Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2014., 13:53   #61
Quote:
mario1710 kaže: Pogledaj post
Ako gledaš Megana 3 1.5dci, preporučio bih ti Sloveniju.
Cijene su niže nego kod nas.
Davanja prilikom uvoza mala zbog niskog c02.
Npr. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=...0&show=1&avto=
Godište 2011. na dalje ima mali co2 106g/km(trošarina 3,5%+1% oko 350€)
Skužio sam to, gledam i Sloveniju.
Hvala na linku.
Btw. Nije li malo previše kilometara za ovo godište ? 40+ k po godini.
I boja je ajme majko, ali u principu takav tražim. Uz Kiu ceed i Hyundai i 30.
Doduše do 8500 eura max. bi trebalo biti sve skupa sa uvozom.

Zadnje uređivanje hardcoree : 17.10.2014. at 14:06.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 13:56   #62
oke nisu mali novci da se naci i ne lupan auto..
al cisto usporedno...
sofersajba, hauba, hladnjak, kompresor klime, hladnjak klime, blatobrani, branik, farbanje, eventualno retrovizor koji električni + rad majstora u ovlaštenom i već si preko 30tkn popravak a sve ovo se može dogodit da pukne kad pogodiš kamion s dosta malom brzinom...

to gore 90% tih stvari možeš i polupat ako sa 120 lupiš zeca od 5kila.. hladnjaci pucaju, branik, kompresor klime, farbanje, i eto 20ak tisuca ako kupujes nove stvari i radis u ovlasenom..
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:15   #63
Sve je to meni jasno, ali ne namjeravam dati 8400 eura za auto koji je bio karamboliran + odmah nakon popravka prodan i onda opet godinu dana nakon toga ide na prodaju.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:18   #64
Quote:
hardcoree kaže: Pogledaj post
Ništa od ove kupovine Megane-a. Imam neka prijateljstva preko kojih sam saznao da je auto imao sudar sa kamionom i štetu od 30 000 kuna prije godinu i po, a tip mi se pravi mutav. Nevjerofakingvatno
Znači tražim dalje...
Ja sam imao manju prometnu, zamijenjena 2 prednja fara, hauba, blatobran i branik (ne onaj metalni dio ispod već samo ova plastika). Kod Zubaka to i posao 32000 kn.

Kao što je ma3x napisao, na brzinu se nakupi. Naravno, imaš svoje kriterije i to poštujem.
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:58   #65
Sve jasno, naravno da se nakupi (nažalost).
Čak bih možda,ali možda i razmislio o svemu da mi je čovjek rekao odmah da je drugi vlasnik i da je auto bio udaran te dao na uvid sve šta je bilo mijenjano, ali ipak mislim da ne dajem baš male novce i da za njih mogu pronaći ok auto koji, ako ništa drugo, nije bio u sudaru sa kamionom.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 17:30   #66
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=...olor%20Edition

Eto ti dobar. Lijepo izgleda s ovim zatamnjenim farovima, nema puno kilometara, mlad, nije siromašna oprema.
frANZi50 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 19:01   #67
Hvala, izgleda ok. Nazvati ću.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 17:04   #68
Mišljenja o ovom automobilu/motoru/autokući

http://www.trcz.hr/hyundai-i-30-16-g...px?q=1-22159-1

Počeo sam gledati i benzince btw. s obzirom na malu kilometražu koju godišnje prelazim.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:26   #69
Čisto apdejt. Nakon svih tramakacija, razbijanja glave, traženja , kopanja 0-24 po njuškalu i razmišljanja o uvozu etc.
Upravo sam u fazi kupnje Golfa V 1.9 tdi. 11./2007. 135k km, prvi vlasnik, rabbit oprema, prebolesno dobro održavan.
Lik živi 500 metara od mene, servisirao ga je pod garancijom u ovlaštenom servisu i zadnjih 2 god. kod mehaničara koji mi je isto susjed i dobar sam sa njim. Mehaničar kaže da je tip "vojnik" što se tiče održavanja auta, a auto i izgleda tako. Nikad zapaljena cigara u njemu, miriše po novom.
8100E, ljetne i zimske gume. Auto je u sustavu PDV-a pa nemam ni 5% prijenosa... Završio na "das auto" nakon svega )
Hvala svima koji su pomagali savjetima.
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 19:32   #70
Quote:
hardcoree kaže: Pogledaj post
Čisto apdejt. Nakon svih tramakacija, razbijanja glave, traženja , kopanja 0-24 po njuškalu i razmišljanja o uvozu etc.
Upravo sam u fazi kupnje Golfa V 1.9 tdi. 11./2007. 135k km, prvi vlasnik, rabbit oprema, prebolesno dobro održavan.
Lik živi 500 metara od mene, servisirao ga je pod garancijom u ovlaštenom servisu i zadnjih 2 god. kod mehaničara koji mi je isto susjed i dobar sam sa njim. Mehaničar kaže da je tip "vojnik" što se tiče održavanja auta, a auto i izgleda tako. Nikad zapaljena cigara u njemu, miriše po novom.
8100E, ljetne i zimske gume. Auto je u sustavu PDV-a pa nemam ni 5% prijenosa... Završio na "das auto" nakon svega )
Hvala svima koji su pomagali savjetima.
kakav god da je max max 7500 prijatelju.8100 je ipak previse za tu godinu
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 19:48   #71
A gle, ovo je praktično 2008., 11 mjesec je.
Gledao sam po njuškalu i cijena je tu, ako ne i viša i to za aute sumnjivijeg podrijetla/odrzavanja, a ovdje sam prilično siguran u kupnji pošto mi je lik poznat/blizu, mehaničar koji mi je poznanik i koji je održavao taj auto mi je rekao da ovako očuvan auto neću naći za manju lovu i još sam ga odveo kod drugog frenda mehaničara i lik kaže da je ovo isplativa kupnja i zna čovjeka od kojega kupujem i kaže da nema muljanja, da je odlično očuvan i da stvarno tu nemam šta pogriješiti. U krajnjem slučaju i da sam ga preplatio 500 eura, rađe to, nego da se zajebem i kupim neku loše održavanu i isfušarenu kramu. Sa ovim likom ostajem u kontaktu, jer nema di, živi mi pod kućom
hardcoree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.