Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.01.2009., 00:23   #1
Da li je to bitno pravom muskarcu?

Quote:
Sprite kaže: Pogledaj post
mozda je ova tema ipak za psihologiju ali sam je ipak tu stavio
evo ovako...
imam 26 god, u vezi sam godinu dana, pre toga nikad u zivotu nisam imao curu (vezu) i nikad nisam bio zaljubljen i volio. spavao sam sa 20-25 cura, ali to je bio samo sex bez osecaja.
tek kad sam nju upoznao, zaljubio se i zavoleo ju, otkrio sam neke svoje karakteristike koje su meni do tad bile nepoznate.
radi se o tome da me zanima BAŠ SVE iz njene prošlosti, posebno sex, broj muskaraca sa kojim je spavala, detalji iz sexa, poze itd.
rekla mi je da sam joj četvrti i u to sam siguran 99%, ali onaj 1% me izludjuje.
poceo sam je stalno ispitivati i svaka nasa svadja krene od toga da ja kopam po njenoj proslosti, u pocetku joj to nije smetalo i sve mi je govorila, sad je vec poludila a i ja zajedno sa njom.
kaze mi da sam ja ljubomoran na njenu proslost! dali je to uopste moguce? kako ja sebi da pomognem?
kad stavim prst na celo i razmislim kazem sebi: "majmune ti volis nju, ona voli tebe, kakve veze ima jel bila sa 3 ili 4 pre mene" i onda se malo smirim, ali me taj osecaj ponovo stigne za par dana.
zamaram se sa nevaznim stvarima, ili su one mozda ipak vazne?
secam se kad smo jednom pricali o sexu i ona je spomenula kako okus sperme ovisi o tome sta jedes (do tad moju nije bila probala) i od kad mi je to spomenula mene proganja ta cinjenica da je ona neciju spermu gutala, to me izludjivalo.
jednom sam ja njoj pricao kako sam se sexao u wc-u kafica i kako je bilo uzbudljivo, ona mi je na na to rekla da je i ona to jednom uradila sa njenim bivsim deckom. pogadjate to me izludjivalo vise od gutanja sperme.
mislim da mi govori istinu ali pre neki dan me slagala neku glupu i nevaznu sitnicu zbog koje se ja sad pitam sta me to jos slagala vezano za njenu proslost, mozda nije bila sa 3 nego vise tipova?
strasno sam ljubomoran na te stvari i to me strasno nervira. cak sam stupio u kontakt sa njenim bivsim i sve ga ispitao u vezi nje, nije mi covek nista lose rekao o njoj.
sa svojim ponasanjem pocinjem da unistavam sopstvenu srecu

e da, i cesto se pitam i opsjednut sam sa tim dali ju je neko drugi bolje i kvalitetnije sevio od mene.
rekao sma da cu je morati poseviti u wc-u kako vise nebi bio ljubomoran na tog tipa koji je to uradio pre mene


Recite mi, ljepotice moje, sta vi mislite o ovome?
Da li bi ikada bile sa ovakvim, pokusale ga promijeniti?
Da li vam je to licemjerno?

Jel mislite da pravom muskarcu nece biti bitno sta ste (i sa kim) ste radili u proslosti?
Zeberdee is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.