahiti igrao samo na Championship Manageru, dok je iste na Football Manageru odbijao.
mitch is offline  
Old 31.05.2012., 11:53   #951
Pa vi na pacifiku zaista pratite utakmice, svaka cast.
Gento is offline  
Old 01.06.2012., 03:13   #952
Evo, DePe, povede Tahiti u 9. minuti.
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 03:15   #953
To je to, još 3-4 do poluvrimena Di pratiš inače, futbol24 i FIFA.com spavaju.

Šta su to trojica braće strijelci

Zadnje uređivanje DPMM : 01.06.2012. at 03:23.
DPMM is offline  
Old 01.06.2012., 03:29   #954
oceaniafootball.com

Možda platim stream za finale.

tri Tehaua


Inače se gleda BiH, odlična tekma protiv Meksika, jaka kiša, ali tempo sve u 16
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 05:49   #955
Tahiti - Samoa 10:1

4 Tehaua zabila
el grapadura is offline  
Old 01.06.2012., 08:12   #956
Vatromet golova u prvom kolu oceanijskog kupa i lijepi uvod za burnu prvu polovicu 6 mjeseca u kojoj se igra cijeli niz kvalifikacijskih utakmica.

U prvom kolu noćas i jutros postignuti su ovi rezultati:

Samoa - Tahiti 1-10 (Samoa dala gol)

Vanuatu - Nova Kaledonija 2-5 (bilo 2-2 do negdje 70. minute)

Dakle vjerovatno ćemo u polufinalu gledati N.Kaledoniju jer sumnjam da neće dobiti Samou, a s Vanuatuom si je napumpala i gol razliku u slučaju da budu izjednačeni s njima i Tahitijem
gogykiryales is offline  
Old 01.06.2012., 08:28   #957
Vanuatu je izjednacio negdje oko 60. minute, igrali su dosta dobro u prvom poluvremenu i potpuno se raspali u zadnjih pola sata i primili ti gola. Sad su u vrlo nezgodnoj situaciji, morace dobiti Tahiti ako hoce dalje.

Sutra Novi Zeland protiv Fidzija, i Solomonski Otoci protiv PNG, bice svega.
el grapadura is offline  
Old 01.06.2012., 11:13   #958
Jako uvjerljiva Kaledonija, nisam očekivao da će zabiti 5 komada.

Tahiti rutinski, kladionica rutinski.
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 11:25   #959
Nego, danas počinje i nastavak afričkih kvalifikacija.

petak
Gana - Lesoto
Egipat - Mozambik

subota
SAR - Bocvana
Sijera Leone - Zelenortski Otoci
Tunis - Ekvatorijalna Gvineja
Gambija - Maroko
Obala Bjelokosti - Tanzanija
Sudan - Zambija
Burkina Faso - Kongo
Kenija - Malawi
Alžir - Ruanda
Kamerun - Kongo
Senengal - Liberija

nedjelja
JAR - Etiopija
Niger - Gabon
Nigerija - Namibija
Zimbabve - Gvineja
Benin - Mali
Togo - Libija
Angola - Ruanda
mitch is offline  
Old 01.06.2012., 11:56   #960
Prekosutra i Messi napada neugodni Ekvador.
Grupa Queen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.