Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2011., 21:21   #181
Quote:
Neelaalikhan kaže: Pogledaj post
Ima li serija na netu dalje od 21. epke? Nazalost ne mogu je ni sa engl titlovima noci. Hvala unapred za odgovor.
GaravaiPlava je prestala stavljati seriju radi tehničkih problema, a ja gledam na turskom nisam ništa drugo našla. Tako da i nisam u toku s ovim što ide na tv jer ne hvatam taj program.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 15:23   #182
evo u Lale devri Činar i Toprak su se pomirili i u to ime obnovili bračne zavjete
slikica s tog vjenčanja


evo provam ponovo staviti slike s zaruka Jusufa i Have
http://im.haberturk.com/2011/02/21/6...g?-62169989992
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1474964_n.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-LLTdWm3pqG...4%25B1nar.JPG]
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3655914_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3327120_n.jpg
http://i55.tinypic.com/2m50bw5.jpg
http://i55.tinypic.com/2qsrtol.jpg
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.11.2011., 15:34   #183
Mene Hava ostavila bez teksta Ne mogu vjerovati kako je pokvarena i licemjerna Nisam očekivala da će se ponijeti tako odvratno prema sesti. Kako mrzim, prezirem kad nekome moralne prodike drži osoba koja je sto puta gora od one kojoj dijeli lekcije iz morala. Prema dosad viđenom serija ne bi trebala završiti u Havinu korist


Izgleda da su iz uvodne špice izbacili Toprak ili ja možda nisam dovoljno pozorno gledala


@mal1f2 Toprak je baš bila slatkica na Jusufovim zarukama. Prelijepa.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 15:37   #184
vjenčanje Toprak Činar


mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 15:41   #185
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Mene Hava ostavila bez teksta Ne mogu vjerovati kako je pokvarena i licemjerna Nisam očekivala da će se ponijeti tako odvratno prema sesti. Kako mrzim, prezirem kad nekome moralne prodike drži osoba koja je sto puta gora od one kojoj dijeli lekcije iz morala. Prema dosad viđenom serija ne bi trebala završiti u Havinu korist


Izgleda da su iz uvodne špice izbacili Toprak ili ja možda nisam dovoljno pozorno gledala


@mal1f2 Toprak je baš bila slatkica na Jusufovim zarukama. Prelijepa.
Da izbacili su je jer se ona poslje pojavljuje samo kratko, u par scena i ništa više. Vidjet ćemo kako će se stvari dalje odvijati. Za sada Toprak sretno udata, ali u Lale devri je puno intriga tako nikad se nezna.

Da i meni je bila ljepa, samo nesretna
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 15:46   #186
Trebala je Toprak za onaj jedan šamar koji je dobila od Have opaliti joj barem tri A šta bi li joj još trebala napraviti kad bi samo saznala ono glede Ruzgarovih i Jusufovih DNK nalaza?!
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 19:28   #187
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Trebala je Toprak za onaj jedan šamar koji je dobila od Have opaliti joj barem tri A šta bi li joj još trebala napraviti kad bi samo saznala ono glede Ruzgarovih i Jusufovih DNK nalaza?!

dotakla je dno, na sreču Jusuf sve sazna
e sad ovo dalje što se daje ne znam kuda ide
malo mi je teško jer nema prevoda ali snaču se

zaboravila sam zašto je ono Hava plesnila Toprak
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 19:51   #188
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
dotakla je dno, na sreču Jusuf sve sazna
e sad ovo dalje što se daje ne znam kuda ide
malo mi je teško jer nema prevoda ali snaču se

zaboravila sam zašto je ono Hava plesnila Toprak

Hava vidjela slike sa svojih i Jusufovih zaruka i na njima je bila Toprak tužna i potištena. Pozvala ju je u sobu i pokazala joj slike i optužila da joj laže i da zapravo jest zaljubljena u Jusufa. I onda joj stala nabrajati kako ju ne može prepoznati i da je jedna velika lažljivica. Tad se je Toprak malo trgnula i rekla joj neštou smislu da prvo pogleda sebe i kako u oči svaki dan laže Jusufu. Hava ju je tad pljusnula i rekla joj da će morati otići iz onog konaka kada se ona uda za Jusufa i to će kao morati otići "svojom" voljom Zgadila mi se A još joj je prigovarala i što je prihvatila da Jusuf na nju prepiše neku trgovinu koju je kupio za onog njihovog pohlepnog ćaću.


Prije toga ju je optužila da je Ruzgar zaspao zbog nje i da ga namjerno nije donijela da se slika s njom i Jusufom. I da je to učinila jer želi da Ruzgar samo nju naziva mamom. Pa čak i da jest tako da želi da samo nju naziva mamom (što vjerojatno i jest jer je bebača zavolila kao svoje, a jedina se i brinula za njega), ona sigurno ne bi uradila to što joj je Hava spočitnula. To Hava gleda što bi ona sama sto posto napravila pa misli da bi tako i Toprak postupila.


Ja se nadam da joj Jusuf, kad sazna sve, nikada neće oprostiti. I da će serija završiti nesretno za Havu.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 20:12   #189
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Hava vidjela slike sa svojih i Jusufovih zaruka i na njima je bila Toprak tužna i potištena. Pozvala ju je u sobu i pokazala joj slike i optužila da joj laže i da zapravo jest zaljubljena u Jusufa. I onda joj stala nabrajati kako ju ne može prepoznati i da je jedna velika lažljivica. Tad se je Toprak malo trgnula i rekla joj neštou smislu da prvo pogleda sebe i kako u oči svaki dan laže Jusufu. Hava ju je tad pljusnula i rekla joj da će morati otići iz onog konaka kada se ona uda za Jusufa i to će kao morati otići "svojom" voljom Zgadila mi se A još joj je prigovarala i što je prihvatila da Jusuf na nju prepiše neku trgovinu koju je kupio za onog njihovog pohlepnog ćaću.


Prije toga ju je optužila da je Ruzgar zaspao zbog nje i da ga namjerno nije donijela da se slika s njom i Jusufom. I da je to učinila jer želi da Ruzgar samo nju naziva mamom. Pa čak i da jest tako da želi da samo nju naziva mamom (što vjerojatno i jest jer je bebača zavolila kao svoje, a jedina se i brinula za njega), ona sigurno ne bi uradila to što joj je Hava spočitnula. To Hava gleda što bi ona sama sto posto napravila pa misli da bi tako i Toprak postupila.


Ja se nadam da joj Jusuf, kad sazna sve, nikada neće oprostiti. I da će serija završiti nesretno za Havu.
da u pravu si, i meni se tada ogadila pogotovo kad joj je rekla da će morat otić, Jusuf će saznati za njene prevare i zbog toga oženiti Bade ali Hava neće odustati od njega
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 17:59   #190
Stvarno se ne sjećam jesam li ikada bila toliko protiv glavne glumice kao što sam ovdje protiv Have. I dobro je što je Toprak lijepo otišla jer bi Hava bila sposobna slagati i na Toprak prebaciti krivnju za one DNK nalaze kad jednom sve izađe na vidjelo. Dobro reče Sultan:"Ova (Hava) je gora i od mene". Jedva čekam da Jusuf sve sazna u detalje.

Nadalje, baš sam se pitala bi li se Hamijet protivila Jusufovom braku s Toprak kao što se protivi braku s Havom. I dobih odgovor - reče sinoć da bi objeručke prihvatila Toprak. Nadam se da je bila iskrena.

I da, primjetih da je za ovu seriju skladatelj bio Aytekin Ataş koji je skladao i za Bir Bulut Olsam ("Da sam oblak" koji ide na FTV-u). U svakom slučaju, lijepa glazba u obje serije.

@mal1f2Ti gledaš unaprijed na turskom. Je li ta Bade kojom će oženiti Jusuf isto zmija kao i Hava ili glumi dobricu? Je li Jusuf saznao da Hava nije umrla? Jel' je još voli ili ju je zaboravio? Pojavljuje li se ikako Toprak?

Zadnje uređivanje moriturite : 11.11.2011. at 19:05.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 19:19   #191
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Stvarno se ne sjećam jesam li ikada bila toliko protiv glavne glumice kao što sam ovdje protiv Have. I dobro je što je Toprak lijepo otišla jer bi Hava bila sposobna slagati i na Toprak prebaciti krivnju za one DNK nalaze kad jednom sve izađe na vidjelo. Dobro reče Sultan:"Ova (Hava) je gora i od mene". Jedva čekam da Jusuf sve sazna u detalje.

Nadalje, baš sam se pitala bi li se Hamijet protivila Jusufovom braku s Toprak kao što se protivi braku s Havom. I dobih odgovor - reče sinoć da bi objeručke prihvatila Toprak. Nadam se da je bila iskrena.

@mal1f2Ti gledaš unaprijed na turskom. Je li ta Bade kojom će oženiti Jusuf isto zmija kao i Hava ili glumi dobricu? Je li Jusuf saznao da Hava nije umrla? Jel' je još voli ili ju je zaboravio? Pojavljuje li se ikako Toprak?
Ona je druga glavna glumica koju ne mogu smislit (prva je Jasemin iz Ljubav i kazna).

Na žalost Hava će krivnju za Ruzgara DNA prebacit na Toprak , kao ona bi ostala bez posla a i vezala se za maloga Hava i Sultan servirale priču.
Toprak bi bila blagoslov za tu kuću i mislim da bi se ona super slagala s Hamijet.

Bade je po meni pozitivan lik. Nije ni neka pretjerana dobrica ali nije zločesta. Mislim da je uredu. Nisam sigurna za dalje jer najava za večerašnju ep je da ona napada Havu (slučajno saznaje da je živa).
Za sada Jusuf ne zna da je Hava živa. Na žalost još je voli misli na nju, ali mrska mu je pomisao na nju jer su mu servirali priču da je Hava bila trudna s Đunejtom prije smrti. Čak su otišli toliko daleko da je to dr. napisao.
Toprak se pojavljuje kratko kad Jusuf ode do nje u Istambul kad sazna za prevare pa traži od nje da mu kaže istinu. Iduće je kad se slučajno nađe u Urgupu (pobjegla od Činara) kad Hava nastrada. I to je sve do sada što je išlo.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 20:06   #192
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Ona je druga glavna glumica koju ne mogu smislit (prva je Jasemin iz Ljubav i kazna).

Na žalost Hava će krivnju za Ruzgara DNA prebacit na Toprak , kao ona bi ostala bez posla a i vezala se za maloga Hava i Sultan servirale priču.
Toprak bi bila blagoslov za tu kuću i mislim da bi se ona super slagala s Hamijet.

Bade je po meni pozitivan lik. Nije ni neka pretjerana dobrica ali nije zločesta. Mislim da je uredu. Nisam sigurna za dalje jer najava za večerašnju ep je da ona napada Havu (slučajno saznaje da je živa).
Za sada Jusuf ne zna da je Hava živa. Na žalost još je voli misli na nju, ali mrska mu je pomisao na nju jer su mu servirali priču da je Hava bila trudna s Đunejtom prije smrti. Čak su otišli toliko daleko da je to dr. napisao.
Toprak se pojavljuje kratko kad Jusuf ode do nje u Istambul kad sazna za prevare pa traži od nje da mu kaže istinu. Iduće je kad se slučajno nađe u Urgupu (pobjegla od Činara) kad Hava nastrada. I to je sve do sada što je išlo.

Ni ja ne mogu smisliti Jasemin no ne toliko koliko Havu


OMG, neeee, pa zar sam nažalost pogodila da će okriviti Toprak za DNK nalaze?! Ja se baš ponadala, sad kad je Toprak otišla, da se bar zbog toga neću morati živcirati i još više bijesniti Stvarno nakon svega ovoga ne zaslužuje sretan kraj. Trebali su scenaristi napraviti da uistinu i umre. Po meni, stvarno su je učinili negativnim likom čak i pretjerali. Nekako mi pade na pamet da je Hava turska verzija Terese. Baš gazi sve pred sobom. Hoće li Jusuf saznati da je slagala i krivo optužila Toprak?

Baš mi je drago što je Hamijet onako lijepo govorila o Toprak. Baš sada gledam, puno joj usta hvale za nju. Tako da je Sultan pozlilo jer je izgleda shvatila da je pogriješila od početka s Havom i da je trebala Jusufu namjestiti Toprak
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 20:26   #193
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ni ja ne mogu smisliti Jasemin no ne toliko koliko Havu


OMG, neeee, pa zar sam nažalost pogodila da će okriviti Toprak za DNK nalaze?! Ja se baš ponadala, sad kad je Toprak otišla, da se bar zbog toga neću morati živcirati i još više bijesniti Stvarno nakon svega ovoga ne zaslužuje sretan kraj. Trebali su scenaristi napraviti da uistinu i umre. Po meni, stvarno su je učinili negativnim likom čak i pretjerali. Nekako mi pade na pamet da je Hava turska verzija Terese. Baš gazi sve pred sobom. Hoće li Jusuf saznati da je slagala i krivo optužila Toprak?

Baš mi je drago što je Hamijet onako lijepo govorila o Toprak. Baš sada gledam, puno joj usta hvale za nju. Tako da je Sultan pozlilo jer je izgleda shvatila da je pogriješila od početka s Havom i da je trebala Jusufu namjestiti Toprak
Da jedini način da ostanu čiste je bio da okrive Toprak. Znale su da je Jusuf slab na nju i da je neće zvati da sazna istinu.

Da Sultan je s vragom sadila tikve pa joj se o glavu razbile.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:38   #194
To da Turci baš i ne vole crno-bijele likove jasno je i pticama na grani, no ovo što rade s Havinim likom nikako mi nije jasno, ma nije valjda da će okriviti Toprak za DNK-a analizu....u njoj su kombinirali anđela i vraga, pa nek bolji pobjedi..ništa mi više nije jasno..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:46   #195
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
To da Turci baš i ne vole crno-bijele likove jasno je i pticama na grani, no ovo što rade s Havinim likom nikako mi nije jasno, ma nije valjda da će okriviti Toprak za DNK-a analizu....u njoj su kombinirali anđela i vraga, pa nek bolji pobjedi..ništa mi više nije jasno..

Izgleda da hoće okriviti Toprak I gledam danas Hava se sjeti da je davala i tortu bebi i ne reče ništa i sigurno ne bi ni rekla da ona Đemile nije došla i ispričala.

Stvarno ne znam, nakon svega što je napravila i što još uvijek radi, ako završi serija sretno po Havu kako je scenaristi misle očistiti od svih grijeha (da se tako izrazim) i sveg blata kojim se uprljala Šta je može iskupiti?
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 08:01   #196
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Izgleda da hoće okriviti Toprak I gledam danas Hava se sjeti da je davala i tortu bebi i ne reče ništa i sigurno ne bi ni rekla da ona Đemile nije došla i ispričala.

Stvarno ne znam, nakon svega što je napravila i što još uvijek radi, ako završi serija sretno po Havu kako je scenaristi misle očistiti od svih grijeha (da se tako izrazim) i sveg blata kojim se uprljala Šta je može iskupiti?
previše je toga
meni žao Jusufa on se zaljubio u neki zamišljeni lik sa slikom Have
moriturite što je to s tortom zaboravih
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 09:36   #197
Sinoc pogledah epizodu. Hava je postala jos crnja nego kad sam je posljednji put gledala Meni nema logike da kraj serije bude sretan za nju Ni 9 voda je oprati ne moze

Hoce li uskoro kraj prikazivanju u Turskoj?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 10:16   #198
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Sinoc pogledah epizodu. Hava je postala jos crnja nego kad sam je posljednji put gledala Meni nema logike da kraj serije bude sretan za nju Ni 9 voda je oprati ne moze

Hoce li uskoro kraj prikazivanju u Turskoj?
mislim da se saga o Havi nastavlja
samo se nadam da će se Jusuf oladit
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 11:46   #199
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
previše je toga
meni žao Jusufa on se zaljubio u neki zamišljeni lik sa slikom Have
moriturite što je to s tortom zaboravih

Meni je prije bilo žao Jusufa pogotovo kad je jednom rekao kako je Hava najpoštenija žena koju je upoznao. Sada, iskreno govoreći, i nije a pogotovo nakon što je Hava krenula gaziti i po Toprak. Tko mu kriv što ne vidje kakva je Toprak dobrica, a Hava zmija.Tako da sada seriju gledam i navijam da Hava što dublje potone. Premda i dalje smatram da su Turci pretjerali s toliko negativnom stranom njezinog lika.


Što se tiče torte...beba se razbolila, ima trovanje hranom i završila u bolnici. Doktor i Jusuf nekoliko puta pitali Havu šta mu je davala za jesti. Tada nije rekla da mu je davala i torte no dobro nije se toga ni sjećala. Kad je izašla iz doktorove kancelarije i bila na hodniku s Jusufom, sjetila se da mu je dala i torte (premda joj je Pinar bila govorila da to ne čini jer će naškoditi malome) i nije htjela to reći Jusufu. Potom je došla ona sluškinja Đemile i rekla da je Hava bebu hranila i tortom. A Hava se sva uzvrpoljila kad ju je vidjela
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 11:50   #200
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
mislim da se saga o Havi nastavlja
samo se nadam da će se Jusuf oladit

Hoće li bivati sve gora i gora i nastaviti gaziti sve pred sobom? Hoće li se bar malo popraviti pa ako ima naznaka da će serija završiti dobro po nju da se možemo uhvatiti barem za mrvicu njezine dobrote?
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.