Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 15:05   #21
Uzmi tih 200 ojra i lovu od osiguranja dok možeš. Mislim da bolje nećeš moći.
__________________
...svaka definicija gubitak je slobode...
tigo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 15:09   #22
Ako već prodaješ u kompletu, možda je smisleno samo zamijenit staklo? To će dovest auto u vozno stanje i takav će lakše otići...a cijena nije velika, zamijeniti možeš i sam.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 15:54   #23
staklo vjerujem oko 50€ sa ugradnjom, sitnice ovo ono..hmm
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 15:55   #24
Quote:
tigo95 kaže: Pogledaj post
Uzmi tih 200 ojra i lovu od osiguranja dok možeš. Mislim da bolje nećeš moći.
na lovu od osiguranja mogu zaboravit, nije bilo policijskog zapisnika
Stari Splićanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:03   #25
Quote:
Stari Splićanac kaže: Pogledaj post
na lovu od osiguranja mogu zaboravit, nije bilo policijskog zapisnika
Kakve to ima veze?
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:08   #26
Quote:
Genscher kaže: Pogledaj post
staklo vjerujem oko 50€ sa ugradnjom, sitnice ovo ono..hmm
Gledam sad na njuški, staklo 100kn. Ugradi sam, još treba retrovizor koji se isto nađe do 100kn. Ostalo sve je kozmetika, što i nije potrebno. Dakle minimum minimuma da se auto dovede u vozno stanje.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:14   #27
na slikama ja ne vidim nikakav karambol. par ogrebotina,potrgan retrovizor i to je to
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:20   #28
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Kakve to ima veze?
čekaj šta ja mogu dobit od osiguranja i kako
Stari Splićanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:23   #29
Quote:
Joza Cimir kaže: Pogledaj post
na slikama ja ne vidim nikakav karambol. par ogrebotina,potrgan retrovizor i to je to
srića pa ga nisam slika dok je bio na dizalici , bio sam se ja jučer provozat, spojio ventilator direktno da mi ne prokuva, nije on za vozit, sad svako kolo vodi svoju politiku, sve škripi, meštar koji mi je inače prijatelj od davnih dana kaže da bi on to meni ko meni sve moga napravit, ali da bi i čak ta prijateljska cijena bila priko 1000 eura
Stari Splićanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:00   #30
Quote:
Stari Splićanac kaže: Pogledaj post
čekaj šta ja mogu dobit od osiguranja i kako
Ne znam da l se stogod promijenilo, ali...

Prije petnaestak godina sam pijan slomio Ritma u odvodni kanal.
Nije bilo policije, zapisnika, ne znam cega...

Odjavio sam auto, i u osiguravajucem drustvu zatrazio povrat ostatka police. Cini mi se da nitko nije ni postavio pitanje sto je s autom. Jednostavno sam naveo da vise nije u voznom stanju. Riknu auti i bez saobracajke
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 18:01   #31
Tako je, dobiješ dio uplaćenog osiguranja do isteka police...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:09   #32
Quote:
Stari Splićanac kaže: Pogledaj post
čekaj šta ja mogu dobit od osiguranja i kako
Odjavis auto, odes u osiguranje i kazes da si odjavio auto i da zelis povrat novca od placenog obaveznog osiguranja, oni ti obracunaju koliko ti je ostalo jos osiguranja i za cca 7 dana ti novci sjednu na tekuci racun.

Isto napravis i za placenu cestarinu, samo ne znam gdje se trazi povrat, mozda da pitas na stanici za tehnicki gdje si ga platio.

Astru prodavaj polako u dijelovima, oglas na njuskalo, na opel forum i otici ce malo-pomalo.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 23:30   #33
Quote:
Stari Splićanac kaže: Pogledaj post
na lovu od osiguranja mogu zaboravit, nije bilo policijskog zapisnika
Ma nisi shvatio, kolege gore su ti već objasnili. Odjaviš auto, odeš u osiguranje i dobiješ natrag neiskorišteni dio premije. Isto učiniš i za cestarinu, odeš u ured Žup. cesta kojima plaćaš cestarinu i oni ti refundiraju ostatak neiskorištenog dijela cestarine. Pošto iz oglasa vidim da si regao auto o srpnju ove godine, to znači da bi većinu vratio natrag.

Najpametnije ti je izvaditi motor i mjenjač i prodaš to za cca. 300€, oko 100e dobiješ na otpadu za školjku i još tome dodaj povrat police i cestarine...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 23:58   #34
Imam slicnu situaciju, kad je vec tema.

Lybra 2001. 1.8 plin (mislim da atest vrijedi). Klima ne radi i stoji vec godinu dana (nije bilo nekog velikog kvara i bez sudara). Nagovaram brata da ju konacno makne iz dvorista u Zg...

Siguran sam da se moze dobiti vise od CIOSa
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 19:28   #35
Mozda ti imam kupca za Lybru, posalji detalje o autu na PM, sa cijenom i brojem telefona za dogovor.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 20:33   #36
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Imam slicnu situaciju, kad je vec tema.

Lybra 2001. 1.8 plin (mislim da atest vrijedi). Klima ne radi i stoji vec godinu dana (nije bilo nekog velikog kvara i bez sudara). Nagovaram brata da ju konacno makne iz dvorista u Zg...

Siguran sam da se moze dobiti vise od CIOSa
ak auto radi, zašto ne bi dobio više.
moš mi poslat više detalja na pm, možda bi bio i zainteresiran.
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:44   #37
danas doša dika, izbroja 350 eura i 200 kuna, napravili kupoprodajni i rješeno, tablice ostaju njemu, nek mu je sa srićom
sad gledam koji auto uzet do 2500-3000 eura, znači 5 vrata, ne manji od astre, a po mogućnosti mlađi i da je benzinac, pa su mi upali u oko sljedeći http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-12943277 http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-12826783 šta vam se čine
svi prijedlozi su dobrodošli jer stvarno ne znam šta tražit, a tendencija je da cijena bude ispod 2500 a plafon plafona je 3 ako je baš auto tip top i ako mi se odma svidi
Stari Splićanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:52   #38
Vrijeme za uzivanje u voznji, uzivaj. Poz
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:58   #39
Hyundayi elantra 1.6. Pretpotopni motor na kojem se nema kaj pokvariti, velik i udoban auto, ima ih po ok cijeni.
Focus Mk1 isto tako.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 22:03   #40
nema mi takvih u mojoj blizini, ja sam inače iz splita, a trenutno nemam prijevoz za nigdi van šireg gradskog područja...a šta se tiče focusa mk1, svaki meštar kojeg sam pita mi zakoluta očima
Stari Splićanac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.